Rozhovor: Fabian Rangel Jr. Na Dynamite’s Blood Sourozenci

toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Krevní sourozenci #1

Fabian Rangel Jr. je spisovatelka Doc Neznámé, Helena Crash, Area Riders a další. Jeho nová kniha, krevní sourozenci z Dynamite, hraje dva sourozence, kteří se snaží udržet mír ve městě tvorů. Fabian nedávno řekl Westfieldovi Rogerovi Ash mnohem více o této zábavné, nadcházející komiks.

Westfield: Co je geneze Blood Brothers?

Fabian Rangel Jr.: Krevní sourozenci začali tím, že mě Javi dodržovali na Twitteru, stejně jako já, když jsem s ním chtěl pracovat. Měl jsem koncept udělat nadpřirozený příběh buničiny v hlavní roli Luchadora. Poté, co jsem se však zeptal Javiho, jaký typ věcí rád kreslil, diskutoval o fantazii i typu stvoření, takže jsem integroval to, co si přeje nakreslit udržení tohoto detektiva/Luchadorského konceptu, který jsem měl předtím, a právě tady jsme!

Westfield: Co nám můžete říct o sourozencích Diego a Gabriel?

Rangel Jr.: Diego je detektiv. Byl zraněn ve válce, než příběh zaujal a v důsledku toho může vidět a komunikovat s duchy. Je to tradiční tvrdě vařený detektiv, pití a po mnoho času je blbec. Gabe je luchador, velmi silný, ušlechtilý, stejně jako kvůli nějaké magii, jeho kůže svítí, když jsou přítomna nadpřirozená rizika, jako „pavouk“. , jako praví bratři.

Westfield: Jste do kultury Luchador?

Rangel Jr.: Nejprve, před několika lety, to nebylo tak hloubku jiné než prohlížení starých filmů. Poté, co jsem byl najat, abych složil podzemní komiks Lucha, to však skutečně vzlétlo, stejně jako jsem začal dělat mnohem více výzkumných studií na internetu i prohlížení dokumentů, čtení knih a také na prohlížení programů. Nyní existují luchadoři ve všech mých komiksech. Jsou to superhrdinové!

Westfield: Na co se mohou návštěvníci dívat dopředu v knize?

Rangel Jr.: Velká část bláznivých monster a designů tvorů, stejně jako zábavný příběh o dvou sourozencích, kteří dělají to nejlepší, co mohou spolupracovat. Skvělé akce, humor, stejně jako znovu, prostě úžasné příšery.

Westfield: Kdo jsou několik dalších postav, které se návštěvníci setká?

Rangel Jr.: Existuje několik bratrů Wolfmenů, Medusa (tradiční monstrum s věkem ve 40. letech 20. století), Calavera (kostra zabývající se gangsterem), stejně jako El Demonio, démonský zápasník, který se zhmotnil z prokleté masky Lucha Mask .

Westfield: Pracujete s umělcem Javierem Cabou v seriálu. Co můžete uvést o své spolupráci?

Rangel Jr.: Byl to výbuch, stejně jako jeden z nejvíce znepokojujících komiksů, do kterého jsem byl součástí. Od nás uspokojujících a také se rozhodnout spolupracovat, až po skutečnou komiksovou práci, byli jsme důsledně na stejné stránce. Jeho práce ve stylu stvoření je určitě moje preferovaná součást sourozenců krve, jen když jsem ho viděl, jak běží divoce s postavami na pozadí. Opravdu doufáme, že v budoucnu budeme spolupracovat.

Westfield: Nějaký typ závěrečných komentářů?

Rangel Jr.: Krevní sourozenci jsou opravdu zábavný komiks, stejně jako věřím, že návštěvníci budou moci přesně říct, kolik výbuchu Javiho, stejně jako já, máme, zatímco to děláme. Lidé by se měli ujistit, že mají předobjednávku, aby s námi mohli jít na tento divoký výlet!

Nákup

Krevní sourozenci #1

Leave a Comment