Všichni na palubě HARLEY QUINN’s Roller Coaster

jemné fanoušky, získejte svůj preferovaný energetický nápoj a posaďte se a také se spojte pro Harley Quinn#1. Toto je první vzhled Harleyho v jejím názvu, Art od Terryho Dodsona a scénáře týmu Kessel a Idelson. Začněme s Margot Robbie, jednou z nejkrásnějších hereček na obrazovce. Její zobrazení Harleyho Quinna v loňském sebevražedném týmu bylo ohromující. Ne každý se film líbil, nicméně všichni měli rádi její zobrazení Harleyho ve filmu. Toto je další katalyzátor pro vzestupné náklady na komiksy.

Asi před měsícem jsem nabídl Batman Adventures #12 jako fantastickou metodu, jak se dostat na Harley Hysteria. Stále je. Pokud se však chcete do domněnky prosadit do domněnky Harleyho mnohem ekonomičtěji; Proč si nekoupit její první vystoupení v jejím prvním sólovém komiksu? Jo, Harley Quinn #1 je úplně první v sérii komiksů Harley.

Tato komiksová kniha je méně nákladná dohad a poté se dostane do Batman Adventures #12. Navíc, když se Harley Quinn příští rok naplánoval na nejméně dva filmy, katalyzátor je obrovským nákladům na zlepšení všech komiksů Harley. Načasování je cokoli ve spekulacích, stejně jako to je nejlepší čas na nákup Harley Quinn #1. Náklady jsou ploché až negativní, vzhledem k tomu, že poslední film, vždy pozitivní náznak, který se má dostat.

Přemýšlejte o této knize jako krátkodobém šestiměsíčním nákupu, hold a poté prodávejte. Kopie Harley Quinn #1 nabídla před měsícem za 89 $ (GoCollect). To byl komiks téměř mincovny pro třetinu nákladů na střední třídu Batman Adventures #12. Kromě toho má třída 9.6 za posledních 24 měsíců konzistentní 3% návratnost. Pokud dostanete lístek na Harley Roller Coaster of Love; Můžete být potěšeni, když cesta skončí, pokud vystoupíte v ideální době. Připomenutí: Nezůstávejte na cestě dlouho, můžete ztratit peníze na oběd. Načasování je cokoli na jízdě na horské dráze Harley Quinn #1.

Limitelní linie série

Komiksy, které podporují úplně první problém série, jsou často bezcenné nebo nestojí za to spekulovat. Například včasné problémy State #2-10 jako příklad normálně nezvyšuje hodnotu. Tento komiks je výjimkou z tohoto pravidla; Punisher #2 (Limited Series) napsaný Stevenem Grantem s Art od Mike Zecku je zajímavá série, kterou si můžete odhlásit, a také odměňující, aby se zavede. Tento problém má za posledních šest let úžasnou trvanlivost. Každá třída se zúčastnila zhodnocení nákladů. Navíc vyšší stupně tlačí 60% výnosů. Příští týden prozkoumám tři takové komiksy v mnohem podrobnějším stavu.

The Punisher #2 je komiksová kniha, která je dlouhodobější hrou dohad a hranice na investiční třídě. Důvodem je hlavně kvůli důsledně vysoké návratnosti všech klasifikací této komiksy. Tato omezená série získala takový zájem, když vyšla. Když si Marvel uvědomil, že měli na ruce obrovský zásah; Rozšířili Punishera na nepřetržitý titul.

Katalyzátorem toho, stejně jako všechny věci Punisher, je kontinuální série na Netflixu. Šílená věc, tato show se teprve začíná. Můžete si představit náklady na tyto komiksy, až vyjde příští sezóna, nebo potom? “Na Měsíc, Alice,” a také nejlepší na tom je, že teď můžete získat 9,6 poblíž máty poměrně levný ideál. Nejpřesnější verze třídy 9.6 Punisher #2 šla za 60 $ asi 40 dní zpět (GoCollect).

Pokud za to můžete zaplatit; Kupte si kopii mincovny 9.8 Punisher #2. Pokud nemůžete, stejně jako jste omezeni na nižší známky. Žádné obavy, pan Spekulator, jednoduše získejte to, za co můžete zaplatit, a udělat z něj dlouhodobý držení, potenciálně se prodává po třetí sezóně. Každá třída vydělává peníze na tomto komiksu v průběhu času podle statistik, které zveřejňuje. Nevytvářejte se ještě jednou mizerným nákupem, získejte Punisher #2 a také se držte na tomto záchranném lanovi.

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Harley Quinn ukradne Showharley Quinn byl vyroben na Batmanovi: Animovaná série a byl okamžitým hitem. Později její první vystoupení v komiksech bylo v Batman Adventures #12. Tento problém skutečně získal dynamiku před prvním filmem Harleyho v roce 2016. Harley Quinn hrál nádherný Margot Robbie ve filmu Suicide Squad.…
27. ledna 2019 v „komiksu“

Další Harley Keys: Harley Quinn #1 (varianta Adam Hughes) Každý chápe obrovské klíče Harley Quinn, ale co méně známé knihy Harleyho Quinna? Mají potenciální na nárazy na spekulativní trh? Podívejme se na pár variací Harley Quinn #1. První vystoupení Harleyho Quinna bylo v Animované televizní show Batman. Ona…
16. srpna 2021 v „komiksu“

Nic se však jako Harley Quinneveryone líbí Harley Quinn, bohužel to dělá úplně první vzhled. jsou tamnull

Leave a Comment