Příliš mnoho úžasných věcí – ne dost $$$ – březen ’10

Tento příspěvek je podán pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Hrdinský věk

Autor: KC Carlson

Tento měsíc zahájí velké dva své nejnovější velké úsilí o pokus o shromáždění všech našich peněz, Marvel je hrdinský věk a nejjasnější den DC. Ne, že s tím není něco špatného – je to jen to, že obě podnikání mají tento měsíc také několik dalších věcí, které se vaří, a možná vám chybí ve všech hubbubu, Bub. Ale tak se tomu tak nebo ne, to je to, pro co mě máte – jsem ten, kdo vždy říká: „Hej! Co se tam děje – za tou oponou! “ Mnohem více o tom za minutu. Lemme dostane nejjasnější hrdinský věkový den z cesty první.

Chtěl bych být schopen říci, že obě tyto události jsou lesklé nové originální koncepty – a může být pravda, že prvky obou mohou být věci, které jsme nikdy předtím neviděli – ale obě kousky staví na tom, co přišlo dříve, a Oba jsou jen další velkou kapitolou toho, co se stalo nekonečným dějovým linií MU i DCU. Považuji za fascinující, že oba podnikání se však rozhodly stisknout tlačítko Big Reset v podstatě ve stejnou dobu. (Více o tomto a „The Old Buy Changth“ v nadcházejícím sloupci KC.)

A přesto najdu některé jednotlivé nabídky obou nových událostí některé z nejvíce nejúžasnějších komiksů v dlouhé době. Myslím, že jsem opravdu znepokojen naprostou tonáží toho, co se v příštích několika měsících může dostat.

Úžasný

Vstupte do hrdinského věku

Podle mého počtu je tento měsíc pod hlavičkou hrdinského věku vydáno 17 různých titulů (nepočítajících variant). Tady je můj užitečný kontrolní seznam:

Magazine hrdinského věku
Deadpool #23
Avengers #1
Avengers Assemble #1
Avengers Spotlight #1
Atlas #1 (Sledujte Rogerův rozhovor se spisovatelem Jeffem Parkerem!)
Kapitán Amerika #606
Černá vdova #2
Fantastická čtyřka #579
Věk hrdinů #1
Vstupte do hrdinského věku #1
Hrdinský věk: Prince of Power #1
Invincible Iron Man #26
Origins of Marvel Comics #1
Avengers, Thor & Captain America: Oficiální index do Marvel Universe #1
Secret Avengers #1
Thunderbolts #144

Je pravda, že mnoho z nich se jedná o jednorázové, doplňkové (a technicky nekomické) předměty o hrdinském věku, včetně funkcí, rozhovorů, indexů, stránek příručky, původu a dalších efemerů. Ale to je stále velký kus knih! A pamatujte, že hrdinský věk je marketingový název, ne jednu velkou událost, takže mnoho z těchto knih má nezávislé příběhy (alespoň ideální nyní!). Pokud jste je všechny zakoupili za krycí cenu, stálo by to 68,83 $! Nejste potěšeni, že jste předplatitelem Westfieldu se slevou? A pokud nejste – proč nejste?

X-Men Legacy #236

Také zvažte, že tento měsíc Marvel také uvádí:
* 21 titulů (z nichž 14 je poskytováno jako „kapitoly“) nového, hlavního mutantního příběhu: X-Men: Druhý příchod
* Akce Mini-Hulk (ne, ne o malém Hulku! Zůstaňte soustředěni!) Ze tří titulů vitální pro Hulks z první světové války
* Nový otisk (úžasný) s pouhými dvěma tituly (prozatím)
* Mnohem více pracovních míst ve svých ženách Marvel Comics tlačí
* 11 titulů souvisejících s Spidey (včetně některých nových a nepočítajících maximálních nebo úžasných titulů)
* stejně jako 654 430 279 nových titulů Deadpool! (Ne opravdu. April Blázen!)

