Naštěstí Leprechaun vs Thanos – kdo vyhraje?

Můžeme po celou dobu sedět a debatovat o tom, který Avenger je nejsilnější. Někteří se dokonce snaží navrhnout, že Thanos neudělal nic špatného. Na konci dne jsou tyto spory zábavné a také upřímně metodu mnohem intenzivnější, než vyžadují. Jeden takový nesouhlas, který bych chtěl představit mixu, zahrnuje slavný maskot obilovin. Spousta z nás se těší z štěstí a magicky chutných marshmallows. Pro nás je sladká léčba metodou začít den. Pro Lucky the Leprechaun mu tito marshmallows dodávají síly ve formě pro nový světový řád, musí se rozhodnout jít po jednom. Díky divoce hloubkové tiskové zprávě před více než deseti lety můžeme tento spor vyjasnit, že nikdo nepochopil, že nechtěl. Naštěstí Leprechaun vs Thanos: Kdo vyhraje v boji?

Šťastný příběh o původu Leprechaunu

Obrázek kredit: General Mills

Lucky Appeals začal jako nápad v roce 1964, aby pomohl maximalizovat účinnost u rostlin General Mills. Smícháním Cheerios v novém tvaru s marshmallows by obiloviny kouzlo mladším jedlíkům. Myšlenka marshmallows odrážela odvolací náramek. Se zábavnou a štěstí naplněnou cereáliemi se maskot zvýšil, aby reprezentoval nový produkt. Původně pojmenoval L.C. Leprechaun, Lucky sloužil jako mluvčí obilovin po celá desetiletí. Až do roku 2008 jsme však objevili jeho skutečné síly.

X

V roce 2008 byla distribuována tisková zpráva oznamující nový tvar marshmallow. S názvem „Lucky oznamuje pravomoc zvládnout čas s New Marshmallow Appeal v Lucky Appeals Cereal“, svět se chvěl tím, co se chystá přijít. Zjistili jsme, že Luckyovo přátelské chování bylo jen show, která skrývá své skutečné síly. Marshmallows, takže spousta z nás konzumovaných v misce chutné cereálie poskytovalo šťastné pobuřující síly. Tyto pravomoci obsahovaly následující:

Srdce – Síla oživit věci

Střelba hvězdy – síla létat

Horseshoes – síla pro zrychlení věcí

jetele – štěstí, ale nikdy nechápete, jaký druh štěstí dostanete

Modré měsíce – síla neviditelnosti

Duhy – okamžité cestování z místa na místo

Balóny – síla, aby se věci vznášely

S přidáním nádherného marshmallow s přesýpacími hodinami měl Lucky nyní moc zvládnout čas. To jsou docela závažné věci, stačilo by však porazit Thanose?

Naštěstí Leprechaun vs Thanos – příběh pásky

(Obrázek: Avengers: Endgame, Marvel Studios)

Neexistuje žádné odmítnutí, že Lucky poskytuje velké potíže s plnou mocí. Když je však vybaven Infinity Gauntlet, Thanos může bojovat velký boj. Se všemi šesti nekonečnými kameny v závěsu, Lucky může mít pro něj jeho práce. Mad Titan se chápe, že dělá nějaké nemyslitelné věci, jako je rozbití štítů kapitána Ameriky. Navíc, Thanos hodiny na více než 8 stop; Je to doslovný gigantický ve srovnání s typickou výškou Leprechaunu asi 3 stopy.

Pojďme porovnat schopnosti, že? Za prvé, oblast Stone a Rainbow Marshmallow v podstatě dodávají teleportaci pro oba bojovníky. Za druhé, schopnost mocenského kamene manipulovat s energií je poněkud sladěna balóny marshmallow. Dále jsou realita, čas a duchovní kámen relativně spojeny s podkovy i srdcemi Marshmallows. Nic spíše neposkytuje neviditelnosti Dacesosu, protože z modrých měsíců může čerpat štěstí. Stejně tak nepředvídatelná povaha štěstí jetele je divoká karta. Pak se zdá, že Thanos má na své straně přirozeně výdrž kromě mocenského kamene.

Konečný verdikt: Má naše oceněná ikona obilovin šanci?

Obrázek kredit: General Mills

Celkově mu Luckyovy síly dodávají některé závažné schopnosti. To znamená, že trvalo celý tým hrdinů, než porazil Thanose ve válce Infinity. Jedinou námitkou, kterou dodám, je ta nádherná modrá měsíce marshmallow divoká karta. Pokud vsadíte na štěstí, pak vždy existuje možnost, že se přitahujete. Mohl bych rychle vidět poslední okamžiky tohoto šťastného The Leprechaun vs Thanos Battle, který se hraje jako takový.

Thanos, když viděl jeho úspěch blízko, začíná předpokládat, že Lucky je dole. Pak Lucky Telefon volá na modré měsíce pro jeden poslední pokus zjistit vítězství. Možnosti této nepředvídatelné síly štěstí přicházející pro Lucky nejsou jasné. I kdyby byli, řekněme, 14 000 605 až 1, nejsem si jistý, že něco předpokládám. Viděli jsme, že tyto šance přicházejí někde, prostě nemůžu mít na paměti, kde …

Nakonec má Thanos navrch, ale nikdy nemůžete spočítat smolař s pravomocemi letu, kontrolou času, teleportací a neviditelností. Smíchejte trochu štěstí, stejně jako to je magicky chutné rozrušení čekající na to, až se stane.

Úvěrový obrázek: General Mills

Leave a Comment