Marvel Teatpole tituly odhalené na prosinec do února

v průběhu roku 2020 a 2021, Marvel měl dlouhou řadu událostí, od hlavních, jako je Empyre, King in Black, x of Sword a Hellfire Gala až po menší ty, jako je extrémní Carnage , Poslední zničení a zlověstná válka. Připadalo mi, jako by každý druhý týden oznamovali novou akci. Ale Marvel Comics se samozřejmě nezpomaluje. Tentokrát však měli zdvořilost o oznámení několika akcí nebo názvů Teatpole, která debutovala tuto zimu. Někteří z nich, které jsme viděli na chvíli, a některé jsou opravdu překvapivé. Ale další vlna titulů Marvel Teatpole začíná králem. Kingpin to je.

Všichni krupobití ďábla v první z titulů Marvel Comics ‘Teatpole: Devil’s Reign

(Obrázek: Marvel Comics)

Série Daredevil s nominovanou Chip Zdarsky končí vydáním #36, ale Zdarksy je zdaleka zakončen Mattem Murdockem a Elektrou. Cesta zpět, během běhu Charlese Soula se Wilson Fisk stal starostou New Yorku a začal chodit po superhrdinech a supervillainech. Po událostech Daredevilu #36 (předpokládejme, že se stane něco špatného), Fisk zvyšuje ante. Jak popisuje Marvel:

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Celé peklo se uvolní ve vesmíru Marvel, když Kingpin konečně prohlašuje, že válku s hrdiny v ďábelské vládě! Když Chip Zdarsky a Marco Checchetto, na shledávání, které se postavily na Daredevil Epic, se postavily na pódium dalekosáhlého crossoveru, najde starostu Fisk, který zakázal všechny super hrdiny v New Yorku a uvolňoval Intel na všechny své temné tajemství, přičemž se stal za kapitánem Amerikou, a uvolnil Intel, a uvolnil Intel, a oblékl Intel, a oblékl Intel, a zároveň odvažoval Elevilu, Elektre, Elektra, Elekthere, Elektra, Elektra, Elekthere, Elektra, Elektre, Elekthe. Iron Man, Spider-Man, Fantastic Four a mnoho dalších proti jeho agentům Thunderbolt. Ale nakonec … kdo bude vládnout?

První z nových probíhajících názvů Teatpole od Marvel obsahuje jejich filmový tým Teatpole

(Obrázek: Marvel Comics)

S filmy, které se směřují k multiverse, není šokující, že jsme několik titulů po obleku. Ve skutečnosti několik titulů Teatpole Marvel oznámilo s MCU. Prvním z nich je nová probíhající série od současného spisovatele Avengers Jason Aaron, jménem Avengers Forever. Trochu známé, že? Něco jako nějaký film Black Panther vyjde? Tato série přináší Avengers z celého multiverse, exilového stylu, aby bojoval s velkou hrozbou. Podle oznámení:

Marvel Comics ‘Avengers Forever přitáhne archeologa Tony Stark, aka Invincible Ant-Man a Avengers z celého multiverse, aby přinesl řád do časových os, kde „naděje“ je čtyři písmeno. Jason Aaron a Aaron Kuder představují zcela novou sérii, která bude předefinovat Avengers jako… nejmocnější hrdiny multiverse.

Kang samozřejmě získává titul Marvel Teatpole

(Obrázek: Marvel Comics)

Přestože šel jiným jménem, ​​Kang Dobyvatel se oficiálně připojil k Marvel Cinematic Universe ve finále Loki. Nebo alespoň jeho verze. V současné době Kang hraje v mini-sérii, ale má novou sérii … nebo jednorázový výstřel v prosinci. Není to úplně jasné. To, co je fascinující na sérii darebák zaměřených Marvel, ve srovnání s ostatními tituly v tenouch, je to, že Kang se místo toho, aby se pokusil dobýt 616, se snaží jej zachránit:

Budoucnost Marvel Universe je tady a nadčasová je tam, kde to všechno začíná. Když se objeví ohrožující nová časová osa, musí Kang Dobyvatel procházet nad nadcházejícím rokem, aby chránil hlavní časovou osu 616, pracoval století, aby ztuhl jako své vlastní. Jed Mackay, Kev Walker, Joe Bennett, Mark Bagley a další poskytují první pohled na to, co přichází do Marvel Universe v roce 2022 v příběhu, který ukáže … budoucnost je nadčasová.

