G.O.A.T.-Crazy od Gnarls Barkley (2006)

Před Cee-Lo byl televizní postavou a poté, co DJ Dangermouse byl známý pro míchání Jay-Z a Beatles, byli spolu porozuměni jako Gnarls Barkley . Vytvořili pouze dvě alba a také jen jedno bylo jakýmkoli typem dobrého, ale toto album bylo nesmírně dobré. Velmi, extrémně dobré. Kromě velkého prudkého obálky femmes a některých nepředvídatelných originálních melodií vytvořilo blázen monstrum – které Femy zase pokryly v roce 2008.

V letech 2006-2008 byl blázen stejně všudypřítomný jako „Shout“ slzy pro strach o dvě desetiletí dříve. Přišlo to v době, kdy digitální hudba předjížděla CD – byla to vůbec první melodie, když se dostala na vrchol britských grafů pouze mimo prodej mp3, stejně jako tam sedělo téměř dva měsíce, stejně jako časopis Rolling Stone pojmenoval to nejlepší melodii z desetiletí dvojitého douku. stejně jako vyhrál Grammy.

Největší ze všech melodií (G.O.A.T.) je řada příspěvků, které vytvářejí mých 100 preferovaných melodií všech dob. Master seznam je zde, stejně jako ho aktualizuji asi každé dva týdny nebo když mám ještě jednu asi 10 melodií. Když to udělám, tato melodie bude #22, nejlépe pod „Toto staré srdce“, stejně jako nad „Come a získejte svou lásku“.

Další poslech: Gone Day Gone (násilné femmy).

Obaly: Každý má verzi, včetně pornohvězdy Paris Hilton. Toto je několik z mnohem fascinujících:

Leave a Comment