C je pro komentář: náhledy#285

Tato publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Josh Crawley

Josh Crawley

~

Věci zde byly trochu stresující, takže jsme tento týden na harmonogramu. Právě jsem začal Ghostbusters, stejně jako když skončí, stejně jako tento sloupec!

(Pro vaše potěšení ze čtení byste si možná mohli prohlédnout přívěs Ghostbusters, protože mi trvalo mnohem déle, než jsem si přečetl.)

~

Fear Agent Vol. 1 HC

Agent strachu Vol 1 HC

Pokud máte jakýkoli typ zájmu o tento obrovský obtížný obal nad velkým pokrytím, důrazně si přeji předobjednání této knihy. Slovo „The Street“ (a.k.a. Twitter) je, že tiskový běh bude omezen na předběžné příkazy, stejně jako hádám, když je pryč, je to dobře!

~

Batman #12

Batman #12

Upřímně řečeno, tato kniha mě nevyžaduje, abych jí pomohl nabídnout. Opravdu jsem si jen přál zmínit přesně, jak mimo velmi pozoruhodný je tento obal !!!

~

Batman: Knightfall Vol 3 Knightsend TP (nové vydání)

Batman: Knightfall Vol 3 Knightsend TP (nové vydání)

Volání tohoto nového vydání je typ jako nazývat grapefruit novou edicí oranžové. Moje podivné simily stranou, první dva svazky této série dělají prodej gangbusters v krátkém čase (navzdory předchozímu vydání bylo v tisku a dobře prodávalo roky). Kupte si ji dříve než později, abyste se ujistili, že nemusíte čekat žádný typ déle než … Nevím … melasa v zimě?

~

Stormwatch Vol 2 HC

Stormwatch Vol 2 HC

Tato nová obtížná obálková série je nejlepší metodou, kterou tyto památkové komiksy (z stolu Warren Ellis) byly kdy k dispozici! Ať už jste je zkontrolovali dříve nebo ne, zkontrolujte je!

~

He-Man i Masters of the World #2

He-Man i Masters of the World #2

He-Man dostal nějaké nové oblečení! Zdá se, že žádný z jeho jiných sad oblečení – z nichž je opravdu spravedlivé číslo – nebyl ten den čistý

~

Rocketeer: Cargo of Doom #1

Rocketeer: Cargo of Doom #1

Někdo na IDW stále nepravil nesprávný náklon loga, ale to neznamená, že byste si tuto knihu neměli kupovat !!! Waid! Samnee! Rocketeer !!!

~

GI Joe / Transformers Crossover Vol 1

GI Joe / Transformers Crossover Vol 1

I když jsem vděčný, že jsem viděl, že tento 20+ letý materiál se vyskytuje, IDW mě v různých časech nechal podkopat barvy na mnoha jejich knihách. Zkřížené prsty!

~

JOE KUBERT’S TARZAN APES: Umělec vydání

Tarzan Apes Joe Kuberta: Umělec vydání

Pokud máte peníze, stejně jako si nejste jisti, zda je budete chtít, jen je jděte do toho a předobjednat je, protože prakticky vždy nabízejí před odesíláním a zřídkakdy někdy přijdou Zpět do tisku … stejně jako prakticky se vždy zdvojnásobí za měsíc.

~

Teenage Mutant Ninja Turtles #13

Teenage Mutant Ninja Turtles #13

Ach jo, Andy Kuhn dělá umění pro dvě čísla !!! Tento nový restart se mi moc líbí !!! Stejně jako pokud jste jedním z těch lidí, kteří se nestarají o to, jak přesně uvádí Michael Bay, bude to modifikovat věci, držte ho zakoupením tohoto komiksu !!!

~

Black Kiss II #1

Black Kiss II #1

Kromě toho, že jsem nechtěl zkontrolovat originál, jsem už naštvaný nápisem na těchto náhledových stránkách. Ew.

~

Komiksové nápisy Comicraft Way

Komiksové nápisy Comicraft Way

Yourstere you ne, ani jsem to neplánoval. Nechápal jsem, že to došlo k novému vydání, dokud jsem stránku převrátil. Tato kniha je tak vynikající, pořádám si její kopii na svém stole po celou dobu.