Cítím se pro tebe, milí čtenáři, za rozhodnutí, která musí být v dnešní době přiřadila knihy. Jsem tam s tebou ideální. Před několika lety jsem musel omezit své čtení a sbírání, což způsobilo, že se zdálo být snadné (v té době), abych jen odřízl všechny Marvelovy „kosmické“ knihy a postavy – což jsem cítil, že nikam nevede. Ale to bylo před Dan Abnettem a Andym Lanningem (a Keith Giffen a další) velkým kosmickým rohem vesmíru Marvel. Teď slyším, jak úžasné jsou všechny tyto knihy v podstatě denně, ale zdá se, že uběhlo příliš mnoho času, abych dohnal, a stále nemám peníze, abych se vrátil a v tuto chvíli je všechny dostal. Přál bych si, abych tyto knihy získal místo některých přehnaných a nakonec zklamáním knih, které jsem dostal. Takže jen další špička toho, jak zásadní je vybrat si velmi pečlivě a získat to, co se vám vlastně může líbit, a mít radost, spíše než jen získat nějakou sérii od Rote, protože existuje velká marketingová kampaň.

Thanos Imperative: Ignition

Také to uvedu, abych zmínil, že kosmické rohové knihy D’n’a (zejména Nova a Guardians of Galaxy) si tento měsíc berou nějaký zasloužený volno-s výjimkou úvodního výbuchu v jejich příští kosmické události: Thanos Imperativ: Thanos Imperative : Ignition #1, který vypadá, že příští měsíc bude rozbíhat velkým způsobem. Slovo moudré, pokud se snažíte najít něco jiného.

Avengers #1

Hodně zajímavé věci o novém titulu Avengers není kdo je členem. Dlouho jsme věděli, že celým bodem toho bylo dostat se do týmu Cap, Iron Man a Thor. Hawkeye zpět ve své osobnosti Hawkeye je také plus a Spidey je jen omáčka. Jsem si to jistýV Avengers #1 (nebo v několika číslech) bude několik dalších překvapení členství. Ale nejzajímavější věc na této sérii se odehrává v zákulisí. Brian Bendis a John Romita Jr. byli tvůrci Marvel Superstar po desetiletí nebo déle, ale tato inkarnace Avengers bude poprvé, kdy oba společně obsluhovali dlouhodobý projekt.

Secret Avengers #1

Více tajemství: Kdo jsou členy nové série Secret Avengers, kterou napsal Ed Brubaker a ilustroval Mike Deodato, což také doporučuji? Marvel škádlil fanoušky řadou obrázků ukazující stínové obrysy dotyčných postav. Po těžkém studiu těchto obrázků jsem dospěl k závěru, že to jsou členové nového Secret Avengers: silueta (buď Marvel nebo hlídací postava), fantomový blot, Felix The Cat, Shadow, Shade, a Splash Brannigan. Buď to, nebo všech šest z nich jsou jed.

Žádné zlo unikne mému zrak

Nejjasnější den

Mezitím rozdrvíme nejjasnější den DC s 10 tituly za integrovanou krycí cenu 32,90 $. Zde je seznam:

Nejjasnější den č. 1 a 2
Green Lantern #54
Green Lantern Corps #48
Justice League: Generation Lost #1 & 2
Birds of Prey #1
Flash #2
Justice League of America #45
Titans: darebáci k pronájmu Special #1

Ne tak spousta jako Marvelův hrdinský věk, ale to zahrnuje dva dvoudenní probíhající tituly, což představuje velký závazek. Také, pokud nejčernější noc skončí tak, jak a spousta dalších čtenářů očekávám, nebyl bych šokován, kdybych viděl mnoho dalších nových (nebo vracejících se) titulů přidaných do tohoto seznamu v příštích několika měsících. Přepracované titany pro jednoho.

