Chris Evans MCU se vrací do Doctor Odd 2 – Je Steve Rogers ‘Captain America Illuminati?

Trochu více než před rokem jsme se zabývali Longshotovou pověstí, že se může kapitán OG vracet na MCU. Teď, když jsme pro nás získali lepší porozumění všem multiverům portrétů šílenství, možná bychom mohli vidět, jak se Chris Evans vrátí na MCU v Doctor Lidském pokračování, díky čemuž je kapitán Amerika součástí multiverzálních Illuminati. Když jsme naposledy viděli nože ven herce v Marvel Cinematic Universe, byl to starý muž. Předal štít kapitána Ameriky Sama Wilsonovi Anthonym Mackie. Sam Wilson se zpočátku neochotně vzal identitu Captain America (s malou pomocí Bucky a Wakandans). Přesto, pokud se Chris Evans vrátí na MCU jako součást Illuminati, aby pomohl doktorovi Strangeovi, mohl hrát velmi zásadní roli.

Než se dostaneme k tomu, jak by se to mohlo stát, pojďme mluvit o tom, proč to nedává smysl. První a hodně nádherně, celek Falcon a zimního vojáka byla o cestě Sama Wilsona k přijetí pláště kapitána Ameriky. S Captain America 4 v dílech z týmu, který nám přinesl, se zdá, že je téměř hloupé přivést zpět Steve Rogerse. Přesto, vzhledem k přetrvávajícím otázkám, které fanoušci mají po skončení Avengers: Endgame o tom, co Steve dělal, by mohl být vhodný vzhled v Doctor liché v multivesmíru šílenství. Umožnilo by to vypravěčům MCU, aby moderní fanoušci mohli záviset na Illuminati a vyplnit díry o příběhu Steve Rogers.

Nejprve rekapitulace. Na konci Avengers: Endgame, Captain America cestuje zpět, aby vrátil Infinity Stones a Thorovo kladivo. Přesto, než se vrátil, když odešel, našel Peggyho Cartera a měl ten tanec.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Proč by kapitán Ameriky Steve Rogers byl nejlepším přírůstkem do MCU Illuminati

Jedním z mnohem více matoucích aspektů MCU je to, jak funguje posvátná časová osa, jak je vysvětleno v Loki. Konec této série nám ukázal setkání Loki a Sylvie Jonathana Majors, který zůstává, varianta nového MCU Big Bad, Kang Dobyvatele. Přesto dva Wayward Asgardians zlomil posvátnou časovou osu na „konci času“, což naznačuje, že multiverse, kterou vytvořili, vždy existoval. Vidíme to, když se Loki vrátí do TVA a vidí, že došlo ke změnám. Pokud to ovlivnilo TVA, která zabírá dimenzi mimo čas a prostor, ovlivnilo to všechno. Multiverse neexistoval a pak vždy existoval.

Původní obrázek pomocí Marvel Studios

Existují dvě otázky týkající se osudu Steva Rogerse, na které i sceenwritery a režiséři nesouhlasí. Spisovatelé Christopher Markus a Stephen Mcfeely uvedli, že Cap odcestoval zpět na posvátnou časovou osu, aby žil s Peggy, a proto jsme nikdy nevidíme jejího manžela v dřívějších filmech. Anthony a Joe Russo, ředitelé, uvedli, že Cap žil s Peggy v pobočkové časové ose, než se vrátil k hlavnímu. Pro fanoušky je to zábavná věc. Pokud se Chris Evans vrátí jako Steve Rogers v Doctor liché v multiverse šílenství jako kapitán Amerika a součást MCU Illuminati, pravděpodobně to ukončí.

To by naznačovalo, že Steve Rogers žil v časové ose pobočky, který by byl ohrožen TVA. A skákal kolem časových os a reality, byl by na radaru Illuminati. Starý muž Steve by tedy mohl chybět ze série Falcon a Bucky, protože on zachránil multiverse s profesorem X a dalšími. Také tak úžasné, jak to bude vidět, že se do Doc liché setkávají s postavami, které nám jsou známé, bude to mít ještě mnohem větší váhu, pokud uvidí tvář, která je mu známá.

Pokud se Chris Evans vrátí na MCU v Doctor Strange 2, nezkazilo by to jeho „dokonalý“ konec

Obrázek pomocí Marvel Studios

Nejlepší věc na návratu Chris Evans na MCU v Doctor Lid ve multivesmíru šílenství není jen vidět nejlepší verzi Steve Rogers Captain America. Ve skutečnosti, kvůli tomu, jak je všechno timey-wimey, mohli jsme ho vidět (v kontinuitě), než dá štít Samovi. Pamatujte, že jeho štít byl zničen Thanos. Takže, odkud pochází Samův štít, je velkým otazníkem. Možná, když doktor lid přijde tváří v tvář s MCU Illuminati, následující krize ho inspiruje k tomu, aby předal štít s Samem. Může také popsat, proč Steve nechce říct Samovi, pravděpodobně jednomu z jeho nejlepších přátel, o svém čase s Peggy, ať už byl kdekoli.

Druhou věcí, která vadí lidi o Steve, který visí s Peggym v hlavní časové ose, je to, že naznačuje, že se posadil všechny krize na MCU. Nechal Hydra převzít SHIELD a nedělá nic pro to, aby zachránil životy od kapitána Marvela po Avengers. V realitě pobočky mohl být stejně aktivní a učinil svou verzi časové osy „lepší“ než hlavní MCU. To by ho přirozeně postavilo na radaru nového TVA i na ilumináti. Ve skutečnosti by pohled na „jeho“ doktora lid mohl být impuls, který musí vrátit k hlavní časové ose a dát nejlepšímu muži, kterého zná kapitána amerického pláště.

Chris Evans se samozřejmě vrátí na MCU také mladším Steve Rogersem, kapitánem Amerikou z jiné časové ose. To by umožnilo Evansovi hrát ho trochu jinak a udržet postavu svěží pro herce. Buď by někdo pracoval, a to by fanouškům velmi potěšilo. Vzhledem k tomu, že se říkalo, že jedná o rozhovorech s Marvel Studios, a pak ten příběh právě odešel? Mohlo by to být jedno z velkých překvapení ve filmu. Alespoň víme, že Evans je hra, která se vrátí.

Doktor lichý v multiverse of Madness debutuje v divadlech 6. května 2022.

Co myslíš? Myslíte si, že se Chris Evans vrátí jako Steve Rogers nebo Captain America v Doctor Dis ve multivesmíru šílenství jako člen MCU Illuminati? Myslíte si, že Steve žil v hlavní časové ose nebo na časové ose pobočky? Sdílejte své myšlenky, reakce a teorie v komentářích níže.

Hlavní obrázek pomocí Marvel Studios.

Leave a Comment