DC Comics … jste dethptovatelní!

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

KC Carlson. Umění Keith Wilson.

sloupec KC od KC Carlson

Pozor! Je tu celá lotta looney na! Svět DC je napaden looney-verš! Stejně jako v Looney Tunes, animovaný kolektiv Bugs Bunny, Daffy Duck, Porky Pig, Tweety & Sylvester, stejně jako běžec Road, stejně jako Wile E. Coyote („Super Genius“), mezi mnoha ostatními. Stejně jako tentokrát nepřebírají jen obálky … spojují se s hrdiny v šesti 48stránkových speciálech v prodeji v červnu. Tady je Scoop, ty nin-cow-poops!

Batman/Elmer Fudd Special #1

Batman/Elmer Fudd Special #1

Napsal Tom King, umění a obal Lee Weeks

Příběh zálohování napsaný králem s uměním Byron Vaughns

Po možnosti uspokojení ve společnosti vyšší třídy s miliardářem Brucem Waynem se Elmer Fudd stane s Batmanem a pronásleduje ho na obou temných uličkách i na stránkách společnosti. Buďte zeleninové, klidné – Elmerovy lovecké netopýry! Roger říká: Elmer by samozřejmě visel s milionáři. Je dobře prokázáno, že vlastní sídlo i jachtu!

Jonah Hex/Yosemite Sam Special #1

Jonah Hex/Yosemite Sam Special #1

Napsal Jimmy Palmiotti, umění a obal Mark Texeira

Příběh zálohování napsaný náklady Matheny s uměním Dave Alvarez

Miner čtyřicet niner Yosemite Sam to nakonec zasáhne bohaté, stejně jako nečekaně pro něj každý střel! Takže najímá lovce odměn Jonah Hex, aby ho zajistil. To může být opravdu chyba … ooooh, ten racken ‘frackin …

Legie superhrdinů/Bugs Bunny Special #1

Legie superhrdinů/Bugs Bunny Special #1

Napsal Sam Humphries, umění Tom Grummett a také Scott Hanna

Příběh zálohování napsaný a také nakreslen Juan Ortiz

Mezi preferované příběhy legie pro mnoho fanoušků LSH je ta, kde legie přináší svého hrdinu a motivaci Superboy z 21. století do svého času poprvé. Co když se něco zhrubuje, stejně jako opravdu popadli dlouho uši, fuzzy, mrkvový chomping a every-bunny? Bude se jmenovat Bunny Boy? Je v budoucnu mrkev 1 000 let? Elmer Fudds? (Teď by to bylo zvláštní …)

Lobo/Road Runner Special #1

Lobo/Road Runner Special #1

Napsáno výdajem Morrison, Art i Cover od Kelley Jones

Příběh zálohování napsaný a také nakreslený Morrisonem

Wile E. Coyote cestuje do oblasti, aby najal Lobo, aby prohledal a zabil běžec silnic. Co je snazší než to?! Nic, co zde můžu uvést, nezvyšuje obrázky v mé hlavě poškození, které se objeví v této komiksové knize. Oh, prosím, nechte kovadliny !!! Tisíce a nespočet kovadlin!

Martian Manhunter/Marvin The Martian Special #1

Martian Manhunter/Marvin The Martian Special #1

Napsal Steve Orlando a také Frank Barbere, Art od Aaron Lopresti a Jerome N. Moore, obal od Lopresti

Příběh zálohování napsaný Jimem Fanningem, s uměním Johna Lotera

Super … Marvin získá svůj vlastní speciální! Při pokusu o zastavení Marvinova cíle planetární nadvlády je J’onn v rozporu s jeho vlastní marťanskou identitou. Opravdu ne … to je to, co to tady opravdu uvádí. Když jsem udělal obličej, v ideálním případě bude někdy příběh Marťan Manhunter, kde není něčím v rozporu. Fantastické Rao! Nemůže si ani koupit sendvič bez nějakého vnitřního konfliktu! Je toto týmové-up vše o objevování někoho mnohem neurotičtějšího než Marvin…?

Wonder Woman/Tazmanian Devil Special #1

Wonder Woman/Tazmanian Devil Special #1

Napsal Tony Bedard, Art od Barry Kitson, obal od Jim Lee

Příběh zálohování a umění Ben Caldwell

Pro tuto nabídku není mnoho informací o spiknutí. Jeden předpokládá, že oba budou bojovat. Hej, mějte na paměti, že Bugs Bunny/Taz animace, kde se na konci oženili? Neudělali by to tady, že …? by?

Více Looney mnohem více Looney mnohem více looney …

DC/Looney Tunes 100-Page neuvěřitelně velkolepé #1

Také v červnu se v novém tisku shromažďují některé tradiční týmy DC Comics/Looney Tunes. Všechny čtyři problémy Superman/Bugs Bunny z roku 2000 se objeví v novém 96stránkovém komiksu s názvem DC/Looney Tunes 100-Page neuvěřitelně velkolepé #1. (Počítají obaly, aby se dostaly na 100, podle poctivosti Carlson Bureau of Comic Book.) A to není jediný tým v příběhu: pan Mxyzptlk stejně jako Do-Do (z Porky ve Wackylandu , pro vás Animation Buffs!) Spustí postavy Looney, které se objeví ve světě DC, stejně jako pouze Superman – stejně jako konkrétní Wascally Wabbit! – může narovnat cokoli. Napsal Mark Evanier, s uměním Joe Staton, Mike Decarlo, stejně jako Tom Palmer, stejně jako obal Steve Rude.

Pamatujte: Nezblázněte se až do června! Pak můžete jít looney!

KC Carlson: Již naskočil na ten autobus před desítkami let …

Westfield Comics neodpovídá za SILvěci, které říká KC. Obzvláště ta věc, která vás skutečně podráždila. Th-th-th-that je vše, lidi!

Leave a Comment