Umělci komiksů, spisovatelé, herci a fanoušci se shromáždí, aby povzbudili chlapce, který měl v dnešním světě hardcore lodní a toxické fandomu chirurgii mozku

, komunita komiksů může být někdy nepříjemným místem. Přesto pro jednu rodinu dostali to nejlepší, co muselo nabídnout. Na Leap Day v tomto roce se muž jménem Ryan vzal na Twitter jménem svého synovce Anthonyho. Tento statečný mladý muž je velkým fanouškem komiksů, jejich příběhů a postav. Odpověď, kterou dostal, však byla neuvěřitelná. V době tohoto psaní získala jeho zpráva téměř 3 000 retweet, téměř 30 000 podobných a více než 450 odpovědí z celé komunity. Vše, co rozveselí tohoto chlapce, který podstoupil chirurgii mozku.

Umělci a spisovatelé komiksů, jako je Tom Taylor, Will Sliney a další všichni souhlasili s tím, že mu poslali pečovatelské balíčky. Mikel Janín poslal personalizovanou zprávu od The Dark Knight, aby povzbudil chlapce a pomohl mu porazit zotavení mozku jako jeden z hádanek Riddlera.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Filmové hvězdy se samozřejmě také dostaly do dobrého. Luke Skywalker sám, Mark Hamill, poslal zprávu o podpoře. War Machine, známý také jako herec nominovaný na Akademii Don Cheadle, také poslal zprávu. Televizní hvězdy Lamonica Garret (monitor/antimonitor z Arrowverse), Deever Seamus z Titanů a trvalý Batman Kevin Conroy také poslali výkřiky. Nejlepší kamarád Deadpoolu Ryan Reynolds však šel nad a za. Poslal Anthonymu 30sekundové video, které ho podle jednoho z jeho rodičů absolutně podlahoval.

Řekl:

“Anthony!” Je to Ryan Reynolds. Chtěl jsem jen poslat toto video a dát vám vědět, že na tebe myslím. Ale co je důležitější než já přemýšlet o vás, máte tolik lidí, kteří vás milují, a tolik lidí, kteří jsou ve vašem rohu, kteří pro vás zakořenili a potřebují a chtějí, abyste se zlepšili. A já jsem jedním z nich! A jsem velmi rád, že jsem jedním z nich. Posílám vám spoustu lásky, kámo, a doufám, že se s vámi osobně setkám jeden z těchto dnů. Opravdu by se mi to líbilo. Dobře, kamaráde, vydržte tam. “

Reynolds má pravdu. Protože se spolu se všemi těmito slavnými lidmi připojili stovky fanoušků, umělců a cosplayers. Každý chtěl chlapce rozveselit během jeho zotavení z mozkové chirurgie. Jeden uživatel Twitteru Photoshopped Captain America’s Shield, Infinity Gauntlet, Aquaman’s Trident a Bat-Symbol na jeho fotografii. Dvojice psů se dokonce dostala do zábavy. Servisní pes jménem Sampson a Bunsen The Science Dog (nebo jejich lidé, s větší pravděpodobností) mu poslal fotografie těchto velmi dobrých chlapců. Řada cosplayers sdílela jejich obrázky ve svých oděvech, včetně Iron Man, který dělá velmi průchodný dojem Roberta Downeyho Jr. Žena dokonce sdílela svou vlastní historii s chirurgickým zákrokem na mozku (a poselství, co mu jeho sestry řeknou).

Mnoho z těchto lidí nazývalo Anthonyho hrdinou a mají pravdu. Nejen proto, že je to mladý muž, který čelí něčemu, co se snaží a děsivé. Je také hrdinou toho, co stáhl. Fandom a sociální média mohou být pro mnoho lidí ošklivým nepořádkem. Ale Anthony pomohl přinést dobro u každého, a to je skutečná supervelmoci.

My v Comic Years přejeme Anthonymu a jeho pomocníkům (což znamená jeho lidi a rodinu) vše nejlepší a doufáme, že jeho uzdravení jde hladce. Neváhejte a odpovězte na původní tweet s vlastním blahobytem.

Hlavní obrázek přes Twitter

Leave a Comment