DC Universe Legaces #1

Zde je vzorkování toho, co se v DCU tento měsíc děje: DC Universe Legaces #1 (z 10) je tolik potřebný pohled na historii vesmíru DC od úsvitu záhadných mužů (původní éra Justice Society) Dodnes, napsaný Len Wein a nakreslen Andy Kubert, Joe Kubert a J.G. Jones. Je to vysněný projekt pro DC Continuity Geeks (jako já) a nemůžu se dočkat, až uvidím, jak se zde rozvíjí nové detaily záhad DCU, zejména v rukou těchto úžasných talentů.

Legie superhrdinů #1

Mnoho možností DC tento měsíc dělá druh „jaký rok je to stejně?“ Věc v mém mozku v těchto dnech, jak jsem se zabýval vyhlídkami na objednání titulů s Barry Allen jako Flash; Moje oblíbená éra Justice League je opět napsána Keithem Giffen; Ptáci kořisti jsou opět zpět s Babs a Dinah, tak Gail Simone a Ed Benes. Ale největším mozkovým šokem tohoto měsíce pro dlouholetou legii super-heronů (a bývalého editora LSH) je potěšení z toho, že vidíte legendu… (počkejte na to)… spisovatel Dary Legion Paul Levitz se vrací do své oblíbené knihy potřetí . Další legie „skákací chlapec“ s několika kontroly do 31. století, Keith Giffen, mi jednou řekl, že existuje něco o konceptu, který stále přináší lidi zpět k němu znovu a znovu. Doufejme, že to platí i pro fanoušky legie. Záměrně se snažím držet dál od vývojových informací o seriálu (kromě slyšení, že Yildiray Cinar (s tímto jménem by se mohl kvalifikovat jako člen legie!) A Wayne Faucher bude novými umělci na tomto kole).

Jsem trochu smutný, že Geoff Johns měl na legii poměrně omezený běh, ale zvládl velmi klíčovou roli resetování (ne restartování) kontinuity LSH zpět do zhruba tam, kde ji Levitz opustil před desítkami let (úžasně, aniž by to nic nezrušilo, nic, co je nic, co je nic. šel poté) v závěrečné krizi: Legie tří světových série a sbírky. Tato nová série Levitz se vybírá na těchto záhadách, stejně jako Johnsův Superman a Legion super-heroes děj, stejně jako nové otázky-jako ta, která představuje první vydání. Čí ruku má letový zvuk LSH i zelený prsten lucerny? Mám zimnici …

Zatanna #1

Dalším projektem DC, o kterém jsem nadšený, je Zatanna #1. DC se pokouší zahájit pokračující titul o paní magie, protože na konci 90. let, když jsem tam byl stále na zaměstnanci. Jsem si jistý, že spisovatel Paul Dini byl k projektu připojen i tehdy. Vzhledem k tomu, že Dini v průběhu let používá Zatanna ve svých příbězích Batmana ve svých příbězích. Zároveň v posledních letech dostávala mnohem více a mnohem více „času na obrazovce“ jako členka Justice League. A teď s ohromujícím uměleckým dílem Stephane Roux a Karl Story a Dini na klávesnici to vypadá, že Zatanna čas konečně přišel. Nioj eht nuf!

Batman: Návrat Bruce Wayne

DC má tento měsíc také dvě další „velká“ pracovní místa, o které jsem si jistý, že se o mnoho fanoušků bude velmi zajímat, ale ne tolik já. Nejprve jsou první dva čísla šestidílného Batmana: Návrat Bruce Wayne Story. To bude také nejvyšší epilog pro konečnou krizi Granta MorrisonaJako výplata svého Batmana: R.I.P. příběhová linie. Existují někteří úžasní umělci seřazeni (Chris Sprouse v #1 a Frazier Irving v #2), o kterých jsem nadšený. Ale pro mě tento příběh proběhl příliš dlouho (s příliš velkým množstvím cizích věcí mezi rozhodujícími prvky příběhu). Jsem připraven na velké zabalení, ale opravdu mnohem větší zájem o to, co přijde poté.

