Alison Moorer a Shelby Lynne

, dokud jsem neslyšel toto album a nezačal jsem provádět výzkum pro svou recenzi, neměl jsem tušení, že Moorer a Lynne jsou sestry. Nebo o sebevraždě vraždy, která ukončila životy jejich rodičů. Určitě jsem o nich věděl jako o hudebnících – ale byl jsem mnohem více obeznámen s Shelby – což je to, co mě na prvním místě přitahovalo k albu. Nejsem si jistý, že biografické informace mění cokoli, protože hudba mluví sama za sebe, ale je to zajímavé.

Druhou věcí, která mě sem přitahovala, byla zvědavost slyšet obálku „lithia“ Nirvany. Byla to jediná píseň na seznamu, kterou jsem poznal. Jsem si jist, že to je přesně to, co to mělo dělat, také v lidech, jako jsem já, kteří nejsou tak obeznámeni s mnoha zeměmi, jejichž písničky jsou také zakryty v této sbírce rekreací, jako je Merle Haggard, Townes Van Zandt, Jessi Colter a Louvrin Brothers. Také se kopají do katalogu Nicka Cave a Jasona Isbella a zakrývají píseň Killers „The List“, kterou jsem předtím neslyšel.

Kudos je pro ně zakopnutí hluboko do katalogů, spíše než vybírání snadno rozpoznatelných písní. Díky tomu se cítí originální, ale stále jim umožňuje hrát některé ze svých oblíbených umělců.

A ukázalo se, že kryt Nirvana je na albu nejméně zajímavý!

Úžasný záznam. Koukni na to.

Leave a Comment