Původní Daredevil vrací smrt-vzdorující ‘ďábel#1

Gail Simone a Walter Geovani oživí původní odvážník v smrti, které se objevuje‘ ďábel#1.
Tisková zpráva následuje:

Media Release – Fwoosh! Jaký zvukový efekt dělá bumerang? Zjistěte letos v srpnu, kdy Dynamite vydává Death-Defying ‘Devil #1 od Gail Simone a Walter Geovani! Mistr odvahy se vrací!

Téměř 80letá legendární superhrdina se vrací v minisérii spisovatelky Eisnera Gail Simone (Birds of Prey, Wonder Woman, Domino) a jejího dlouholetého uměleckého spolupracovníka Waltera Geovaniho (Red Sonja, Clean Room). Colorist Adriano Augusto (Red Sonja/Tarzan, Kiss: Blood & Stardust) a plodný dopisovatel Simon Bowland (Red Sonja, The Boys) obíhají obsazení.

V této přízi inspirované Rod Serlingem, bronzovou hrůzou/tajemnou antologií a moderní hrdinství na úrovni ulic se ‘ďábel ocitne na zahradě budovy budovy domu zbit a zkrvavený. Rozmanité obsazení nájemníků ho vezmou dovnitř a napříč každým problémem, kterým jsou prozkoumány hloubku. Každý z nich má své vlastní zřetelné problémy, zatímco neobvyklá síla také ohrožuje budovu jako celek. ‘Ďábel dělá jeho posláním vyřešit všechny tyto hádanky, i když se dozví, že jedním z jeho nových sousedů je zrádce.

Celá legie malířských umělců přispívá k této sérii trháků. Riccardo Federici (Aquaman, Dark Nights Metal: Dark Knights Rising) vede balíček, Tyler Kirkham (Deathstroke, Green Lantern, Teen Titans) má nějakou zábavu se stříkacím efektem, Ben Oliver (American Carnage) se obrací v hrací kartě inspirované krytem Představujeme darebáka smrtícího obávaného draka, zatímco fanoušci oblíbené Lucio Parillo (Vampirella, Red Sonja) a in-hyuk Lee (Black Order, Spider-Geddon) stávkují renomované hrdinské pózy. Jako návrat pro fanoušky Project SuperPowers má speciální pobídku „CARVE OUT“ obálku zobrazení historie Alexa Rossa.

“Byl jsem fascinován smrtí, která se vzdoruje‘ ďáblovi, protože jsem ho poprvé viděl na obálce historie komiksu Jima Steranka. ” Neměl jsem tušení, kdo to je, ale něco o něm vypadalo hrozivě a přesvědčivě, “řekla spisovatelka Gail Simone. “Později jsem si musel přečíst mnohem více příběhů a cítí se jako předchůdce moderních hrdinů na úrovni ulic, které máme dnes.” Muž hodí břitva bumerangů, jak je to úžasné? A rád pracuji s Walterem, je to jeden z mých mnoha důvěryhodných umělců. Může nakreslit cokoli, ale superhrdinové jsou jeho nejoblíbenější a nikdy je nemá nakreslit! “

Ozvěním tohoto nadšení je umělec Walter Geovani: „Toto je můj první superhrdinový komiks! Práce s Gail je pro mě vždy potěšením a ctí. Příběh je úžasný a vytvořila zajímavé postavy, které miluji kresbu. “

“Defencing Defing‘ ďábel je jediný člověk, který kdy vytvořil ten kovový pás, opravdu fungoval. ” Obvykle je to jen někdo na punkové show v příměstském suterénu, škrábání pekla z jejich basy, “řekl editor Kevin Ketner. “Takže se opravdu těším, až se do této postavy dostanu hodně hlouběji a vzdoruji malé smrti s Gail a Walterem.”

“Death-blinging‘ ďábel je jednou z mých mnoha oblíbených postav, které jsme kdy publikovali. ” Věděli jsme, že musíme čekat na spisovatele Gail’s Boundless Caliber, než spustíme novou sérii, “řekl Nick Barrucci, generální ředitel a vydavatel Dynamite. “Abych se znovu sešel s Walterem a debutoval jeho vůbec první superhrdinovou prací, právě uzavřel dohodu o tom, co bude pro fanoušky vzrušující série!”

Smrtící ďábel #1 bude vyžádáno v katalogu náhledů v červnu 2019, přední zdroj zboží pro specializovaný trh komiksu, a fanoušci komiksů jsou povzbuzováni k předobjednávkám kopií. jejich místní prodejci komiksů. Bude také k dispozici pro individuální nákup zákazníků prostřednictvím digitálních platforem se svolením Comixology, Kindle, IBooks, Google Play, Dynamite Digital, ComicsPlus a další!

O Dynamite Entertainment
Dynamite byl založen v roce 2004 a je domovem několika nejprodávanějších titulů a vlastností komiksů, včetně chlapců, Shadow, Red Sonja, Warlord of Mars, Bionic Man, Game of Thrones a další. Dynamite vlastní a ovládá komplexní knihovnu s více než 3 000 znaky (které zahrnují Harris Comics a Chaos Comics Properties), jako jsou Vampirella, Pantha, Evil Ernie, Smiley Psychotic Tlačítko, čistota a Peter Cannon: Thunderbolt. Kromě jejich kriticky uznávaných titulů a bestselleru spolupracuje Dynamite s některými z nejvýznamnějších tvůrců komiksu a zábavy, včetně Kevina Smitha, Alexe Rossa, Neila Gaimana, Andyho Diggle, John Cassaday, Garth Ennis, Jae Lee, Marc Guggenheim, Mike Carey, Jim Krueger, Greg Pak, Brett Matthews, Matt Wagner, Gail Simone, Steve Niles, James Robinson a řada nových talentů. Dynamite je důsledně zařazen do horních úrovní vydavatelů komiksů a několika jejich titulů – včetně Alex Ross a Jim Knull

Leave a Comment