Superman: Válka Supermen #1

Tento měsíc přichází také Superman: War of the Supermen, čtyřdílná týdenní série napsaná Jamesem Robinsonem a Sterlingem Gatesem a nakreslená passlem umělců. Tenhle dokončí celoroční příběh „New Krypton“, který mě upřímně unavil slzy. Dlouhý politický boj, který vytáhl Supermana z jeho známého výrazného kostýmu po mnoho roku a dal ho do nějakého jackootovaného neonacistického vypadajícího uniformy, ho vyhnal ze Země (a z komiksu, který nese jeho jméno), A nechal ho stát po mnoho roku, že je neúčinný a nerozhodný, není moje představa o úžasném příběhu Supermana. (V letošním roce se však opravdu potěšilo titul Supergirl!) Obě tyto série křídou na „ušlátnutí závěrů“. Pojďme na něco jiného. Obě postavy by měly mít lepší.
A v jiných částech kontinua komiksu…

Brodyho duch

Vím, že spousta z vás tam jsou fanoušci Marka Crilleyho, zejména jeho uznávané práce na úžasné sérii Akiko pro mladé dospělé. V posledních několika letech dělal spoustu pracovních míst od standardních vydavatelů komiksů, včetně čtyřdílného série manga Miki Falls, mimo jiné, ale nyní pracuje na novém projektu pro komiks Dark Horse Comics. Brody’s Ghost je první ze série šesti svazků. Vypráví příběh mladého muže jménem Brody, který se setká s duchem dospívající dívky, která potřebuje pomoc při sledování nebezpečného vraha. Nejprve musí být Brody vyškolen duchem století starého samuraje, aby odemkl neznámé nadpřirozené síly. Roger Ash má podrobnosti o této úžasné nové sérii v rozhovoru s Designer Crilley, brzy se blíží, ideální zde na blogu Westfield.

Nejlepší z Dan DeCarlo

Před několika týdny jsem se rozsáhle složil o Dan Decarlo a jeho boji o nároku na tvůrčí vlastnictví jeho stvoření Josie (Josie a The Pussycats slávy), postavě založené na jeho manželce. Diskutoval jsem o tom, že IDW sestavuje sbírku DeCarloovy práce pro Archie Comics. Tato sbírka, Archie: To nejlepší z Dan DeCarlo, svazek 1 je nyní k dispozici pro objednávání a je vysoce doporučován. Možná neznáte jeho jméno, ale každý, kdo četl komiksy po dobu více než 15 minut, je s jeho prací obeznámen.

Dan DeCarlo měl téměř 50leté zaměstnání, které pracovalo pro Archie Comics, hodně z toho v naprosté anomonity (s výjimkou jeho velmi výrazného stylu a jeho zařízení při kreslení ženské formy). Během této doby vytáhl přes 400 po sobě jdoucích čísel Betty a Veronica, více než 100 čísel Josie, byl primárním umělcem v komiksu Archie v 70. a 80. letech a po Bob Montaně převzal Archie syndikovaný komiks. Jeho styl se stal „archie stylem“ a další umělci byli instruováni, aby „kreslí jako DeCarlo“. Dále, DeCarlo nakreslil v podstatě každý obal Archie, od poloviny 60. let do poloviny 70. let a na dalších 30 let mnohem více. Téměř každá z klasických stránek Archie postavy v 60., 70. letech a do 80. let byla také jeho. I když jste neznali jeho jméno, znali jste jeho práci.

Stejně jako Carl Barks byl „dobrým kachním umělcem“, než byla jeho identita odhalena jako umělec Donalda Ducka a strýce Scrooge, pro mnoho jeho okupace Dekarlo bylo známé jako „dobrý Archie umělec“. Tato 152stránková, plně barevná vázaná vázaná vázaná obsahuje reprodukce vystřelené z původního uměleckého díla a rekordní a dělá to hodně pro přímé nastavení rekordu a dává tomuto úžasnému umělci uznání, které si dlouho zasloužil. Všechny příběhy pocházejí z normálně přijímaného období společnosti DeCarlo-od poloviny padesátých let

Leave a Comment