3 Obaly zlatého věku, které můžete přidat do vaší sbírky!

Zlatý věk Photo Covers jsou některé z mých oblíbených kusů komické historie a může být těžké přijít! Tyto obaly fotografií lze nalézt na nesčetných komiksech, včetně komiksu hrdiny a komiksu romantiky. Komiksy na obálce fotografií jsou také poměrně za rozumnou cenu, což je zpřístupňuje pro všechny druhy sběratelů! Ale kde byste měli začít? Máme to za vás!

Časopis Miss America #2

Pokud jde o obaly z Golden Age, časopis Miss America #2 je vždy první knihou, která mi do hlavy objevila. V současné době je kopií této knihy s nejvyšší třídou CGC 9.4, přičemž z této knihy je hodnoceno méně než 25 kopií. Tento konkrétní problém je Marvel Comics Key, protože je to první vzhled Patsy Walkerové, který se nakonec stane Hellcatem.

Tato kniha není nejméně nákladná volba, ale ve srovnání s některými dalšími staršími klíči je to určitě v rozumném rozsahu. Tržby 9,4 jsou všude, přičemž tři nejnovější prodejní přistání na 9 600 $ (Heritage, 6/19/21), 16 800 $ (Heritage, 11/21/19) a 1 912 $ prostřednictvím dědictví až v roce 2009 zpět .

Pokud vidíte, že to přijde v aukci, popadněte to! Ale budete na lovu této knihy – nepřijdou na nákup příliš často!

Howdy Doody #1

Howdy Doody je jednou z nejdůležitějších dětských televizních ikon, které vyšly za posledních 100 let. Od roku 1947 do roku 1960 tato červenohlavá marionette bavila děti všech věkových skupin. Byla to jedna z prvních televizních pořadů, která byla vysílána v barvě. V roce 1950 byla postava poskytnuta léčba komiksů s vhodným obálkem fotografií! I když tato kniha Dell není úplně vzácná, je na dražší straně.

V únoru 2019 se prostřednictvím aukcí dědictví prodala CGC Blue Label 9,6 za 9 000 dolarů. V červnu 2020 se CGC Blue Label 4.0 prodal za 214 $, skromný skok z prodeje 130 $ za podobnou knihu ročně. Zájem o Howdy Doody znovu dosáhl vrcholu, takže nyní je čas investovat.

The Lone Ranger Movie Story #1

Tato kniha by mohla mnoho z vás překvapit, takže mě slyšet. Osamělý Strážce měl obrovský dopad na popkulturu a stále se o něm mluví. Tento obal na fotografii Dell obsahuje tři záběry titulárního charakteru a zahrnuje také Tonto a Silver.

Zatímco obaly fotografií byly v té době docela běžné, mít kryt se třemi fotografiemi nebylo. Tato konkrétní kniha není vzácná, ani neříká velké množství peněz – surové kopie lze nalézt za méně než 10 $. Toto je však stále součástí historie popkultury a tato kniha si zaslouží místo ve vaší sbírce. zvláště vzhledem k tomu, jak je to nákladově efektivní.

Při sčítání lidu CGC je registrováno pouze 28 kopií a v těchto knihách s deskovými knihami není spousta prodejních údajů. 9,4 prodáno na eBay až v roce 2014 za 516 USD a 7,0 prodáno na eBay ve stejném roce za 65 USD. I když to nemusí být investiční klenot vašeho života, je to stále krásný obal se skvělým vzhledem.

Jaké jsou vaše oblíbené obaly z zlatého věku? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Jste připraveni na zbrusu nový web GoCollect? Zlepšujeme naše funkce, přidáváme dva nové cenové průvodce a nemůžeme se dočkat, až vám pomůžeme, aby se vaše sběrné cíle staly realitou!

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest1

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Umělci zlatého věku: Schomburg, Baker, & Spangif uvažujete o tom, že se někdy dostanete do komiksu zlatého věku, existují některá jména, která byste měli vědět. Dlouhodobé sběratelé zlatého věku si skutečně mohou vybrat svou práci na dohledu. Alejandro Schomburg včasné komiksy, nyní známé jako Marvel, jsou jedny z nejvyhledávanějších komiksů od sběratelů Golden Age. Jeden…
26. dubna 2021 v „Uměleckém reflektoru“

Jsou komiksy zlatého věku na dosah nových sběratelů? Sběr komiksů může být skličující, když poprvé vstoupíte na trh a jedna z největších otázek, které si musíte položit, než utratíte peníze za knihy, je; Na jakou éru se zaměřím? Může si nový investor dovolit koupit zlatý věk? mnoho sběratelů, které…
30. května 2021 v „Komiksové sběr 101“

To znamená válku! Comics War Comics pro sběratele, zatímco většina sběratelů je obeznámena s komiksem Golden Age Super-Hero a Horror, existuje mnoho dalších žánrů, na které novější sběratelé a investoři teprve začínají věnovat pozornost. Jeden z nejplodnějších od nejdříve ze zlatého věku v době bronzové – a dokonce do…
21. května 2022 v „komiksu“

Komiksový sběratelský roh

Leave a Comment