VÝLOŽNÍK! Studios Březen 2019 Úplaty

laskaví lidé v Boomu! Studios dodala komiksové žádosti pro komiksy a další produkty uvedené v náhledech v lednu 2019, které jsou naplánovány na odeslání od března 2019.

Firefly: Špatná společnost č. 1

Vydavatel: Boom! Studia
Maloobchodní cena: 3,99 $
Spisovatel: Josh Lee Gordon
Umělec: Francesco Mortarino
Obal umělců:
Hlavní kryt: Diego Galindo
Pobídka: Jamal Campbell

Synopse: Na této 40stránkové oslavě se podívejte do nikdy předtím vidět historie jedné z nejoblíbenějších postav Firefly ve verši-SAFFRON! Cesta po prvních dnech Saffronova života, od jejího osudového setkání/manželství s Mal. Toto je příběh o původu, na které není fanoušek Firefly určitě zapomenout!

Firefly Vol. 1 HC

***** Advance vyžádaná na duben 2019 *****
Vydavatel: Boom! Studia
Maloobchodní cena: 19,99 $
Spisovatel: Greg Pak
Umělec: Dan McDaid
Obal umělec: Lee Garbett

Synopse:
• Boom! Studia, spolu s vizionářským spisovatelem a režisérem Jossem Whedonem (Buf y The Vampire Slayer, The Avengers), představuje zcela novou éru fenoménu popkultury, protože jeden z nejžádanějších příběhů v historii franšízy je odhalen první pro první čas!
• Zaměření na rodinu, loajalitu, identitu a cenu vykoupení, spisovatel Greg Pak (Mech Cadet Yu, Star Wars) a umělec Dan McDaid (soudce Dredd: Mega City Zero) vás vezme zpět na Battleground, kde začala Malská cesta – Sjednocená válka.
• Shromažďuje problémy #1-4.

Buffy the Vampire Slayer #3

Vydavatel: Boom! Studia
Maloobchodní cena: 3,99 $
Spisovatel: Jordie Bellaire
Umělec: Dan Mora
Obal umělců:
Hlavní kryt A: Matthew Taylor
Hlavní kryt B: Kevin Wada
Hlavní obal C: Matt Smith
Předobjednávka D: Scott Buoncristiano.
Motivační obal E: Michael Walsh
Motivační obal F: Michael Walsh

Synopse: Buffy a Scooby Gang (název byl Xanderův nápad, on to workshopping, to se pravděpodobně nebude držet) se ponoří hlouběji do srdce Sunnydaleho podbřišku – a šokující objev o skutečné povaze Hellmouthu. Mezitím Drusilla – aka The Mistress – zaměřuje na Cordelii, protože Cordy a Spike nacházejí náhodnou společnou půdu.

Ronin Island #1

Vydavatel: Boom! Studia
Maloobchodní cena: 3,99 $
Spisovatel: Greg Pak
Umělec: Giannis Milonogiannis
Obal umělců:
Hlavní kryt: Giannis Milonogiannis
Předobjednávka: Ethan Young
Pobídka: David Lafuente

Synopse:
• Po tajemném útoku vymaže hlavní města Japonska z 19. století, Koreje a Číny, přeživší ze všech tří zemí nacházejí útočiště na skrytém ostrově a vybudují novou společnost.
• Hana, osiřelá dcera korejských rolníků a Kenichi, dítě úžasného vůdce samuraje, mají jen málo společného s výjimkou vzájemné opovržení pro druhého. Ale tito mladí válečníci budou muset spolupracovat, když armáda napadne ostrov šokujícími zprávami: existuje nový Shogun a očekává se, že ostrova zaplatí výměnu za ochranu před novým nepřítelem … zmutovaná horda, která hrozí, že všechny vyhladí lidstvo.
• Oceněný spisovatel Greg Pak (Firefly, Mech Cadet Yu) a umělec Giannis Milonogiannis (Prorok) představují příběh, který zkoumá, jak se přemístíme vpřed, když se naše minulost rozdělí, postavené na pozadí po katastrofě 19. století Japonsko.

Smooth Criminals Vol. 1 Objevte nyní vydání

Vydavatel: Boom! Krabice, otisk rozmachu! Studia
Maloobchodní cena: 14,99 $
Spisovatel: Kurt Lustgarten & Kirsten ‘Kiwi ‘Smith
Umělec: Leisha Riddel
Obal umělec: Audrey Mok

Synopse:
• Když Brenda, podivínský hacker extraordinaire, neúmyslně probudil Mia, mezinárodní zloděj klenotů v 60. letech, nebyla si jistá, co očekávat … ale rozhodně to nebyl nový partner v zločinu! Se jejich schopnostmi dohromady se rozhodnou vytáhnout loupež století as padesáti lety dohánění, Mia již má na mysli cíl.
• Spisovatelé Kirsten ‘Kiwi ‘Smith (legálně blondýna) a Kurt Lustgarten (Misfit City) a ilustrátor Leisha Riddel se houpají do akce a ukradnou show tímto odvážným a vtipným napětím časového rozpadajícího se.
• Shromažďuje problémy #1-4 v balení s omezenou edicí
• Výhradně dostupné v obchodech komiksů!

Hladké zločinci #5

Vydavatel: Boom! Krabice, otisk rozmachu! Studia
Maloobchodní cena: 3,99 $
Spisovatel: Kiwi Smith a Kurt Lustgarten
Umělec: Leisha-Marie Riddel
Obal umělec: Audrey Mok

Synopse: Je čas se dostat dolů na Heisting, protože velké skóre se blíží a blíž … a na jejich ocasu, agentka FBI, která by mohla nebo nemusí mít vazby na jednu z dívčích minulosti!

Grand Abyss Hotel Ogn HC

***** Advance vyžádaná na květen 2019 *****
Vydavatel: Archaia, otisk rozmachu! Studia
Maloobchodní cena: 24,99 $
Spisovatel: Marcos Prior
Umělec: David Rubín
Obal umělec: David Rubín

Synopse:
• Marcos Prior a Eisner nominovaný umělec David Rubín (hrdina, Rumble, Battling Boy: Vzestup Aurory West), který dnes spojuje politicky satirický pohled na demokracii prostřednictvím čočky hyper-násilí a výbušného jednání.
• Pomyslete na překročení světa velkou společností a „falešné zprávy“ prostřednictvím sociálnínullnull

Leave a Comment