Za vaši úvahu: Marvel Masterworks: Killraven Vol. 1

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Robert Greenberger

Autor: Robert Greenberger

Marvel Masterworks: Killraven Vol. 1

Získává to, takže nemůžete říct Marvel Masterworks z jejich omnibusů. Tento rok přichází mistrovský díl, který shromažďuje jeden z normálně přehlížených drahokamů sedmdesátých let. Marvel Masterworks: Killraven Vol. 1 bude sbírat vynikající dobrodružství #18-39 a Marvel Graphic Book #7.

V dnešní době je série synonymem pro Don McGregor a P. Craig Russell, ale všechno začalo šéfredaktorem Royem Thomasem. Odhlásil nové žánry a užíval si jeho zájmu o sci-fi tím, že vytvořil sledování na H.G, Wells ‘(Public Domain) War of the Worlds. Thomas, který omítl známý titul pod malými vynikajícími dobrodružstvími, a také nahradil sérii Beast, tvrdil, že Marťané strávili století olizováním zranění a také pomstychtili. Do roku 2017 se vrátili a vyhráli a proměnili přežívající lidi v chattel nebo gladiátory. Poskytl nám Jonathana Rave, přezdívaného Killraven, šampiona ve formě Spartacus, který unikl a nakonec skončil jako vůdce vzpoury, aby vzal zpět Zemi.

Amazing Adventures #21, úplně první vydání McGregor/Trimpe

Thomas vykreslil příběh, podal ho Gerrymu Conwayovi k dialogu o ohromujícím umění od Neala Adamse a Howarda Chakyina. Druhou splátkou byl Conway a také Chakyin, stejně jako kdyby zůstali na místě, mohla to být fantastická série buničiny. Jak se však vyskytlo stejně často během těchto energetických i chaotických let, byly nahrazeny Marvem Wolfmanem a Herb Trimpe pro všechny jediné vydání. Problémem č. 21, McGregor, korektur, se otočil spisovatel, vstoupil a nikdy se nepustil. Pod jeho vedením se série přešla ze sci-fi buničiny k něčemu loftierovi, mnohem složitějšímu i velkolepému.

Úžasné dobrodružství #27. K týmu se připojí pod krytem Jim Starlin, umělec P.Craig Russell.

Trimpe zůstal na místě, hláskoval někdy Rich Buckler i Gene Colan, až se Russell neobjevil s #27. Náklady Mantlo i Trimpe by dodali příležitostné vyplnění, protože obávaný termín Doom prohlásil další oběť. Mantlo dokonce složil Marvel Team-up, když Spidey objevil svou metodu do budoucnosti, tento příběh však v této 488stránkové sbírce není rozumně.

McGregor rozumně přesunul akci kolem Ameriky jako Killraven, jakož i jeho svobodné svobody – včetně jeho nejlepšího Bud M’Shulla Scott, Old Skull, Carmilla Frost, stejně jako Grok – hledal svého bratra, což nám umožnilo vidět přesně, jak se všichni dařili pod Alien Boot Heels. Existují mutanty, lidské/rostlinné hybridy, hadí kůň, stejně jako tak dále. Když Jonathan objeví svého bratra, je ohromen, když zjistil, že se jmenoval Deathraven a nakonec skončil jako marťanský spolupracovník. Bojovníci flexibility pravidelně sledují Cyborg Skar, který se vždy objevuje v nejhorším možném okamžiku.

Úžasné dobrodružství #34. Skar vstoupí do reflektoru

McGregor vzal Conwayovu náznak moci a proměnil ji v něco, co se nazývalo „ClaideRentience“, schopnost vidět věci, které se dějí daleko od jeho pozice. Dar od jeho utlačovatelů, je to konstantní špička toho, co udělali lidstvu.

Gene Phillips, komponování v zádech! Poznamenal: „Russell poskytuje WOTW sofistikovanou linii, která doplňuje febrilní romantismus prózy McGregor, a také poskytuje postavám jak vyšší lidstvo, tak fyzickou dynamiku.“ Zatímco editoři hovořili McGregor, aby vyprávěli příběh úplně s titulky, když mu bylo povoleno, ověřil to evokující i efektivní.

Úžasné dobrodružství #28, Russell’s First Cover pro sérii

McGregor řešil všechny problémy sedmdesátých let a prozkoumal je pomocí sci -fi čočky. To zahrnuje pozoruhodný polibek mezi Carmilla Frost a také M’Shulla Scott, hlavním interracial zámkem na rty mainstream komiksu.

“Byl to spisovatel Don McGregor, který transformoval ságu Killraven … na klasiku.” Ze všech Marvelových spisovatelů má McGregor nejznámější pohled na hrdinství. Killraven i jeho váleční kapela byla rovněž sousedství kamarádů a nadšenci inspirovaní poetickou vizí flexibility a potenciální velikosti lidstva. Nejlepší tvůrčí spolupracovníkem McGregora v seriálu byl P. Craig Russell, jehož citlivá, sofistikovaná umělecká díla, evokující ilustrace secese, za předpokladu, že krajina Kilraven’s America nostalgický, pastorační pocit, stejně jako marťanský design, vzhled futuristických hradců, “ Peter Sanderson složený v Marvel Universe.

Úžasné dobrodružství #39

Přestože byla série zrušena s bitvým upozorněním s problémem č. 39, bylo dostatečné poslední myšlenky, že návštěvníci mohou být spokojeni. McGregor vzal zbytky konceptů a také je použil do své seriálu Sabre v Eclipse Comics, než byl pozván v 80. letech. Stejně jako Russell byl poskytnut možnost spojit věci s 48stránkovým příběhem v linii grafické knihy společnosti. Bylo to dobře přijaté a duo znamenalo vytvořit mnohem více, ale práce se zastavila, když by podnik nezajistil Russella to nejlepší možný styl, který by představil své sofistikované umění.

Marvel Graphic Book #7

To, co si můžete letos na podzim zkontrolovat, je sága, jak to stojí. Jistě, ostatní tuto postavu využili, ale to ho váže na Marvel Universe. Tato sbírka poskytuje dílo sci -fi, které by si mělo přečíst.

Leave a Comment