Batman & Robin Criminal tressent Scene Investigations

Tato sada čtyř vázaných pohádkách tvoří novou sérii, ve které slavní trestné činile využívají forenzní vyšetřovací metody k řešení zločinů. Je to chytrá metoda, která motivuje věřící věření a pochopení skutečného pozadí superhrdinů. Série Batman & Robin Criminal Ofense Scéna pro vyšetřování je napsána Steve Korte, ilustrovaný Dario Brizuela a publikoval Capstone Press.

Flames The Folon’s drůbeže: Batman & Robin využívají vyšetřování zakončení k zlomení případu

Subjekty jsou dobře vybrány: otisky prstů i stopy jsou tradiční tajné prvky, zatímco DNA udržuje hrdiny aktualizované a také ukončení vyšetřování poskytuje pocit nebezpečí. Kromě žhářství v tomto svazku jsou další zločiny loupeže, takže není extrémní násilí, o které by se měl obavy (ačkoli strážce při plivavém obrazu zranil). Obchod s módními šperky je vloupán, stejně jako knihovna (odcizená vzácná knihy) a zoo (zvířata odebraná).

Výtisky zlodějů: Batman & Robin využívají analýzu otisků prstů k zlomení případu

Každá stránka krátkých svazků se skládá z několika vět a obrázku, který pořídí polovinu stránky. Umělecký styl je velmi v souladu s široce známými animačními verzemi s Batmanem s čtvercovým a mladým robinem. Ace hostující hvězdy Bat Hound v plamenech slepic. Ukázalo se, že darebáci jsou také známé postavy.

Je skvělé vidět, že pokud jde o vidět ženy v těchto knihách o vědě, existuje opakující se charakter policisty ženských úřadů, stejně jako o tom, jak se o vyšetřování ve dvou knihách mluví. Zbytek vyšetřovatelů, hasičů a úřadů jsou muži. Většina stránek je však zaměřena zaměřením na titulní postavy, takže nebylo mnoho oblastí, které by zahrnovaly extra mluvící role.

Plivající obrázek: Batman & Robin využívají analýzu DNA k zlomení případu

Jazyk je přímý. Místo toho však není mnoho spiknutí, důraz je kladen na jasné vysvětlení procesu vyšetřování, které pomáhají popisovacím boxům „fakt“. V každé knize Batman řekne Robinovi přesně, jak shromažďovat důkazy a provádět experimenty, chodit s každým procesem krok za krokem.

Každý svazek je zakončen glosářem, seznamem dalších faktů, bibliografií a indexem. Mladí lidé, kteří byli ovlivněni, aby zjistili více o vědě o vyšetřování, ocení prezentaci Remove a existenci milovaných hrdinů, jakož i pokud zkontrolovali jednu knihu, budou je chtít všechny zkontrolovat.

Cesta triků: Batman & Robin využívají obuv a analýzu běhounu pneumatik k zlomení pouzdra

(Vydavatel poskytl hodnotící kopie. Hodnocení původně zveřejněné ve společnosti Great Comics for Kids.)

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

Podrobnosti Batman vs. Robin oznámily podrobnosti o příštím původním animovaném filmu DCU (po Justice League: Throne of Atlantis, příští týden), vydal podrobnosti. Bude nabídnuto 14. dubna v balíčku Blu-ray Combo (s DVD a ultrafialovým verzí) nebo základní DVD vydání. Rovněž bude existovat luxusní vydání …

Batman: Chudák Blood Next DCU Animated Moviewarner Bros. House Entertainment odhalil, že dalším původním animovaným filmem DCU bude Batman: Chudák Blood. Vychází na Blu-ray i DVD 2. února 2016, přičemž verze Digital HD nabídla o měsíc dříve, 19. ledna. To byl film náhledy na Justice League: Gods…

Batman & Mr. Freeze: Sub-Zero dostane Blu-rayit 20 let od doby, kdy Batman & Mr. Freeze: Sub-Zero vyšel na DVD. Je to 67minutový vázací film s Batmanem: Animovaná série a také stejný hlasový obsazení: Kevin Conroy jako Batman a Michael Ansara jako pan Freeze. Mezi další členy obsazení patří Loren Lester (Robin/Dick Grayson), Efrem Zimbalist…

Leave a Comment