Válka pro expanzi Wakanda pro Marvel’s Avengers je nejlepší hra Black Panther, kterou jsme dostali

, válka za Wakanda Expansion dorazila pro Marvel’s Avengers a přivedla Black Panther do hry Square Enix. Tato expanze je pro hru velkým problémem, ve skutečnosti by se dalo říci, že počítají s T’Challou, aby zachránili Avengers. Protože se věci pro první hru AAA od Marvel (to není exkluzivní) v letech nešly skvěle. Hra udělala nesprávné kroky, a to jak z technické, tak z narativní. V nejlepším případě jsou Marvel’s Avengers i válka za expanzi Wakandy dynamické hry, které lidem umožňují hrát si se svými oblíbenými hrdiny snadno uchopitelnou hru. V nejhorším případě je hra opakující se hra načtení a boje s příliš malým dynamickým obsahem. No, válka za rozšíření Wakandy se snaží řešit problémy, které mají někteří s Marvel’s Avengers, a je to opravdu dobrá hra Black Panther.

Za prvé, abych to všechno položil na válečný stůl, mám pocit, že hra je v nejlepším případě obvykle obvykle, než tomu tak není. Square Enix dodal něco pozoruhodného s Marvel’s Avengers. Je to hra, ve které můžeme ztělesnit řadu našich oblíbených Marvel Heroes. Není to dokonalé, protože sestavy pro každého Avenger musí zapadnout do podobné šablony ovládacích prvků. Některé postavy jsou lepší než jiné, ale nakonec je to zábavná hra. Narativní kampaně jsou dobrý čas a příběh je zajímavý. (Ačkoli ne tolik, jak by to mohlo být, ale k tomu se dostaneme později.) Také vzhledem k opravdovému suchu dobrých Marvel her pozdě, je nakonec Marvel’s Avengers dobrý čas a válka za Wakanda expanze je ne odlišný. I když to může mluvit více s mým vkusem jako hráč.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Válka pro wakanda expanze Sidelines Marvel’s Avengers

Obrázek přes screenshot

Co dělá tuto expanzi odlišným od toho, že má s Avengers málo společného. Dvě předchozí rozšíření, které se zaměřily na různé postavy Hawkeye, se týkaly týmu. Jak jsme věděli od přívěsu pro Marvel’s Avengers, tato hra se zaměřuje na rozchod Avengers po podstatném veřejném selhání. Zdá se, že Wakanda po těchto událostech uzavřela hranice. S jednou malou výjimkou, kde hráč ovládá kapitána Ameriku, když zkoumá základnu hry ve Wakandě, je expanze plně soustředěna na T’Challa. Také dostáváme Ulysses Klaue, na konci verze MCU a verzi přesnější komiksu.

Avengers přicházejí do Wakandy a požádají T’Challu o pomoc. Na druhé straně mu pomáhají bránit Wakandu jak před Klaue, tak ze sil A.I.M. Hlavní antagonisté hry. Mise, které provádíte jako Black Panther, však ve hře velmi připomínají ostatní. Zatímco příběh a jeho zaměření na Wakanda rozšiřuje svět hry, nejedná se o druh orientační expanze, která jej zachrání před zklamáním čísel hráčů. Ve skutečnosti nejnovější data z Steam Grafs ukazují, že hru hraje pouze asi 2 500 lidí. To je lepší než před několika týdny, kde hráč se sídlem ve stovkách. Ale není to druh odrazu, který zajišťuje, že tato hra bude i nadále dostávat bezplatné expanze. Hráči PS5 mohou očekávat expanzi Spider-Man, ale kromě toho neexistuje žádná záruka, že získáme více obsahu.

Samozřejmě, s nákupy ve hře, jako jsou kostýmy MCU pro postavy, může být hra stále zisková. Ale věci nevypadají skvěle pro svou budoucnost.

Kde se Marvel’s Avengers pokazila a co to bylo správně

Obrázek přes Square Enix

Největší chybou, kterou tato hra udělá, je ve svém příběhu. Nejprve se setkáme s Avengers, když jsou již slavní a úspěšní. Vypadá to, že sledujeme pokračování k filmu, který jsme neviděli. Jistě, naznačují volné spojení s MCU (do bodu, kdy postavy znějí a chovají se jako jejich herci MCU). Přesto, proč tento příběh nezačali na začátku, je pro mě záhadou. Děj hry je příliš spletitý o polovinu a existují odkazy na historii, o které si nejsem vědom. Protože Marvel’s Avengers není příběh MCU, jak objasňuje válka pro Wakanda Expansion. Například T’Challa odkazuje na čas svého strýce jako krále a odkazuje na události, které se rozvinuly v komiksu spíše než v Black Panther.

Dokonce i ty nejslabší postavy v Marvel’s Avengers jsou zábavné hrát, což ukazuje téměř bezplatný potenciál pro Marvel Games. Přesto, nedostatek opakovatelnosti, opakující se mise koncových her a matoucí příběh to celkově ublížil. Je to dobrá, zábavná hra, ale je těžké si ji opravdu užít, když zde všichni můžeme vidět zmeškaný potenciál. Nemám ponětí, jaké metriky pro úspěch mají pro tuto hru Marvel a Square Enix. Mohli bychom získat další rok obsahu, nebo by mohli prosazovat pokračování nebo úplně jinou hru. (Konec konců nejsou ve hře žádní mutanti.) Takže, i když já osobně nemiluji tuto hru, respektuji atteMPT a doufám, že dostanou další kousnutí v tomto jablku.

Přesto je válka pro Wakanda Expansion of Marvel’s Avengers nejlepší hra Black Panther, kterou máme. (Také jediný.) I když to není nesmírně opakovatelné, je určitě zábavné hrát alespoň jednou.

Marvel’s Avengers a War for Wakanda Expansion jsou k dispozici tam, kde dostanete své hry.

Co myslíš? Líbilo se vám toto rozšíření? Co si myslíte o hře celkově? Sdílejte své myšlenky, recenze a naděje do budoucnosti v komentářích níže.

Hlavní obrázek prostřednictvím autora

Leave a Comment