Live-Action Spider-Verse show na cestě podle Chris Miller

Spider-Man Toma Hollanda může být prozatím bezpečně na MCU. Ale Sony vlastní práva na asi 900 Marvel postav, které plánují použít ve verzi živého akčního pavouka. Po úložišti úspěchu animovaného filmu Spider-Man: Do The Spider-Verse, Sony dobře založila multi-verm verses of Spider-People a postavy, které s nimi souvisely. To naznačuje, že mohou používat postavy jako Venom Toma Hardyho, který právě přistál Andyho Serkise jako režiséra, a Jared Leto’s Morbius v samostatných filmech. Jak se tyto rozdílné projekty připojí, pokud vůbec, je otázkou mysli fanoušků. Konec Venom představoval slevu po úvěrech pro pavouk-Verse, což je způsob, jakým časný MCU postavil svou pojivovou tkáň. Přesto, i když filmy zůstávají diskrétní, může se v televizi vztahovat živá akce Spider-Verse.

Lord a Miller tvarují v tajnosti živou akci

Tento týden se televizní průmysl shromažďuje událost asociace televizních kritiků. Sítě, studia a tvůrci prodávají své nejnovější projekty veřejnosti. Chris Miller a Phil Lord, duo zodpovědné za film LEGO, nedávno podepsali velkou celkovou dohodu se společností Sony. Oba vytvoří pokračování animovaného filmu, spin-off a televizních projektů. Miller řekl, že nedokáže mnoho odhalit, ale slíbil, že alespoň televizní seriál bude nějakým způsobem propojen.

Zatím existují podrobnosti, o kterých jsou postavy zahrnuty do obchodu Sony a Marvel, i když jsou to pouze postavy, které souvisejí s Spider-Man. To neznamená pouze galerii jeho Rogues, představující postavy jako Venom, Kraven The Hunter a Sinister Six. Další postavy, jako je Vampire Morbius, Mezinárodní žoldnéřská stříbrná sable a Catwoman klone černá kočka. Miller také varoval fanoušky, aby neočekávali, že interpretace těchto postav přísně dodržují Spider-Man Canon, stejně jako Venom neměl co dělat s Wallcrawlerem.

Řekl, podle termínu:
“Vyvíjíme hrst živých akčních pořadů pomocí Marvelových postav Sony, z nichž existuje 900 znaků ….” Zjistíme způsob, jak vyvinout pořady, aby každý byl jejich vlastní zvláštní zkušeností, ale také souvisí…. Mluvili jsme s mnoha potenciálními spoluhráči, abychom se pokusili udělat něco, co by se nelíbilo nic jiného, ​​co se stalo v televizi…. Bude to chvíli, než se to všechno spojí a bude ve vzduchu, ale myslím, že to bude něco opravdu zvláštního. “

S rozvíjejícími se streamovacími válkami je Sony již mimo hru. Jejich služba PlayStation Vue se pokusila prorazit s původním obsahem, možná příliš brzy. Debutoval sérii založenou na sílech Briana Michaela Bendise a Michaela Avona Oeminga. Vzhledem k tomu, že jeho zrušení, původní streamovací služba Sony pomalu mizí. Otázkou tedy zůstává, kam tyto pořady půjdou?

Kdo vyhraje ideál pro vysílání těchto show?

Protože Marvel je v tuto chvíli nejžhavější jméno v Hollywoodu, Lord a Miller pravděpodobně mají na výběr míst, kde se mohou vydat. Disney+ by byla zajímavou volbou, zejména s ohledem na to, že brzy budou jediným jménem ve hře Marvel Streaming. Zdá se pro ně hloupé licenční show. Disney již má velký katalog nemovitostí, který vlastní přímo. Přesto, s Spider-Man: Daleko od domácího síťování Sony jejich první miliardový film s ohledem na to, že první film Daniela Craiga Jamese Bonda by se obě společnosti mohly chtít navzájem uvolnit. Tituly Spider-Man jsou také jediné, kteří mají smysl pro Disney+, aby se pokusili zahrnout. Současné obchody, které Sony má zavedené, by však mohly být takové zarovnání problematické.

V současné době má společnost Sony televizní dohodu se Starzem, který probíhá do roku 2021. V roce 2014 společnost Sony Animation podepsala dohodu s Netflixem. Tato část mediální služby společnosti Sony není součástí dohody Starz. Přesto se Starz zdá jako zvláštní místo pro živý akční pavouk. Přehlídky by však mohly využít svobodu obsahu prémiového kanálu. Stejně jako Marvel’s Netflix show by tyto série mohly vydělat hodnocení TV-MA, něco, co se Disney+ pravděpodobně chce vyhnout. Samozřejmě, místo Disney+, Hulu mohl tyto pořady vyzvednout. Už mají mnohem vyspělejší obsah, jako je série The Handmaid’s Tale a Marvel, jako je Marvel’s Runaways. Přesto, kdokoli skončí s živým akčním příběhem pavouk-verš, bude podle Millera odhalen v „příštích měsících“.

Přednášející obrázek pomocí facebooku

Leave a Comment