C je pro komentář: náhledy#270

Tento příspěvek je podán pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Josh Crawley

~

Na rozdíl od minulého měsíce převrácení náhledů se mi zdá, že jsem měl mnohem více mluvit o tomto měsíci …

~

Děsivé kmotry komiksové příběhy

Děsivé kmotry komiksové příběhy

Tato kolekce černobílého komiksu je skvělým kamarádem v kolekci vázané na místě, ve které jsou všechny krásné dětské knihy Jill Thompsonové. Pokud jste náhodou už s nimi už potěšili, rád bych si udělal tuto chvíli, abych vám připomněl, že Thompson také vytvořil tři milé knihy Magic Trixie!

~

Statický šok

Statický šok #1

Že obálka Grant Keron je docela úžasná, ale neměla by zastínit další skutečnost: Scott McDaniel na interiérech! Ach jo! Upřímně mohu říci, že jsem si jistý, že toto je vracející se titul, který jsem do letošního roku mnoho nadšený! Pokud, podle nějaké bizarní sady situací, které jste nikdy neslyšeli o statice, vás nasměruji ke statickému šoku: Obnovení úžasné sbírky, která je k dispozici buď zde, nebo zde.

~

Netopýří žena

Batgirl #21

Není to to Dustin Nguyen Gorgeous? Podhodnocení; Vím. Naštěstí však také přitahoval mou pozornost na hostující vzhled The Grey Ghost! Samozřejmě se to zdá, že se objevil předtím v čísle 15, což je úžasné. Proč? Protože jsem tento problém četl a vůbec jsem si nepamatoval; Jejda. Budu to považovat za důkaz, že jsem příliš starý na to, abych si přečetl jednotlivé problémy komiksu, a měl bych jen přejít na sbírky.

~

AME COMI CHEKETAH OBRÁZEK

Ame Comi Cheetah v.1 Stealth

Pro tuto postavu jsem se moc nestaral o původní Color Deco, ale tato tajná verze to opravdu vyrazí z parku! Bohužel se stále nestarám o design jejího nosu.

~

Ame Comi Zatanna postava

Ame Comi Zatanna V.1 Halloween varianta

Stejně jako u gepardů jsem se nestaral o původní deco postavy a znovu se mi nová verze líbí lépe. Přidán bonus: Zelená magie originálu byla nahrazena milým malým monstrum zajíčka!

~

Umění Amandy Conner

Art of Amanda Conner Hard Cover

Dvě set barevných stránek kresby Smokin’t-Hot Amanda Conner; Jedinou věcí mnohem více zločince, než by to nekupovalo, by byla tato kniha, která by nikdy nebyla zpřístupněna. Také mi to připomíná, že bych si měl opravdu přečíst některé sbírky Power Girl … nebo si přečtěte prof. (Na který vám nemohu nabídnout odkaz, protože hádám, že to spadá pod naše pokyny pro dospělé materiály a zjevně náš účet obchodu je zřejmě ISN ‘t nastaven jako dospělý). Pro nového průvodce Overstreet Price také nakreslila Smokin ‘Supergirl & Batgirl Cover.

~

Artefakty

Artefakty #9 Eric Canete Cover

Není to armáda Afrodit IVS docela úžasná?! Vhodná odpověď zní „Josh, je to opravdu úžasné!“ Vydání č. 9 odstartuje poslední akt artefaktů a velmi se těším na nově podepsaného zvláštního umělce Jeremyho Hauna a na to, co s těmito postavami skončí.

Bylo mi také vysvětleno (protože jsem ještě nepřevrátil náhledy) svými koblihami a spoluhostráním Cow John Grigas, že nejlepší knihy krávy již nemají vlastní pododdíl v sekci obrazu. Nepřekvapuje mě to po jejich přemístění blíže s Image Central. Myslím, že to je vlastně lepší všude kolem pro celou sekci. Pro mnohem rozsáhlejší diskusi o všech věcech Top Cow v tomto čísle Previews, vyhledejte nadcházející epizodu koblih a nejlepší krávy.

~

Terry Moore’s How to Cress #1: Ženy

Terry Moore’s How to Cresw #1: Ženy

Nechápejte mě špatně; Mám rád ženy, ale nerozumím tomu jako minisérie ve formátu komiksů. Kdybych musel hádat, řekl bych, že Terry Moore vydává materiál za nižší cenu ve snaze udržet streamování peněz, zatímco se připraví na další sérii. Upřímně řečeno, ale nevidím, jak něco takového ve skutečnosti přemístí dostatek jednotek (vím, že nemám v plánu nařídit jediné problémy), aby to ve skutečnosti učinilo už užitečné, než jen přímým přímým formátem knihy.

