Pohled z hranice – oslavující 15 let poškozené hranice!

Tato nadcházející sobota 28. října si připomíná patnácté výročí poškozené hranice – desetiletí i polovina kontroly komiksového vesmíru, prosazující deváté umění a také děláme velmi nejlepší, abychom udělali konkrétní rozdíl Několik z nejzajímavějších a také si zaslouží nové hlasy na scéně.

Věděl jsem, že když jsem na začátku tohoto roku převzal web, že toto orientační datum přichází, zpočátku jsem měl obrovské plány na jeden z našich „tematických“ týdnů pokrytí. To by se dalo oddanému reflektoru na nezávislou, alt, malý tisk a mikropublikované komiksy i profesionály, aby tuto událost označily ve velkém stylu vyfukování. Stejně jako tehdy jsem znal nadbytečnost této myšlenky … protože by to nebyl žádný druh jiného než to, co jsme se za posledních několik let snažili dělat každý týden.

Je pravda, že jsem možná nakonec skončil trochu nadměrně konzumovaný konceptem nazývání tohoto týdne „Broken Frontier Fest“ a také jsem se srdečně plácl po zádech o všech možnostech kreativního sloganu obsažené v iniciálech „BFF“. Uděláme však něco trochu nižšího klíče, ale možná mnohem mnohem důležitější a také výhodnější pro inovativní sousedství, které podporujeme, místo toho v tomto výročí.

Broken Frontier Anthology Cover od Robbi Rodriguez a také poškozená hranice Little Press Ročenka 2017 obálky Ellice Weaver

Během programu příštích dvou týdnů se budeme snažit navrhnout nejméně 100 našich velmi milovaných komiksových lidí-těch (převážně samo-publikovaných) umělců, kteří nás v průběhu let ovlivnili a také ty menší vydavatelé, kteří mají Udělal zásadní rozdíl v podpoře nové práce – pro vás, abyste dodržovali na Twitteru. Podívejte se na hashtag #15yearsOfBokenFrontier. Kromě toho budeme dodávat odkazy na jejich internetové obchody/weby, než na poškozené hraniční články ve skutečně nadějí, že to využijete jako možnost vyzkoušet metodu umělců, kteří mohou být pro vás a a pro vás mohou být nový a , hodně důležitého, získejte několik jejich komiksů!

Zdá se, že je to mnohem mnohem poškozenější hraniční metoda, která by koneckonců ctila událost. Stejně jako se prosím cítím bezplatný, abyste se připojili k tomu, že jste se dodržovali, a také přidejte své vlastní návrhy!

Takže se nebudu dívat zpět na 15 let webu a nostalgicky si vzpomenout na jeho různé inkarnace dnes. Ty jsme to udělali začátkem tohoto roku, kdy byla oznámena modifikace vlastnictví BF. Pokud si chcete prohlédnout plnější popis „tajného původu“ poškozené hranice, nasměroval bych vás na slova mého kamaráda Frederika Hautaina – chlapa, který založil BF v roce 2002 – právě zde v lednu tohoto roku.

Někteří bezdůvodně vložili narozeninové kryty od tradičního britského pravidelného tygra, Donalda Ducka #286 (William Van Horn a Gary Leach), stejně jako Superman #207 (Curt Swan a Neal Adams)

Budu uvést, že pro mě poškozená hranice nebyla nikdy definována jako web. Stránka je pouze nástrojem, který využíváme k interakci naší zprávy. Poškozená hranice je pro mě neustále se vyvíjejícím kolektivem komiksových aktivistů, kteří se tak vášnivě skládají do práce, v kterou věří, a médiu, které milují. Stejně jako to by mělo mít tento týden nějaké uznání. Poděkujte vám tedy všem, kteří byli součástí této zkušenosti za posledních 15 let, a také udělal skutečný rozdíl pro spoustu začínajících tvůrců. Stejně jako vám poděkujte, zejména našemu současnému týmu Edie, Tyler, Ally, Conori, Jenny, Karen, Matt, Tom i Tony.

Mnoho z poděkování Frederikovi za to, že v roce 2002 zahájila metodu všeho za zahájení všeho. Ethos.

Chcete -li citovat samotného fantastického chlapa … a také nahoru! Stejně jako možná se v roce 2022 zakroubíme zpět k tomuto konceptu „Broken Frontier Fest“…

-Andy Oliver, poškozený šéfredaktor hranic, 23. října 2017

Pro rutinní aktualizace o všech věcech Little Press a poškozenou hranicí dodržujte na Twitteru Andyho Olivera zde.

Leave a Comment