G.O.A.T.: Mandinka od Sinead O’Connor (1987)

Když píšu toto, Manda je moje „nejvíce hraje“ píseň na iTunes, s 583 hraními-cestou nad dalšími kontenátory „When I Win the Book“ od Nick Lowe a „Float On“ od skromné ​​myš. Sinead má další skvělé písně, které mi zlomí srdce („Způsobíte tolik smutku“), pokrývá, že rozbije originál („Nic srovnává 2u“), Give Me („Jackie-O“) a rockujte kurva (kurva ( “Oheň na Babylonu”), tak proč si vybírám Mandinku jako můj G.O.A.T.

Největší ze všech melodií (G.O.A.T.) je řada příspěvků, které hodnotí mé oblíbené písně všech dob. Seznam hlavního seznamu je zde a aktualizuji ho asi každé dva týdny nebo když mám dalších 10 písní.

Mandinka byla první píseň, kterou jsem slyšel od Sinead O’Connor. Byl jsem na vysoké škole a byl tu jedna místnost obsazená dvěma dívkami z Kalifornie, které vždy hrály novou divizi nákupu a štěstí. V té době jsem byl obrovským snobem „skutečných nástrojů“ a vyhýbal se syntetizační hudbě. Ale jednoho dne jsem slyšel nejsilnější hlas, jaký jsem kdy slyšel vzhledem k tomu, že Aretha … a okamžitě jsem se zamiloval.

Takže po přestávce najdete obaly některých Sineadových hitů – jako je Mandinka, můj G.O.A.T. dne.

Černé děti na mopedech

Mandinka

Žádná žena

Leave a Comment