3 důvody, proč si musíte přečíst „Sedm až věčnost“ od Remendera a Opeña

exoticky, bohatě komplexní prostředí a univerzální témata přitahují čtenáře do Ricka Remendera a Jerome Opeñova drsná vysoce fantazijní epika.

Všechny nejlepší komiksy, bez ohledu na žánr, v podstatě slouží jako únikové auto, které nás zachrání před tediem našeho každodenního života. To platí zejména o knihách, které chtějí vyřezávat místo v rychle se zmenšujícím výklenku fantasy komiksu. Nedávné hity, jako je MonSress, prokázaly, že když se povede dobře, Fantasy Comics může rezonovat hluboce se čtenáři a překládat do silného prodeje pro tvůrce a vydavatele.

Ve snaze Adama Osidise vyčistit své příjmení a ukončit pokyny dementního bláta, Remender (Uncanny Avengers, Low) a Opeña (The Avengers) vytvořili ponižující ságu na geniální rámec magie a intrik. Sofistikované, ale zakotvené, sedm až věčnosti filtruje archetypální fantazijní úkol prostřednictvím zřetelně americké fascinace nezkrotnými hraničními a západními představami o zcela svobodě projevu a zcela svobodným myšlenkou. A přesto, díky krásným vizuávám Opeñy a Colorist Matt Hollingsworth, si série zachovává fantastický evropský vkus, který připomíná fantasy klasiku prózy i komiksů.

Ale dost Jawin ‘. Je čas se sednout a vydat se na stezku. Zde jsou tři důvody, proč si musíte přečíst sedm až věčnost Remender a Opeña.

#1 Immersive Nastavení

Remender a Opeña údajně vytvořili v průběhu několika let sedm na věčnost a ukazuje to. Hrubé prostředí a centrální konflikt knihy jsou promyšlené a osvěžující originální. Hned od první stránky se Remender ponoří své publikum do bohatého dynamického světa Zhalu a pomocí zařízení pro rámování prozací nastaví pódium pro epickou cestu, která následuje. Charakteristický hlas Adama Osisise vítá čtenáře do světa neobvyklé totemické magie, těžkého hraničního života a represivního pravidla.

Toto je svět, kde jsou zbraně a kulky označovány jako „kladiva“ a „nehty“; Tam, kde padlý nákup rytířů zoufale bojuje, aby svrhl pokyny bezbožného krále a kde šeptání může oživit sny i noční můry. Je to mimořádně exotické místo, díky čemuž byla jeho známost mnohem šokující. Myslím, že Star Wars se setkává s Pánem prstenů na starém Západě a měli byste spravedlivou představu o komplexní budově světa, která se objevila v sedmi až věčnosti.

#2 Operativní rozsah

Epic a intimní srážku v probíhajícím sporu klanu Osidis s blátem a jeho armádou akolytů. Exiled, když rodinný patriarcha a legendární Mosak Knight Zebediah odmítli ohýbat koleno pod vládou bláta, rodina Osidis žila po celá desetiletí izolovaně, vyloučená PAL i nepřítelem. K lepšímu nebo horšímu však je to rodina určená pro větší roli ve světě.

Přestože byla cesta Adama Osidise, aby se původně pobídla hluboce oddaná oddanost, která se setkala s nemesis jeho otce, rychle se krylizuje do bitvy o budoucnost Zhalu-úkol způsobil, že jeho terminální respirační stav zoufalejší. Nicméně padá Adamovi a malé ragtagské skupině rytířů, aby přivedli soud soudu, což je úkol historického významu, který se obrátil na skupinu zlomených chyb.

Poplnění do univerzálních témat rodiny, spravedlnosti a vykoupení, Remender přitahuje čtenáře stále hlouběji do boje za Zhalovu svobodu, protože budoucnost říše se propojuje s Adamovým přežitím.

#3 Cinematic Visuals

Ať se zde a teď říká, že umění Opeñy v sedmi až věčnosti je jedny z nejlepších z jeho kariéry. Jeho použití podstatných panoramatických snímků zakládá se čtenáře do země Zhal s rušivou lehkostí, zobrazující mimozemské výhledy, které udržují dost známé, aby potopily háčky, než nás ponoří do dynamického světa exotických odstínů a bizarní fauny a flóry a flóry .

Jeho návrhy postav a sestavy jsou široce výrazné a rozpoznatelné, naplněné velkolepými detaily, které podporují a posilují Zhalovo rustikální kouzlo a odvážnou atmosféru. Všechno dává smysl v mezích vnitřní mechaniky příběhu a vyvolává větší smysl pro realismus, díky kterému je pro čtenáře vše jednodušší koupit do své existence. Stejně jako všechny úžasné sekundární světy ve fantasy fikci je Zhal živým, dýchajícím charakterem ve svém vlastním nejlepším – bez malé části pro vynikající designovou práci Opeñy a schopnost nastavit scénu v pořádku.

Sedm až věčnost v současné době probíhá od Image Comics a lze jej najít kdekoli, kde se prodávají jemné komiksy.

Leave a Comment