Oh, také: Používání komiksů? Opravdu?! To mě dělá trochu nevolné.

~

Megamind Mega Collection

Megamind Mega Collection Soft Cover

Hej, děti! Napsal jsem spoustu těchto komiksů*! Pokud mohu říci, Megamind Volume 1 je pozoruhodně fantastický měkký kryt, který odpovídá filmu předzvěst knihy Bad Blue Brilliant, zatímco Mega Collection je oba shromažďuje v mírně takovém lidoosu, než je standardní konvenční velikost obložení. Každopádně, i když jsem tento film ještě neviděl, vím z toho, že na nich pracuji, že jsou vtipné, zábavné, lehké srdce.

*- Zaručuji vám, že vydání č. 2 bylo napisováno.

~

Betty

Betty #192

Aw, nevypadá Betty rozkošně?! (Ano.) V případě, že jste to možná zmeškali, máte ještě několik týdnů na nákup první části tohoto příběhu: Veronica #206.

~

IRREDEEMABLE/neporušitelné

Výložník! Vydání výbuchu

Každá z těchto knih stojí za to pokusit se o dolar, ale všimli jste si, že je to IRREDEEMABLE/SOUCTUptible (dva kriticky uznávané tituly Mark Waid) je 48stránková kniha?! I když s vámi nemůžu diskutovat o tom, proč jsme je také nenabízeli jako praktický soubor, nabídl jsem vám užitečný odkaz na všechny pět z nich pro snadné objednání! Všechny tyto tituly mají také různé sbírky již k dispozici; Není třeba čekat na obchod!

~

Ducktales

Ducktales #1

Dobře, možná je tato série spojena se statickým šokem za to, že mě nadchne, když jsem četl tituly, které byly příliš dlouho nepřítomné. Také se budu muset podívat na objednání zbývajících sbírek Gemstone-sbírka Carl Barks a Scrooge’s Quest, napsané Marvem Wolfmanem-pro East Side Store.

~

O úroveň výš

O úroveň výš! grafická novela

Obal této knihy udělal přesně to, co se očekávalo: přitáhněte své oko přímo k ní a přiměl mi to vědět víc. Po přečtení úplného popisu jsem si jistý, že to není něco, co bych přečetl, ale určitě je to na mém radaru.

~

Lions, Tigers & Bears Vol. 3

Lvi, tygři a medvědy svazek 3 obchodní brožovanost

Jsem si jistý, že tento svazek dlouho očekával mnoho lidí. Jak se umělec změnil z předchozích svazků (Mike Metcalf nyní kreslí), jsem si jistý, že někteří lidé přemýšlejí, jak to bude vypadat. Děkuji později za mé úžasné schopnosti používat Google, protože vám mohu představit vzorek sedmi stránek (se svolením webové stránky umělce)!

~

Legendární vize

Legendární vize: Umění Genzoman

Upřímně řečeno, myslím, že se dostávám do bodu, kdy stále poukazuji na tyto knihy v opravdu nadějí, že lidé je konečně jeskyně a kupují je … protože se zdá, že se nikdy opravdu prodávají, když je zásobuji, i když jsou nádherné! !! (Upřímně řečeno, mohu se rozebrat a zakoupit jednu z nich stejně.) Když jste u toho, podívejte se na AR Tonelico: Visual Book, jejíž datum vydání je na našich stránkách špatné; Náhledy států uspořádané k odeslání v červnu. Budu se na to někoho podívat, drahý čtenáři.

~

Magic The Gathering: Cesta Planeswalker

Magic The Gathering: Cesta grafického románu Planeswalker Volume 2

Ještě jsem nečetl svazek 1, ale umělecká díla je nádherná. Očekávám o nic méně od druhého svazku.

~

… A já si ani nejsem jistý, jestli jsem to ještě udělal! Jsem však hotový za týden. dobrá cesta!

~

Sledujte mé tweety, pošlete mi e -mail a nezapomeňte dávat pozor na Westfield Comics Facebook.

Josh Crawley může nebo nemusí být klávesovi pro Everclear. Důrazně navrhuje, abyste se vsadili, že je.

Leave a Comment