Prohlášení SDCC-Howard Chaykin se vrací do stínu na zbrusu novou půlnoci v Moskvě

Tato publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
tisková zpráva

Stín: půlnoc v Moskvě

16. července 2013, Mt. Laurel, NJ: Dynamite s potěšením odhaluje, že legendární spisovatel/umělec Howard Chaykin vytvoří svůj první nový příběh stínu za téměř třicet let. Shadow: Midnight v Moskvě nastoupí na tři desetiletí před událostmi jeho kriticky uznávané série krve a soudu. Chaykin bude znovu opakovat svou inovativní funkci jako spisovatel i umělec pro tento nový podnik.

“Jsem nadšený a vděčný Dynamite za šanci pracovat, když znovu na tak legendární postavě jako stín,” říká Chaykin. “Moje nové minisérie, Shadow: Midnight in Moscow, vypráví trikový příběh za zmizení stínu v roce 1949.” Zatímco tato nová série označuje svůj návrat do Shadow Storytelling, v posledních letech se nehýbal daleko od postavy a přispíval ohromujícím obálkovým dílem pro řadu Shadow Series Dynamite.

Z stínu: Krev a úsudek Howard Chaykin

“Shadow: Blood & Judgment je jednou z mých preferovaných komiksových sérií všech dob,” uvádí Nick Barrucci, generální ředitel a vydavatel Dynamite. “Absolutně mi to fouká mysl, dodnes.” Nemohu ani začít odhalit přesně to, jak moc mi to naznačuje jako vydavatel série a přesně to, jak moc jako fanoušek Howardovy série. Návrat Howarda Chaykina k postavě bude fenomenální. Stejně jako v kroku, který určitě udrží jeho fanoušky na nohou, nastavuje půlnoci v Moskvě ne jako přímé pokračování jeho dřívější práce, ať už je roky i roky předem, v zajímavém i zásadním okamžiku v Stínova historie. Mám tak neuvěřitelný respekt k Howardovi jako vypravěči, skutečného současného mistra média komiksu. “

Pro umění i mnohem více informací navštivte :.

Leave a Comment