Aspen Comics a ZMX Comics najdou Metodu Nu Method

Media Release-Aspen Comics se spojil s vydavatelem ZMX Comics pro novou sérii Action-Adventure, NU Way, vydala toto léto od tvůrců J.T. Krul, Dinna Wu a Yuyan Song. Profesionální komiks Scribe Krul (Michael Turner’s Fathom, Soulfire) diskutuje o projektu:
Metoda NU je ve svém jádru příběhem o lidskosti a také o našem boji o jeho zachování, jak se inovace stává více a více integrovanější do našich životů. Všechny tyto pokroky, které společnost dosáhla, by měla zlepšit náš svět a obohatit náš život, ale také obvykle se zdá, že mají opačný účinek. Odvrátí nás od toho, co je důležité, a opravdu nás dělají méně lidskými. To je tematicky nadace, stejně jako metoda NU, vytvořili jsme příběh, který poskytuje dilema v extrémně fyzické záležitosti, protože Zihao i Cassi obětovali části svých těl, stejně jako možná i jejich duše, v Objednejte, abyste uspěli ve futuristické krajině. Znepokojení je – kdy je dostačující? A jaké náklady by byly stejně vysoké? Je to příběh, který je jak duševní, tak i extrémně viscerální.

Metoda Nu obsahuje umělecké dílo kvalifikovaného umělce Alexe Konat (Fathom Michaela Turnera, věčný Soulfire), Mark Roslan (Fathom, Soulfire) a Johna Starra (Fathom, Soulfire) s nápisem Sal Cipriano (Justice League, detektivní komiksy). Kopie žádosti o problém jeden zní:

V budoucnu inovace nadále dominují každému prvku civilizace, stejně jako nikde, není to spíše na obrazovce než město New Sheng, obrovská metropole, kde ti s prostředky online vysoko mezi světly, stejně jako ty, kteří nemají ve stínu níže. Ve svém odhodlaném boji o dosažení mnohem lepšího života mladý konkurent jménem Zihao obětoval své tělo ve zvuku a nyní se připravuje na zaplacení ještě větších nákladů, aby bojoval v primární aréně s elitními kyberneticky vylepšenými válečníky. Usnadnění nebo těžšího vidění dalšího ztraceného ducha ze své minulosti však jeho stoupání usnadňuje nebo těžší?

Metoda Nu č. 1 Over A – May181419nu Metoda č. 1 obálka B – květen181420
Nu Metoda č. 1 Cover C – květen181421

S úplně prvním problémem v obchodech poskytl Aspen kódy produktů pro NU Metodu #2 Out 15. srpna. Kopie žádosti o metodu NU #2 je také uvedena níže:

Pro Zihao vedly všechny jeho boje i veškeré jeho trénink stejně jako tento okamžik – možnost upgradovat své tělo i kost s ocelí a obvody kybernetických vylepšení, aby bojovala v obrovské aréně. Ale teď, když přišel okamžik reality, musí si vybrat, kdy stejně jako pro všechny, pokud je ochoten zaplatit konečnou cenu. Není cesty zpět. Jen se zeptejte Cassi!

Metoda Nu #2 Cover A – Jun181461NU Metoda #2 Cover B – Jun181462

Pro více informací o metodě NU a Aspen Comics prosím zkontrolujte následující:

www.aspencomics.com
www.asperstore.com
Facebook.com/aslencomics
Twitter.com/aslencomics
Instagram: Aspen Comics

Aspen Comics je zábavní vydavatelství založené v roce 2003 umělcem komiksů Superstar Michael Turner, spolu s Frankem Mastromaurem a Peterem Steigerwaldem. Kromě vytváření vlastní řady hitových titulů, včetně Fathom, Soulfire, výkonného asistenta: Iris, Lola Xoxo, stejně jako mnoho dalších, Aspen spojil s několika nejvýznamnějšími firmy v oboru na jejich velmi populární tituly. Společnost Aspen spolupracovala s Marvel, DC Comics, NBC, Gale Anne Hurd’s Valhalla Entertainment, Ax Body Spray, American Revem a další. V roce 2018 Aspen Comics slaví své patnáctileté výročí a také spojil své síly s mogulskými magnáty Powerhouse David Maisel a skútrem Braunem ve spolupráci s jejich založením MYTHOS Studios, v současné době založí Michael Turnerů stejně jako různé multimediální projekty.

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Náhledy ComicList: Nu Metoda #4 Svět Nuway je jedním z boje. Pro přežití. Pro rozumnost. Pro sebe. Když se Zihao snaží objevit smysluplné centrum, přijde na vědomí, že bitva není jen jeho sama. Rovnováha mezi lidstvem i stroji je delikátní a zdá se, že je …
26. října 2018 v „komiksu“

Náhledy ComicList: Nu Metoda #5IT je konečný problém prvního svazku! Zihao je odhodlána osvobodit Cassi ze svého vězení v přístřešku, ale výzvy v jeho metodě se zdají nepřekonatelné. Lei má k dispozici celý mediální konglomerát, stejně jako Jasper – no, má Ajax! Vypadá to L…
1. února 2019 v „komiksu“

Náhledy ComicList: Nu Metoda #3on the Run, Zihao a Harper se snaží skrýt ve stínu, když vykreslují další posun vpřed. Zihao věří, že obtížná část skončila jako Wnull

Leave a Comment