ROGERS: Muzikál MCU musí dojít k dodržování přívěsu Hawkeye

The Hawkeye Trailer měl premiéru dříve, ale pokud jste šli na Twitter, pravděpodobně byste věřili, že Kevin Feige ztratil mysl. Proč? Protože místo trendy Hawkeye jsme dostali znovu kapitána Ameriku. Nicméně ne Sam Wilson jako čepice. stejně jako ne Chris Evans se vrací jako čepice. Ani náhodou. Fanoušci vzali v přívěsu vtip v sekundě a běželi s ním. Avšak jako komiksový korespondent Broadway korespondent, prostředí, které jsem právě vymyslel, jsem na jejich straně. Marvel Studios musí vyrobit Rogers: MCU muzikál. Ve skutečnosti již někteří fanoušci začali přicházet s písní.

Jak může Rogers: MCU hudební dílo, když Spider-Man: Vypněte tma, takže epicky selhala?

(Obrázek: Disney+)

Cesta zpět na začátku roku 2010, Julie Taymour (napříč vesmírem) a U2 produkovala nejvýznamnější Flop: Spider-Man: Vypněte tmu. Řada herců byla hospitalizována, kniha musela být zcela přepsána, výrobní náklady stoupaly na více než milion denně, výrobci ukončili Taymour a další. Dokonce i když lidé uvidí show – typ metody, kterou byste úmyslně prohlíželi film Uwe Boll – ani řetězec nabízených představení by mohl otočit muzikál ke zisku. Věřte tomu takhle. Ve filmu byl nejnákladnější flop, jaký kdy byl vytvořen, Waterworld Kevin Costner. Pokud by Spider-Man: Vypněte tmu, byl film, způsobil by, že Waterworld vypadal jako menší úspěch.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Ale tam, kde Spider-Man selhal, může kapitán Amerika uspět. Obrázek Rogers: Muzikál MCU se spisovateli, kteří rozumí komiksu! Nebo skladatelé, kteří alespoň zkontrolovali komiksy! Samozřejmě, protože Rogers je ikonou americké historie, začali fanoušci reimagine Lin-Manuela Mirandy Hamilton: americký muzikál pro zpěv kapitána Ameriky a Avengers.

Fanfické melodie ukazují, proč fanoušek Broadway je nejlepším fanouškem Marvel

Když @nerdist požádal následovníky, aby našli s melodii pro dosud existující muzikál, dostali několik set odpovědí. Je pravda, že existuje několik z přesně stejných návrhů. Například, jak přesně nemůžete mít melodie zvané „do konce řádku“ nebo „můžu to udělat celý den“ nebo „Získejte tohoto chlapa štít!“ Pak jsou tu další zjevné. „Nalevo“ může být rychle Hamiltonův „Příběh dnes večer“. Jeden z nejvíce inspirovaných:

Už slyším texty. “Jaro pro Hydra i Sokovia.” Zimní sezóna pro Rogers i Barnes! Jaro pro Hydra i Sokovia. Pojďte na vojáky, zvedněte ty paže. “

Jaké melodie tedy věříte Rogersovi: Muzikál MCU musí zahrnout? protože se to stane. Správně, Kevine? Měli bychom se k tomu brzy dostat? Jsem připraven zaplatit hloupé množství peněz, abych to viděl na jevišti.

(Vyvolený obrázek: Disney+}

Leave a Comment