Factory Summers

Man Delisle je nejlepší pochopen pro dva typy komiksů: Travelogy, kde pracuje (často v animaci) v méně známé zemi, jako je Pyongyang: Cesta v Severní Koreji, stejně jako komedie rodičovství . Factory Summers, která má vyjít v polovině června, je neočekávanou úpravou tempa.

Je to monografie, příběh tří let práce s příručkou v papírovém mlýně, než dostane svou první animační práci. Je to teenager, stejně jako přímým, zjednodušeným způsobem, odlišného chlapa, kterého potkává, z nichž četný je definován jednou konkrétní charakteristikou, stejně jako kdo se unáší i venku, včetně jeho otce.

Připomnělo mi to série Paula Michela Rabagliatiho, částečně od kanadského prostředí, i když od svého mladého bílého mužského protagonisty, který se nabýval, zatímco čekal na svůj „skutečný“ život. Z toho lze čerpat lekce, ale potřebuje, aby jim návštěvník věřil, protože Delisle nám poskytuje portrét toho, co udělal, monotónnost i všechny.

Na této knize jsem objevil dvě věci jedinečné: První, mnoho zřejmých, je monochromatická černohnědý a bílá oživená popovými popy … opravdu nechápu, co telefonovat této barvě. Měsíček? Světle žlutá oranžová? Využívá se hlavně pro košili našeho protagonisty, takže ho můžeme objevit ve špinavé továrně, stejně jako kouř, který pochází z mlýna. Je to podmanivé i praktické pro čtenáře.

Druhý může být trochu spoiler-ish, takže zabránit tomuto odstavci, pokud vás to vydá. Existují různé body, že v mnohem pozoruhodnější knize by mohla být předstírání pro nějaký druh katastrofy, ať už fyzických nebo psychologických, nicméně žádný z nich nedochází k ničemu. Neexistuje zde žádná velká událost, žádná obrovská, život měnící se. Svým způsobem to bylo osvěžující, že nic z toho typu nedošlo. To posiluje agresivní stejnost i tedium práce, což poskytuje návštěvníkovi mnohem více sdíleného pocitu časového delisle.

Mnoho z nás má čas v naší minulosti, kde máme na paměti a věříme: „Jsem vděčný, že to nemusím dělat žádný typ víc.“ Pokud máte štěstí, že nemusíte tento typ úkolu pracovat, zatímco zjistíte, co jste si opravdu přáli udělat, můžete to zažít jako „Jsem vděčný, že jsem to nemusel dělat“.

Tovární léta s náklady na krytí 22,95 $ lze nyní předobjednat z vašeho regionálního komiksového obchodu s diamantovým kódem Mar21 1229. (vydavatel nabídl kopii hodnocení pokroku.)

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

Arsenic s Austenarsenic s Austenem nabízí starší ženu, Emily, vdovu a vysokoškolský profesor, který se cítí vyhořelý. Pak dostane typ zpráv, o kterých může mnozí z nás jen snít. Teta, s níž strávila léta jako teenager, zemřela a zanechala Emily vynikající dům …

Spider-Woman: Agent S.W.O.R.D. Movement Comic DVD splatný 14. června! Factory pokračuje ve své řadě DVD Marvel Animation s nadcházejícím pavoučí-ženou: agent S.W.O.R.D. Tento příběh, Brian Michael Bendis (spisovatel) a Alex Maleev (umělec), začal jako komiks hnutí před zveřejněním, což je obrácení typického řádu. To naznačuje (jeden doufá), že tento produkt…

Nový komiks Buffy the Vampire Slayer Oznámil podezření, že nyní je hotový komiks tmavého koní Buffy the Vampire Slayer Comic, povolení se bude rozvětvovat! Studia. Právě odhalili podrobnosti o svém běhu. Úplně první problém se představí 9. ledna 2019, napsaný Jordie Bellaire a ilustroval Dan Mora. Stejně jako je to …

Leave a Comment