Asspen přináší oslavu Aquarium Beach do Dragon Con 2013

Media Release – V případě jejich desátého výročí i 15. výročí Fathomu, Aspen Comics ve spojení s Dragon Con 2013 pořádá oslavu Aspen Comics Beach na památku Georgia Aquarium v ​​sobotu 31. srpna. Představujeme DJ Spider, soutěž o kostýmy s tématem Aspen, stejně jako speciální online ponor se žraloky velryby od tvůrců za Fathomem, Soulfire a další pozoruhodné osikové hity, je to jedinečná noc na oslavu deseti let Aspen Comics at Dragon Con.
Aspen tvůrci Frank Mastromauro, Peter Steigerwald, Siya Oum, Alex Konat a Jordan Gunderson se objeví kromě Aspen Comics Beach Party a také poskytují nové exkluzivní společnosti Aspen Comics Beach a také poskytují nové výluky Dragon Con 2013 Úplně bezplatné náčrtky a také online cosplay obrázkové ops po celý víkend.

Kromě události Special Beach Celebration a také vystoupení stánků bude vydavatel poskytovat pro show tři nové speciální knihy, počínaje světovou premiérou jejich sedmého titulu „10 za 10“, předjíždějící, se zvláštním problémem One Dragon Con 2013 Cover od Siya Oum, omezené na 200 kopií. Aspen také poskytne všechny nové speciální obal Dragon Con 2013 od Alexe Konat a Peter Steigerwald, omezené na 200 kopií.

Společnost Aspen bude také poskytovat nejnovější vydání Aspen Trip Print 2013 od Michaela Turnera a Petera Steigerwalda, omezené na 75 vydání, kromě nové sestavy jejich předních uměleckých výtisků v oboru.

Aspen Comics Booth v umělecké uličce bude také představovat zcela zdarma online cosplay obrázkové ops s cosplayers Jenifer Ann a Heather 1337 po celý víkend, protože se budou objevovat jako prominentní hrdinky Aspen, Soulfire’s Grace i Fathom’s Kiani

Soutěžící z soutěže o kostýmy Aspen Beach Celebration budou posouzeni a udělili se balíčky Aspen Comics Prize včetně produktů, jako je originální umění, sochy, podepsané komiksy a neobvyklé exkluzivy v dodržování soutěží:

Kategorie zejména pro Aspen Comics:

–Judgeova zvláštní velká cena
—Best Aspen Comics Character Tematické kostýmy/s.
—Poest pochoutkový kostým/s.
—Best Michael Turner Cover Entertainment Costume/S.

Kategorie nejsou zvláštní pro Aspen Comics:

–Poest mužský kostým.
—Poest ženský kostým.
–Poest Youngers Costume.
–Poest Young Boys 13+ kostým.
–Pest Women 13+ kostým.

Pro mnoho dalších informací o vzhledu Aspenu na Dragon Con 2013 zkontrolujte:

#Aspen10
Facebook.com/aslencomics
Facebook.com/fathom
Twitter.com/aslencomics
Instagram: Aspencomics

Aspen MLT, Inc. je vydavatelství domácí zábavy založené v lednu 2003 komiksem Superstar Michael Turner. Pěstujte se při vytváření vlastností domácí zábavy největších vysoce kvalitních vizuálních i aspektů vyprávění spolu s jejich vlastními úspěšnými vlastnostmi, jako je Fathom, Soulfire, výkonný asistent: Iris, charismagické, poškozené kousky i další. Společnost Aspen rovněž spolupracuje s mnoha úspěšnými podniky a snahou komiksu, včetně Marvel Comics a DC Entertainment. Společnost Aspen spolupracovala s Marvelem pro různé hitové projekty, včetně krycí práce na velmi populárních událostech občanské války, světové války Hulk a Ultimatum. Aspen spolupracoval s DC Comics, aby nabídl obálky pro tak oblíbené tituly, jako je Superman/Batman: Návrat Supergirl, Justice League of America a Eisner nominované obálky pro kriticky uznávanou, velmi populární sérii dilematu Identity. V roce 2006 Aspen spojil své síly s televizními obrovskými NBC, aby vytvořil komické úpravy na internetu pro hrdiny hitových televizních seriálů. V současné době v roce 2012 se Aspen spojuje s domácí zábavou Gale Anne Hurd’s Valhalla Home Entertainment, aby vytvořil běh série hororových adventure Dead Man, kromě spolupráce s režisérem MCG Wonderland Noise a Vision a vytvořit hororové komické město.

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Dragon Con 2013 Funguje Aspen Comics Beach Partymedia Release – V případě jejich desátého výročí i 15. výročí Fathomu, Aspen Comics ve spolupráci s Dragon Con 2013 pořádá v sobotu v srpnu oslavu Aspen Comics Beach na památku Georgia Aquarium Aquarium Aquarium 31st. Představujeme D…
7. srpna 2013 v „komiksu“

Společnost Aspen vystavuje speciální obálku sebevědomí a vydání PrintMedia-dodržování na patách nedávných nabízených speciálních obalů s dovolenou, Aspen poskytuje novou sadu speciálních produktů Aspenstore.com na oslavu nadcházejícího čtvrtého července. Počínaje 4. červencem bude Aspen poskytovat zvláštní pochování …
27. června 2013 v „komiksu“

ComicList: Marvel Comics Nová vydání pro 05/12/2021ComicList:null

Leave a Comment