První událost zaměřená na Wolverine v Krakoan Age Lives and Dies and Lives Again v lednu

(Obrázek: Marvel Comics)

Zatímco Jonathan Hickman opouští X-Men, fanoušci se obávali, že jeho odjezd označil konec věku Krakoan. Nyní však můžeme všichni snadno dýchat oznámením X Lives of Wolverine/X úmrtí Wolverine. Podobnost s názvem, který to všechno začal, House of X/Powers of X je také záměrná. Wolverine hrála hlavní roli v budoucích událostech Hox/neštovice a s Inferno údajně odhalil mnoho tajemství Moiry Mactaggart, mutantní komunita by se k němu mohla znovu obrátit kvůli vedení. Ještě více říká, že samotné oznámení potvrzuje, že vstupujeme do druhého věku Krakoa:

House of X a Powers of X uváděly první Krakoanský věk X-Men. Nyní Marvel Comics X Lives of Wolverine a X smrt Wolverine vyzkouší „nejlepší, co je v tom, co dělá“, než jakýkoli mutant může přežít do druhého věku Krakoan. Benjamin Percy, Joshua Cassara a Federico Vicentini vyprávějí dva vzájemně propojené příběhy o tom, co se stane s Wolverinem, když … jeho minulost se setkávají s jeho budoucností.

Budoucí Disney+ Tenpole dostane titul Marvel: She-Hulk

(Obrázek: Marvel Comics)

Jennifer Walters má několik let několik let. Během občanské války,Utrpěla porážku Thanos, která ji sotva dokázala ovládat její vztek. A v době, kdy empyre začal, ztratila také inteligenci a vrátila se k „hloupému“ Hulkovi, jako Banner obecně ano. Ale právě teď to opravdu prochází. Červený pokoj ji používá jako zbraň hromadného ničení a Avengers se ji snaží zastavit. Poté, co se tento příběh zabalí, bude pravděpodobně opět pod kontrolou. Ale samozřejmě někdy potřebujete jen velkou, zelenou, rozzlobenou ženu:

Marvel Comics ‘She-Hulk z Rainbow Rowell a Rogê Antônio hodí knihu na Jennifer Waltersovou, když se snaží postavit své dny naplněné vzteky a vrátit se k praktikování práva na obranu Innocent. Ale když kamarádka z její minulosti přijde klepání s tajemstvím, kterému nemůže odolat, ona-Hulk se dostane … zpět k bashingu.

Teatpole Title One Marvel Writer začal škádlit před patnácti lety

(Obrázek: Marvel Comics)

Když už mluvíme o She-Hulku, když Dan Slott začal psát svůj titul v roce 2005, začal upoutat malé náznaky a stopy o něčem, co se nazývá počínaje válkou. Na konci empyru však tato událost začala vyzvednout páru a ještě více s Kingem v černé barvě. Akce se točí kolem pozorovatelů a může zlomit vesmír, zejména proto, že se spojuje s původní událostí Secret Wars:

K Dan Slott se připojili Carlos Pacheco a Rachael Stott pro Fantastickou čtyřku Marvel Comics: Reckoning War, epická sága více než 15 let. Původní tajná válka Marvel Universe byla vládnou a každá živá bytost je ve skutečnosti v nebezpečí, protože jsme konečně v … náš den počítání.

Poslední oznámení o názvu Marvel Tenpole obsahuje postavu, která se ve většině stanů vejde.

(Obrázek: Marvel Comics)

Z nekonečna a nelidskosti vyšly dva velké překvapení: Ma Marvel a Moon Girl a Devil Dinosaur. Ve skutečnosti se oba tituly ukázaly jako tak populární, že oba nakonec dostali sérii Disney. Paní Marvel vychází (doufejme) na Disney+ koncem tohoto roku, zatímco Moon Girl a Devil Dinosaur budou animovanou sérií Disney Channel. Můžeme předpokládat, že show bude konečně debutovat v roce 2022 poté, co bude oznámena v roce 2019 pro rok 2020. Ale fanoušci postavy by však měli být také potěšeni, když ji uvidí zpět ve své vlastní sérii:

Lunella Lafayette a její milý dinosaurus 20 stop jsou zpět v Marvel Comics’s Moon Girl and Devil Dinosaur. Ale jaký tvar bude mít jejich partnerství v této vzrušující nové éře? Mějte oči v nadcházejících měsících oloupané pro další zprávy o dalším dobrodružství největšího mozku na světě, který posílá dino velikosti rázové vlny v celém Marvel Universe. V roce 2022 přinese Moon Girl a Devil Dinosaur nový význam termínu „Marvel Team-up“ v příběhu, který slibuje… otřást svým světem.

Toto je pravděpodobně jen začátek několika dalších oznámení

Sedm (no, technicky osm s událostí Wolverine) během tří měsíců? Je zřejmé, že to je trochu na světelné straně. Hickman už škádlil ještě několik titulů X-Men, které nastavil před svým odjezdem. S největší pravděpodobností by se také poslední zničení, soud s magnetem a zlověstnou válkou mohly roztočit do nové probíhající série nebo mini-událostí. Ale to je součást žánru. Editoři musí hrát nějaké karty blízko vesty a zároveň oznámit ostatním šest měsíců předem. Je to způsob, jak přimět lidi, aby tyto postavy byli nadšeni rok co rok. A ano, máme v úmyslu plně zkontrolovat alespoň debutové vydání každé knihy.

Na jaký nový titul Marvel Teatpole se těšíte nejvíce?

(Výkonný obrázek: Marvel Comics)

Leave a Comment