Beauology 101: Návrhy a výkřiky

Tato publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Beau Smith z Flying Fist Ranch Surf Club.

Milovaný Smith

Stín

** Bylo odhaleno, že Dynamite bude dělat novou komiksovou knihu s ikonou buničiny Shadow. Můj tip na Dynamite je tento, nedělejte si s historií a základním konceptem charakteru. Viděli jsme další renomované postavy, jako je Doc Savage, The Avenger, stejně jako osamělá strážce a rychle se prolily, protože vydavatelé/kreativní týmy se pohrávaly s původním konceptem, který vytvořil ikony postav. Nedělejte chybu, kterou požadujete, aby „přivedli je do dnešního světa“, aby je fungovali. To je hřebík v rakvi. Pokud se domníváte, že to musíte udělat tak, aby se k tomu dnes spojili hip mladí mladí, pak jste mrtví ve čtyřbarevné vodě. Rovněž mám podezření, že zjistíte, že když je kniha vyžádána, dynamite spojí jména Alexe Rossa, Johna Cassadaye a Jae Leeho, takže návštěvníci věří, že to jsou problém tvůrců problémů. To bylo provedeno na Dynamite dříve. To opravdu znamená, že budou dělat četné varianty a také nic víc. Opravdové kompozice i ART budou provádět tržní pracovní koně, kteří nikdy nedostanou dostatečný úvěrový rating pro práci, kterou dělají. Chtěl bych vidět stínovou práci, kde ostatní selhali, prostě nechci vidět mnohem více stejných chyb.

New Avengers #16

** Umění Mika Deodata je tak úžasné. Nezapomeňte si prohlédnout práci, kterou dělá na New Avengers #16, kde se do týmu připojí Daredevil. Byl jsem dlouholetým fanouškem Mikeovy práce a měl jsem to štěstí, že jsem ho měl jako umělce v mých Star Wars Tales: Boba Fett Story pro komiks Dark Equine. Mike je skutečný mistrovský řemeslník a také vyprávěč příběhů s očícím stylem, který oslovuje všechny generace čtenářů komiksů. Příběhy v The New Avengers byly zatím vynikající, ale tento problém s Daredevilem by měl být skutečně špičkovým záležitostí. Zkontrolujte to.

** Někdo, prosím, mě znovu starám o komiksy X-Men.

Opovážlivec

** Daredevil #1 od Marka Waida je ideálním příkladem toho, co DC Comics potřebuje, aby dokončila spuštěním postav, aby se každý měsíc opravdu dostali návštěvníky i zpět. Už je to mnoho let, protože jsem viděl, že taková úplně provedená krevní transfúze přináší zpět k životu hlavní postavu. Daredevil vypadá jako kniha roku. Mainstreamové superhrdinové komiksy v nejlepším případě.

** Všichni v těchto dnech stále kňučejí o nedostatku silné ženské postavy v komiksu. Hej, je toho spousta. Stále hledejte a objevíte je. To, co by měli spisovatelé dělat, je složení silného charakteru s přesvědčivým příběhem a poté vyplňte pohlaví.

** Twitter skončil jako moje sociální síť zcela první možnosti nad tím, že si vzal Facebook. Využívám oba, avšak Twitter je mnohem lépe fit pro mé potřeby. Přijďte dodržovat mě @Beausmithranch. Budeme se tam bavit.

G.I. Joe s Chuckem Dixonem

** Zkontrolovali jste, co Chuck Dixon skládá na G.I. Joe Cobra Civil War a Snake Eyes Over v IDW Publishing? Po přečtení těchto problémů bych řekl další G.I. Byl pro ně napsán film Joe. Toto je akce/dobrodružství v nejlepším případě.

Lidská pochodeň

** Řekl jsem ti, že lidská pochodeň bude zpět ……

Alpha Flight #5

** Alpha Flight od Freda Van Lente & Dale Eaglesham byl jednou z nejlepších knih „těsně pod radarem“. Zkontrolujte to a také potěšení v této knize, která je stejně solidní jako cihlová zeď.

Neobvyklá dovednost Luthera Strode

** Slyšel jsem několik nesmírně skvělých věcí o nadcházejícím komiksu s obrázkem: Neobvyklá dovednost Luthera Strode Justina Jordana & Tradd Moore. opravdu se na to dívám. Ujistěte se, že se o tom začnete chovat. Věřím, že budeme všichni potěšeni tím, co najdeme.

** Oslavte své podobné pro komiksy a také si zakupte něco z vaší rutiny odhlášeného seznamu. (Jako jeden z komiksů, které jsem napsal. J)

Dobře, třída je zamítnuta pro tuto splátku beauology 101. Pamatujte, že tyto lekce jsou mé osobní názory i nikdo jiný. Obviňujte mě nebo mě chválujte, vaše volba. Doufám, že vás příště uvidíme ve třídě. Docela ženy sedí vpředu.

Váš osobní profesor X,

Beau Smith

Flying Fist Ranch

www.fingingfistranch.com

Leave a Comment