Beauology 101: Osobní politika komiksů

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Beau Smith „navrhuje“, co říká.

Milovaný Smith

Líbí se mi, když moji kamarádi „navrhují“ komiksy, abych si mohl přečíst. Nestarám se o cizince „mi říkají“ mi, co bych měl číst.

V dnešní době vidím hodně „vyprávění“. Vadí mi to.

Jak mnozí z vás, kteří mi rozumí, chápete, že potěšením v západních filmech, komiksech, románech atd. Část je od doby, kdy jsem byl zvětšen. Západy byli všude. Věc je, že jsem nikdy nevyžadoval ani se nepokusil šikanovat své lajky na ostatních. Byl jsem šťastný, stejně jako chamtivý, abych měl všechno pro sebe. Mějte na paměti, že to bylo předtím, než nás Facebook přiměl věřit, že jsme museli sdílet každý kousek plynu, který vyklouzl z našich zadních dveří.

“Protože jsem to řekl!”

Vidím to mnohem více s mainstreamovým (Marvel i DC Comics) superhrdinovými komiksy, než dělám, řekněme, image, idw, Dark Horse, stejně jako dále. Věřím (moje pozorování), že od nezávislého, vývojář měl komiks zaměřen na přesvědčivý příběh i postavy. Nezahrnují díla a snaží se produkovat příběhy vyvinuté kolem toho, co bylo v ranních titulcích novin nebo jakéhokoli zpravodajského webu, pro které online.

Nerozumím o tobě, ale komiksy byly pro mě vždy útěkem. Když jsem byl mladší, v 60. letech se dělo hodně, měli jste téměř jakýkoli typ dramatu, o který byste mohli požádat. Obrovský důvod se mi líbil komiksy, filmy i televizi, protože to bylo, protože na chvíli bych se mohl dostat pryč od všech sporů života. Nemusel jsem to pít ani léčit, prostě jsem musel číst.

Nyní se zdá, že je to mnohem více toho „vybrat si stranu“ a také bojovat se svým kolegou komiksovým čtenářem. Používá se jako komunita, nyní je to mnohem spíš jako fistmá.

Civilita i důstojnost jsou odebrány ze čtení hlavních superhrdinových knih. Nikdy jsem nevěřil, že uvidím den, kdy by komiksové knihy hlavního proudu nebyly nic víc než čtyři barevné show Jerry Springer.

“Záleží na přesvědčivých příbězích.”

Lidé křičí na rozmanitost v komiksech. Dobře, pojďme mít nějakou přirozenou rozmanitost, ne požadovanou rozmanitost. Vytvořte přesvědčivý příběh, přimějte návštěvníky, aby emocionálně investovali s postavami, byli originální, nevyužívejte zprávy jako berlu k výrobě originálního obsahu. Využijte svou fantazii! Je mi jedno, jaké je vaše náboženství, rasa, sex, politika nebo preferovaná hudba; Vytvořte mi fantastický příběh!

“Jinak, ano, přesvědčivé …?”

Žádám editory, aby byli editory, nechte tvůrce vytvořit! Reklama i správa, zůstat ve vaší kanceláři a také si můžete nabídnout to, co návštěvníci chtějí, ne to, co jsou krmeni silou. Jsem spisovatel, tvůrce, obchodník. Viděl jsem zlo. Věnoval jsem zlo. Musí se zastavit. Jen proto, že jsem bílý, heterosexuální muž ze Západní Virginie neznamená, že je to vše, co jsem se měl skládat. Moje kreativita jde daleko za barvu mé kůže, pohlaví a také tam, kde jsem byl vychován. Kreativita člověka je neomezená, přestaňte se snažit vytvořit toto otroctví.

Obávám se, že s nadcházejícími prezidentskými volbami budeme mít na nás osobní politiku vydavatelů, která je na nás potřebována dříve, stejně jako skvělý příběh, stejně jako postavy, které se strčily dozadu nebo pod autobusem. Bude to poněkud zajatá fáze, kde jsme nuceni odolat tomu, co vydavatel věří, je chytré nebo vtipné, protože nás zasahují benzínem a ne opalovacím krémem. Všichni se spálíme.

Prosím, věřte tomu, když si zakoupíte, a zkontrolujte své komiksy. Věřte tomu, jak „navrhujete“ čtení svým kamarádům nebo jej zveřejníte online. přesně kolik je také hodně?

„Jediný hlas, kterému můžete věřit“,

Beau Smith

Flying Fist Ranch

www.fingingfistranch.com

Leave a Comment