Osmletý kluk skrývá komiks v knihovně

, když se komiks poprvé objevil během platiny a zlatého věku komiksu, byli hitem. Byli kreativní, vyprávěli poutavý příběh a představovali postavy, jejichž příběhy čtenáři nemohli dostat dost. Jména jako Stan Lee, Jack Kirby a Frank Miller se stali jmény domácnosti. Zatímco noví autoři komiksů se neustále objevují, je tu ten, na koho byste mohli chtít dávat pozor: Dillon Helbig. Toto neohrožené osmileté dítě skrývá komiks v knihovně a internet nemůže dostat dost!

Co se stalo, když toto osmileté dítě skrývá svůj komiks ve své místní knihovně?

Obrázek pomocí obrazovky

Dillon Helbig, který žije v Boise v Idahu, kontroloval svou místní knihovnu, když se rozhodl, že chtěl svému publikovaný komiks trochu vylepšit a nechat jej v knihovně. Řekl Good Morning America: „Chtěl jsem dát svou knihu do knihovnického centra vzhledem k tomu, že mi bylo 5, a vždy jsem měl lásku k knihám a knihovnám. Hodně jsem chodil do knihoven vzhledem k tomu, že jsem byl dítě. Chtěl jsem, aby si to lidé přečetli. “ Mohu prosím získat krabici tkání?

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Helbig napsal 81stránkový komiks s názvem The Adventures of Dillon Helbig’s Crismis, což je příběh vánočního dobrodružství, který napsal a ilustroval pomocí barevných tužek. Jeho autorské jméno je „Dillon jeho já“. Když jeho maminka zjistila, že její dítě záměrně opustilo komiks pozadu, zavolala pobočku knihovny a řekla jim, že to byl dar. Alex Hartman, vedoucí pobočky v knihovně, zpracoval svou knihu a katalogizoval ji pod grafickými romány. Nyní, podle Washington Post, je tu čekací list 55 osob!

Sledování vašich snů vždy přichází s výzvami a je povzbudivé vidět, jak Helbig inspiruje ostatní. Hartman řekl The Post:

“Jen doufáme, že … děti najdou inspiraci, aby psaly své vlastní příběhy a sdílely ty s jinými lidmi.” Jen si myslím, že je to dobrá demonstrace sdílet s ostatními dětmi. “

Helbigova matka opakovala stejné city. Ona řekla:

“Jsme z něj tak potěšeni.” Vidíme ho, jak kreslí a píše knihy, a on se na konci zaměstnává celé hodiny a dny. Bylo docela úžasné vidět, že měl tuhle, aby dal tuto na polici. Chtěl to tam a dostal to tam. “

Je dobrodružství Crismis Dillona Helbiga konec linie pro tohoto mladého autora komiksu? Samozřejmě že ne! Vytvořil sérii „Dog Man“ a jeho další kniha se bude nazývat The Jacket Eating Closet, která je založena na skutečném příběhu, který byl v dílech s ohledem na tuto mateřskou školu. Knihovna Ada County Library dala Helbigovi první cenu Whoodiniho za nejlepšího mladého romanopisce, kategorii, kterou pro něj knihovna vytvořila. Vypadá to, že se na Dillona Helbiga hodně těší! Budu mít na paměti jeho jméno a těším se, až uvidím, co jiného vytvoří!

Podívejte se na tento okouzlující krátký rozhovor s „Dillon jeho já“ níže:

Dobrodružství Crismis Dillona Helbiga „Dillon jeho já“ je k dispozici pro pokladnu v knihovně Ada County v Boise v Idahu.

Doufejme, že to budou brzy digitalizovány verze, takže si to čtenáři po celé zemi mohou přečíst! Co si myslíte o tomto kreativním dítěti Idaho, které skrývá komiks v knihovně? Chcete si také přečíst komiks? Jste také nadšeni o jeho nadcházejících dílech? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Hlavní obrázek pomocí ABC7 New York

Leave a Comment