Jízda s surfařem

s zvěsti, že stříbrný surfař vstoupí na MCU v rámci fáze 4, stavěl trh s raným stříbrným věkem. Zde jsou tři klíče, které se budete chtít dostat, než se dostanou z dosahu.

Pro účely tohoto článku se vyhýbám Fantastic Four #48 a #49. Místo toho se zaměřím na tři další základní, ale mnohem dostupnější klíče. Pokud byste chtěli mnohem více informací o FF #48, podívejte se na můj příspěvek z minulého měsíce, „FF 48: Hulk 181 potenciál.“

Silver Surfer #1

Ačkoli to není první vzhled surfaře, je to monumentální esenters v jeho komické historii. Po jeho popularitě po jeho vystoupení Fantastic Four byl v roce 1968 udělen vlastní sérii. V tomto prvním vydání byli čtenáři ošetřeni jeho plným původem a prvním vystoupením Shalla-Bal a Zenn-La.

Jedná se o velmi horký komiks a letos to bylo mezi nejlepšími komiksy Silver Age. Prakticky každá třída prodaná za posledních 12 měsíců zaznamenala nárůst oproti spravedlivým tržním hodnotám v letech 2016 a 2017. 7.5 a 4,5 byly v tomto rozpětí nejlepšími prodejci. V průběhu loňského roku 7,5 průměrovalo 491 $, ale velel FMV 695 $, protože loni v říjnu. FMV 4.5 vypráví podobný příběh. V loňském roce průměroval 207 $ a nyní vzrostl na 258 $. I když to samo o sobě není příliš působivé, zvažte toto: 1. října dosáhla nového rekordního maxima 405 USD a následující prodej byl za 315 $, takže tato známka je připravena přemístit do 300 $+ FMV.

Silver Surfer #4

SS #4 byla vždy solidní investice, ale v poslední době kope do pobytu. Co je to tak skvělé? Nejen, že máte první setkání dvou z mnoha populárních postav Marvel, ale máte jednu z nejznámějších obalů Jacka Kirbyho, které kdy nakreslil. Aby to bylo ještě mnohem sběratelsky, SS #4 měla relativně nízký tiskový běh, což ztěžovalo nalezení vyšších známek. Samozřejmě nezáleží na tom, jakou třídu máte, všichni lezou.

Pro tři roky, SS #4 neustále roste v hodnotě napříč deskou. Místo toho, aby se zaměřil na stupně blízké mincovny, je skutečný indikátor toho, jak rychle se tento komiks pohybuje v dolních stupních. 3,0, který v loňském roce průměroval 139 $, se nikdy v jednom prodeji nikdy neprodal za mnohem více než 150 USD. Toto číslo se zdvojnásobilo v srpnu, když jeden přinesl dokonce 300 $.

I když nemusíme nutně vidět rekordní maxima pro všechny známky, děje se to, že mnoho stupňů, které se v roce 2018 prodaly v roce 2018 Když konečně dostaneme setkání na obrazovce mezi Thorem a Silver Surfer, očekávejte, že tento komiks bude Supernova.

Fantastická čtyřka #50

Pro ty z nás, kteří chtějí kus historie surfaře, ale nemohou se rozloučit s prostředky, které by pro FF #48, je tuhle. Díky třetím vystoupení Surfaře a Galactuse je to problém, kdy Galactus ve celé jeho obrovské plukovní helmové slávě vyjadřuje surfaře na Zemi a umístí bariéru, aby nemohl odejít.

Stejně jako všechny tyto rané vystoupení Surfer jsou všechny známky FF #50 na cestě nahoru. Na druhou stranu je stále v dostupném rozsahu, zejména pro nižší známky. Zatímco nejoblíbenější třída za posledních 12 měsíců, 8,5, se v posledních čtyřech po sobě jdoucích prodejích prodala za méně než 1 000 USD, můžete si vybrat 3,5 nebo nižší a dostat se na blíže k 100 USD nebo méně. Budete však chtít jednat rychle. 90denní průměry pro FF #50 stoupají ve srovnání s jejich FMV 2017.

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Blogger Dome: Fantastická čtyřka #48 vs Fantastická čtyřka #49Welcome zpět na Blogger Dome! Zde budou bloggerové hádat různá témata zahrnující trh a průmysl komiksů. Bude to kombinace teorie Velkého třesku, která se setkává s WWE. Smack Talk smíchaný s debatami komiksů. Bloggerové se navzájem pobavili a vzdělávali naše čtenáře. …
1. března 2021 v „komiksu“

Fantastická čtyřka #48: Breaking Records V roce 2021 Komiksový trh vzkvétá a Fantastická čtyřka #48 se chystá na paty přetrvávající nekonečné válečné pověsti ještě mnohem dražší. Zpátky v titulcích, když to píšu v polovině března (nesmí být zaměňován s IDES z března), prakticky každý…
11. dubna 2021 v „komiksu“

Silver Surfer Investments doporučil investice do klíčů stříbrných surfer už měsíce, ale pokud jste je již nezakoupili, mohou být mimo dosah. V uplynulém roce byl každý surfer nezbytný (zejména ty ze stříbrného věku) na vzestupu. Vzhledem k popularitě surfaře se nikdy opravdu nezmizela,…
27. prosince 2018 v „komiksu“

Leave a Comment