Třetí epizoda co když…? Odpovídá komiksům s příběhem Avengers

, pokud jste vyrůstali Marvel Comics Nerd, pak jste byli fanouškem toho, co když?, Série komiksů, která poskytovala různé verze příběhů Marvel postav. Jedním charakteristickým znakem této série bylo, že centrální „co kdyby?“ Obvykle mělo za následek skutečně špatné věci. Mám podezření, že to byla situace ze dvou důvodů. Zaprvé, bez jakékoli kontinuity, o které by se měla zabývat, měli spisovatelé i umělci flexibilitu dělat všechny druhy věcí, s nimiž by se jinak nikdy nemohli dostat pryč. Za druhé, žádný z editorů Marvel si nechtěl vytvořit střídavý svět, který byl „lepší“ než primární kontinuita Marvel. Trvalo nám až do epizody 3, než jsme získali co když …? Příběh, který se opravdu cítí jako tradiční verze komiksu, stejně jako je pro Avengers špatný.

Jak ví každý typ velkého fanouška Marvel Cinematic World, události Thora, Iron Guy 2, stejně jako Amazing Hulk, nastoupili na stejnou dobu. Ve všech příbězích se přirozeně vypracovaly věci tak, že by se tyto postavy mohly sjednotit v prvním filmu Avengers. Místo toho, abychom si představovali svět, který nevyžaduje Avengers, jako to udělala epizoda Hvězdného lorda T’Challa, tento příběh nám přesně ukazuje, jak špatné věci by mohly jít.

Pokud je v tomto příběhu ústřední postava, je to Nick Fury, vyjádřený Samuelem L. Jacksonem. Fury je jednou z těch postav, které pracují jako tajemství. Opravdu ho nevidíme dostupný kopající zadek a také bít baddies, protože jeho příběh funguje mnohem lépe, když je to legenda. (Jak ve vesmíru, tak mezi fanoušky.) Třetí epizoda co když…? Jde hlouběji do Furyho charakteru a ukazuje nám, že jeho supervelmoci vytváří aliance.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Spoilery následovat

Proč epizoda Avengers co když…? Je pro komiksy nejvěrnější

Obrázek přes Disney+

Během 20 minut si prohlížíme záhadně pět ze šesti původních Avengers, stejně jako Hulkova smrt je obzvláště příšerná. Loki napadne Zemi, jen než vede armádu pro Thanose, přináší asgardiánskou armádu na Zemi, aby pomstila smrt Thora. Při nákupu, který zastaví tajemného vraha (úplně šílený Hank Pym, vyjádřený Michaelem Douglasem), vstoupí do plánu s Loki. To vede k tomu, že vezme řízení Země, alespoň až do doby, kdy Fury zjistí, že kapitána Amerika zamrzla v bloku ledu. Stejně tak se cítí jako větev multiverse, že jsme gong, abychom dodržovali up, i když to může být epizoda, která se tlačila do sezóny 2.

Ať tak či onak, co dělá tento příběh, v podstatě „co když Hope Van Dyne zemřela sloužící štít?“ Komiksy jsou tak věrné, přesně to, jak špatně jde cokoli. Součástí zábavy komiksu, pro návštěvníky i (pravděpodobně) spisovatele, je to, že by mohli zabít nebo změnit postavy Marvel. Když viděl Spider-Man nebo kapitán Amerika, i v příběhu, který „se nepočítá“, stále evokuje silnou reakci. Pro mladé lidi chované na nekonečné ságy to bude obtížná epizoda. Nakonec jsou věci horší, než tomu bylo v kdysi najaté časové ose.

Toto je typ příběhu, který předpokládám, že si v budoucnu vyzvedneme, ale pokud tomu tak není, je to ještě mnohem více na značce s komiksem. Všechno se také často vyvíjí tato strašlivá realita, stejně jako vypravěči by návštěvníkům nenechal návštěvníky mimo hovor s zábleskem naděje pro svou budoucnost.

Je to mnoho podobné tomu, co? Svazek 1, číslo 45, s názvem „Co když Hulk šel berserk?“ V tomto čísle Hulk zabije všechny původní Avengers, s výjimkou Thora, který ho zabije.

Neomezená perspektiva co když…? Jde za tmavé časové osy

Obrázek přes Disney+

Nejlepší věc na epizodě co když…? je to, že musí vyprávět svůj vlastní příběh. Přestože několik z těchto epizod nastavuje stejně jako odkaz na budoucí epizody, nemusí. Tato show může vyprávět jediný, samostatný příběh Marvel bez obav o kontinuitu nebo důsledky. Určitě to vypadá jako série, kterou budeme mít po dlouhou dobu. Jak se zvyšuje slovní zásoba diváků komiksů, budou moci mnohem rychleji skočit do nových scénářů. Můžeme nakonec vidět mnohem více komiksové verze příběhů, jako je občanská válka nebo dokonce triková válka v animaci, a využíváme MCU jako typ zkratkového vstupního bodu.

Na konci 80. let i na začátku 90. let se vedoucích pracovníků studia spojil s konceptem Batmana a Supermana, který se objevil společně ve filmu. Cítili se, jako by takový crossover požadoval také mnoho uvolněných diváků a také by jejich franšízy donutily do pasti na kontinuitu. Dnes jsme byli potěšeni ve dvou desetiletích příbězích filmových komiksů. Takže jsme na místě, kde pořady jako co když…? Nebo nějaká budoucí série „Elseworlds“ může tuto kultu využítPoznání známosti dělat to, co udělali pro komiksy. Za deset let, pokud pro superhrdiny dojde k obrovskému kolapsu zájmu, vsadím se, že dostaneme příběh o nespravedlnosti v živé akci.

Stejně tak to může opravit problém v fandomu, kde se lidé velmi rozruší novými verzemi postav nebo příběhů. Ve světě, kde existují „imaginární“ superhrdinové filmy, stejně jako pořady, budou existovat dostatečné verze těchto postav, které mohou každý objevit alespoň jednu, kterou si užívají.

Co když…? Debutuje ve středu na Disney+.

Co jste věřili o tuto epizodu, co když…? Sdílejte své myšlenky, teorie, recenze a přesně to, jak byste tento příběh vyprávěli v komentářích níže.

Hlavní obrázek prostřednictvím Disney+

Leave a Comment