Markleyův horečka: Krize, jaká krize?

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Wayne Markley

od Wayne Marley

Krize na neomezených zemích

Pravděpodobně, jednou z nejlépe pochopených obrovských událostí v komiksech po mnoho let bylo dilema na neomezených zemích. Samozřejmě, v letech vzhledem k tomu, že tato kniha vyšla, DC znovu provedla Mythos, takže mnohokrát (včetně nového 52), že to, co se najednou myslelo o mistrovském díle, není nyní nic, ale ještě jeden velký obchod. (A skvělé čtení.) V důsledku krize existovaly spoustu významných crossoverů, s jakýmkoli invazí po evoluční válku až po nedávné zamoření IDW, které překročilo řadu licencovaných knih. Zatímco tyto příběhy měly v průběhu let kombinaci vysoké kvality, některé poměrně dobré, jako je domov M a některé extrémně špatné, taková válka bohů. Tyto události skončily téměř ročním kaskadérem ve snaze zvýšit prodeje a přimět zájem o knihy s nižším prodejem. Vzhledem k tomu, že nakonec skončili jako takový klišé, zřídkakdy přistoupí k počtu do jakéhokoli významného stupně, stejně jako jakékoli zisky se obecně opět snižují ideální zpět dolů. Posledním legendárním crossoverem je Avengers vs. X-Men z Marvel a také některé menší z DC, jako je Night of the Owls v titulech netopýrů.

Marvel’s Avengers: Soutěž, která shromažďuje soutěž šampionů.

Než se dostanu do Avengers vs. X-Men, chci se podívat na první crossover několika hrdinů, kteří se společně spojili pro typickou věc, soutěž šampionů. Toto bylo původně organizováno jako Marvel Treasury Ed. Zarezervujte se na olympijské hry z roku 1980, když se skupina hrdinů spojí, aby bojovala s Gamemaster a také smrt bez vlastní možnosti. Bohužel, Amerika nešla na olympiádu v roce 1980 a kniha byla vyřazena. O několik let později Marvel přinesl knihu z sfér můry a také se dostal do minisérií, která skončila jako soutěž šampionů. Je to fascinující poznámka, že editoři soutěže šampionů, kteří byli na které straně, a také prohlásili šampiona v problému tři, který byl nesprávný. Muselo to být kravata. Takže se museli vrátit a udělat pár letniček o rok později (Avengers i West Coastline Avengers), aby přepracovali povrch příběhu s požadovaným pokračováním druhů. Soutěž šampionů od NO INSICITY je vysokou známkou vyprávění komiksů, je to však zábavný příběh, který shromažďuje mnoho hrdinů, kteří se navzájem bojují. Způsobilo by to budoucí crossovery, jako jsou Mega Trick Wars (což v té době vyšlo, bylo však k tomuto příběhu obrovské, ale čas nebyl laskavý).

Struktura soutěže šampionů ukradla z dlouhého zvyku týmové knihy, která se ve 40. letech 20. století vrátila do All-Star Comics #3. Existuje několik týmů tří hrdinů, kteří se zabývali jednou další skupinou tří hrdinů za nějakou cenu, následuje boj a nakonec jedna ze skupin tří vítězství, stejně jako to sahá až do posledního boje, kde Jeden z týmů získá výhodu a pak je tu obrovské finále.

