Teta May a Doctor Octopus se spojí v pozoruhodném Spider-Man za sebou? Huh?

Jednou z nejbizarnějších románů v jakémkoli médiu musí být milá malá teta May a Sadistic Scientist Doctor Octopus. Ano. To není překlep. Nebylo to v alternativním vesmíru. To se opravdu stalo. Cesta v prvním pozoruhodném ročníku Spider-Man, Sinister Six zachytil Betty Brant a tetu May, jako vždy, pokusit se zachytit Spider-Man. Samozřejmě všichni skončí ve vězení, ale místo toho, aby našla doktora Octopuse děsivá, našla ho – Heurch – okouzlující.

(Obrázek: Marvel Comics)

Ale to nebyl ani konec. Oba začínají chodit v ASM 130 a 131, jsou připraveni se navzájem oženit. Opět říkám, Heurch.

Požádal někdo o noční můru? (Obrázek: Marvel Comics)

Hammerhead skončí útokem během obřadu. Krátce nato Spider-Man letí, aby zachránil tetu May, ale i poté, co to udělá, si stále myslí, že doktor Octopus není napůl špatný. A to byl konec tety May a Doctor Octopus Romance … nebo to bylo?

Teta May a Doctor Octopus se sešli v naději, že zachrání … Spider-Man?

Kdy se teta mohla proměnit v horkou starší ženu? (Obrázek: Marvel Comics)

V nadcházející době je Peter Parker hospitalizován na dveřích smrti. Svět však potřebuje pavouka, takže jeho klon Ben Reilly se rozhodne vstoupit do těsných červených. To se skutečně stalo dříve, cesta zpět na konci klonové ságy. Ale to je příběh pro další článek (nebo devět). Stejně jako v té době lékaři nemohli přijít na to, co zabíjelo Petera Parkera. Ale tentokrát je teta May… no, vlastně něco dělá. Teta Mayová vypadala méně jako stará dáma z Titanicu a spíš jako Dame Helen Mirren a jde na svého bývalého – Heurch – milence, doktora Octopuse, aby našla lék. Jak popisuje Marvel:

“Spisovatel Cody Ziglar a umělec Ivan Fiorelli se spojili, aby znovu sešli o jeden z nejkontroverznějších párů v historii komiksů v pozoruhodné Spider-Man #80. Bey.” S jejím synovcem u dveří smrti, May Parker nebude jen sedět a přijmout, že Peterova nemoci nejsou řešitelné s konvenčními prostředky. Teta May bude hledat nekonvenční prostředky prostřednictvím svého bývalého doktora Octopusu! “

Doufejme, že to nepřesahuje jednorázový komiks. Ale to také vyvolává zajímavou otázku. Zatím, Spider-Man: V žádném případě domov nepoužívá Spider-Man: Jednoho dne, aby věci zahájili. A jak bylo uvedeno dříve, pozoruhodný Spider-Man #80Bey přináší zpět myšlenku tety May a Doctor Octopus Canoodling.

Jaký hrozný nápad se bude divit, který se bude bavit? Říkám, že je na čase, abychom znovu prohlédli X-Men: dvanáct … pokud víte, víte.

(Výkonný obrázek: Marvel Comics)

Leave a Comment