~

The Darkness: Renewal Vol 1

The Darkness: Renewal Vol 1

David Hine a Jeremy Haun to zabíjejí v této knize! Jak přesně přesně můžete porazit pět problémů za méně než 10 $?!

~

GLORY Vol 1: When a Budoucí ničitel

GLORY Vol 1: When a Budoucí ničitel

Předpokládám, že šest problémů za méně než 10 $ je ještě lepší! Stejně tak je to ještě jedna z mála knih, které jsem si zkontroloval měsíčně, takže chápete, že stojí za to prohlédnout!

Když jste u toho, zkontrolujte proroka sv. 1: Remise také!

~

Hack/Slash #19

Hack/Slash #19

Ach, hej, zkontrolujte to: tým Hoax Hunters Michaela Moreciho a Steve (nebýt zmatený s Timem) Seeley skládá problém hack slash !!!

~

Oživení č. 2

Oživení č. 2

Když už mluvíme o Timu Seeleyovi, tady je venkovský noir jeho a Mike Norton ve Wisconsinu. Ach jo, Wisconsine!

~

Witchblade #160

Witchblade #160

Ten muž Seeley znovu, složit nějaký čarodějník, stejně jako to vypadá jako kopí osudu, který vidím na obálce …

~

Avenging Spider-Man #10

Avenging Spider-Man #10

Druhý (ze dvou čísel) od Kelly podnikne právní kroky proti Deconnicku s kapitánem Marvelem !!! Zkontroloval jsem dnes náhled prvního problému (a viděl jsem umění z různých problémů) a tato kniha bude tak skvělá !!! PočítejteNa mě to: Budete chtít tento komiks předobjednat !!!

Ach, hej, užitečné odkazy pro kapitán Marvel Problémy 2 a 3 !!!

~

Hawkeye #1

Hawkeye #1

Matt „Defenders je velmi pozoruhodný a prodává kromě Iron Guy + Thor v obchodě East Side“? Šek. David „Dělám velmi pozoruhodné obaly“ Aja? Šek. Kate „Hawkeye Codename byl předán kapitánem America Steve Rogers“ Bishop? Che – Kate Bishop?! sakra jo!!!

~

Gambit #1

Gambit #1

A nepamatuje si problém #2! Barvy od Rachelle !!!

~

Nové mutanty #47 a 48

Nové mutanty #48…

… A #47. Nejsem tak dobře vyhrazen na to, že jsem Marvel čerpal tak četné knihy (a se zdánlivě koupelnou péčí, abych je oblékl rutinní frekvencí), ale tyto fit-sounomné/zrcadlové obaly od Johna Tylera „Moje čarodějnická obálky jsou za nimi Thunderdome ”Christopher. Ach jo, Hellions in Pink !!!

~

Brilantní #7

Brilantní #7

Upřímně řečeno, to je prostě směšné.

Vydání č. 4 se objevilo pro konečné mezní hodnoty nákupu (věc, kde prodejci mohou vyladit jejich čísla asi 3 1/2 týdnů před loděmi knihy) za poslední měsíc a také je to něco jako 4 měsíce pozdě. První věc, která by měla nastat – poté, co si byl jistý, že je problém opravdu probíhat, takže může jít do tisku, jakmile budou konečná čísla – nedržet si všimnutí knih, které stejně nebudou ještě jeden ještě jeden šest měsíců.

Věci, jako je toto, vůbec nepomáhají komiksu vlastněné tvůrcem.

~

No, opravdu jsem neplánoval skončit na nepříznivé poznámce, ale Ghostbusters je prakticky u konce a jsem připraven jít spát. V závislosti na tom, jak přesně to jde, možná budu mít jeden z nich další z nich příští týden (ale nedržte dech, prosím).

~
Sledujte mé tweety, pošlete mi e -mail a nezapomeňte dávat pozor na Westfield Comics Facebook.

Josh Crawley může nebo nemusí být klávesovi pro Everclear. Důrazně navrhuje, abyste se vsadili, že je.

Leave a Comment