Avengers Vs. X-Men #1

To vede stejně jako současný Marvel Epic, Avengers vs. X-Men. Nejprve mi dovolte uvést, že je na začátku skladu, protože pouze čtyři z dvanácti problémů jsou dosud mimo, takže knihu zkoumám pouze třetinou rozložené příběhu. Také se pokusím a zabránit tomu, aby poskytoval cokoli nebo spoilery, ale postupujte opatrně, pokud jste si nezkontrolovali žádný typ této série a také jste je plánovali zkontrolovat v budoucím datu. Dovolte mi říci, že si tento přechod opravdu užívám mnohem víc než jakýkoli typ crossoveru, který jsem se v letech zkontroloval. Primárním důvodem, proč jsem se v tomto příběhu doposud potěšil, je, protože je zaměřen. Nejedná se o zametací crossover, který spojuje knihy s bitvým nebo žádným významem (například jedinou vazbou v celém příběhu je červená obloha). Primárními knihami jsou Avengers vs. X-Men vyprávění primárního příběhu a AVX Vs. Což je minisérie šesti problémů, které mají bojovat pouze mezi dvěma různými postavami, stejně jako dva boje na vydání. AVX Vs. Je to velká zábava ve staromódní metodě, protože máte dvě postavy, jen máte molo šest rvačky pro 10 stránek s pohybem bitového příběhu, jen skvělé nabídky úderů, zábavná fakta (která jsou opravdu docela zábavná), stejně jako a šampion v každém boji. Různé tituly X-Men i Avengers se také spojují s příběhem, ale činí tak extrémně těsně. Jsem opravdu potěšen přesně tím, jak Marvel dokázal vytvořit příběh v záhadných X-Men vhodný pro stránky tři a čtyři z Avengers vs. X-Men Problem #4. Není to tak, že byste museli zkontrolovat záhadné X-Men, abyste pochopili, co se stalo v Avengers vs. X-Men #4, ale rozhodně to vylučuje dvě stránky a skutečně rozšiřuje, že dvě stránky sekvence sekvenceE. Je to bezpochyby bezpečně vykreslený příběh mezi několika tvůrci, kteří se baví.

AVX Vs. #4

Dalším prvkem, který si v tomto příběhu opravdu užívám, je tempo. Ve velkém množství crossoverů trvá příběhy měsíce, než se vyprodukuje o palec. Jsou jako ledovec ledové. Právě tady přesunuli příběh rychlostí blesku ve čtyřech problémech, stejně jako pokud to dokážou udržet v příštích osmi číslech, nemám žádný koncept, kde skončí. Pokud jste o této sérii nic nekontrolovali, předpokladem je, že se Phoenixova síla vrací na Zemi a Avengers to chtějí zastavit z obavy, že to zničí Zemi, stejně jako X-Men chtějí, aby ji chtěli Dostaňte se na Zemi s nadějí, že to pomůže přivést zpět Mutantkind, kteří byli vymazáni v Home of M. Jednoduchý, ale přesvědčivý důvod, proč oba týmy opravdu bojují. Oba věří, že dělají to, co je pro lidstvo nejlepší.

Avengers Vs. X-Men plakát

Pokud jde o tento příběh, mám jedno starosti. V minulosti jsem se velmi potěšil v Marvel Crossovery, jako je občanská válka nebo triková invaze. Až se nedostanou na konec příběhu, stejně jako to je, uh, konec. Jsou to příběhy s extrémně slabými koncemi. Jsem pozitivní – na základě toho, co jsem doposud zkontroloval – že to bude mít konec, který bude výrazně ovlivnit Marvel Universe. Již naznačili, že se spojí s Scarlet Witch (a proto vázání na výjimečnou dětskou křížovou výpravu) a do budoucnosti mutantů v Marvel Universe. Možná budu muset jíst tato slova později, ale doufám, že to bude mít na konci výplatu, na které stojí za to čekat.

Spravedlnost League #9 Variant cover

Závěrem bych rád navrhl knihu, kterou jsem byl neuvěřitelně důležitý, když jsem zvážil, že úplně první vydání, Justice League. Problém devět byl opravdu zábavný odhlášený s typickým výjimečným uměním Jim Lee zpět po přestávce. V této knize jsem byl velmi obtížný po dlouhou dobu, ale tento problém jsem se opravdu těšil, stejně jako jsem věřil, že to musím poukazovat. Jako vždy, cokoli, co je zde napsáno, je můj pohled a neukazuje myšlenky nebo názory komiksu Westfield. Jakýkoli typ myšlenek, neshod, tipů nebo nelíbí poštou lze odeslat na

Leave a Comment