Akční laboratoř pro vydání komiksu NFL Rush Zone na neuvěřitelně Bowl XLVII

Media Release – Action Lab Heavement je potěšen a extatický, aby oznámil, že vydává řadu komiksů založené na hitovém animovaném televizním seriálu NFL Rush Zone: období strážců. Komiks bude debutovat na 21. NFL zkušenosti řízeném GMC, který se nachází v Ernest N. Memorial Convention Center v New Orleans během oslavy neuvěřitelně Bowl XLVII od 30. ledna do 3. února. Tato událost používá interaktivní hry, zábavu, fotbalový festival mládeže, hlavní fotbalovou památkovou show a bezplatné autogramy s hráči NFL. Tým Action Lab bude součástí zážitku a propaguje neuvěřitelně kopie limitované edice první brožované brožury NFL Rush Zone Trade a další speciální využití NFL Rush Zone pro fanoušky. Stánek Action Lab se nachází výhodně vedle oblasti NFL Rush pro děti.
Toto bude brzy následováno digitálním vydáním obchodní brožury a první vydání probíhající série, od 30. ledna, a obecné vydání do obchodů s komiksy 13. února.

“Je to pozoruhodná příležitost pro akční laboratoř,” prohlásil prezident Action Lab Kevin Freeman. „Nicktoons i Národní fotbalová liga mají univerzální uznání, daleko za trhem komiksů. Série komiksů NFL Rush Zone je plná vzrušujících příběhů, které rozšiřují historii a tradici postav z pořadu. Je nám ctí, že si NFL vybrala Action Lab jako svého držitele licence pro tuto vzrušující akční sérii. “

“Jsme velmi potěšeni, že jsme spolupracovali s Action Lab na komiksech NFL Rush Zone založené na našem animovaném televizním seriálu,” řekl Leo Kane, senior viceprezident pro spotřební výrobky pro NFL. „Jejich příběhy nabité akce jsou jisté, že povzbudí mladé fanoušky, aby se dozvěděli mnohem více o svém oblíbeném týmu NFL. Jsme si jisti, že děti budou milovat postavy Rush Zone. “

David Dwonch, tvůrčí ředitel Action Lab, dodal: „Série komiksů NFL Rush Zone je založena na spoustě populárního sportu v Americe. Každá publikace obsahuje hráče a týmy NFL, když pracují s postavami z animované televizní show, aby zajistili jejich Megacore. “

Každé vydání série komiksů NFL Rush Zone obsahuje Ishmael „Ish“ Taylor, jedenáctileté dítě, které slouží jako primární protagonista, jakož i další strážci NFL. Strážci jsou zvolenými mladými ochránci hráčů a jejich týmů. Problémy budou představovat současné hráče NFL a jednoho nebo mnohem více NFL Rusher, který pomáhá strážcům v ochraně NFL a světa před budoucími dobyvateli. Každý z 32 týmů NFL má Rusherz a postupem času bude mít každý tým příběhy přímo související s jejich hrami.

Akční laboratoř a NFL mají v plánu distribuovat sérii komiksů a obchodní brožury do maloobchodních prodejen, knihkupců a webových stránek NFL Rush Zone a také je k dispozici v NFLShop a v týmových obchodech na stadionech NFL. Knihy NFL Rush Zone budou také k dispozici digitálně prostřednictvím digitálních komiksových prodejen, jako jsou Comics Plus a Comixology.

NFL Rush Zone je vysoce postavená animovaná série pro Nicktoons a NFL. Spolu s řadou komiksů probíhá solidní plán merchandisingu, který zahrnuje hry, hračky a další vzrušující zboží pro mladé fanoušky.

O Action Lab Entertainment
Požitek Action Lab byl založen v roce 2010 skupinou nezávislých komiksových tvůrců s výhradním záměrem přinést světu nejvíce zabalené, dostupné a zábavné komiksy dostupné. Akční laboratoř prodává své komiksy prostřednictvím různých prodejních prodejen v tištěných i digitálních formátech.

Action Lab obdržela v roce 2012 dvě nominace Eisnera za své kriticky uznávané komiks All-Ager Princeless a byla oceněna za rozmanitou knihovnu titulů, včetně dvojitých skokanů, zlomenin a nákupu Dagonetu. Jejich web je.

Pro mnohem více informací kontaktujte Kevina Freemana na adrese kfreeman@actionlabcomics.com

NFL Rush Zone Season of the Guardians #1 – Minnesota Vikings Variant Cover Edition

NFL Rush Zone Season of the Guardians #1 – Washington Redskins Variant Cover Edition

NFL Rush Zone Season of the Guardians #1 – New England Patriots Variant Cover Edition

NFL Rush Zone Season of the Guardians #1 – New York Jets Variant Cover Edition

NFL Rush Zone Season of the Guardians #1 – Indianapolis Colts Variant Cover Edition

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Action Lab používá DRM bezplatné a 0,99 USD Digital TitulesMedia Release – Action Lab Heavement s potěšením oznamuje, že počínaje hity akční laboratoře, F1rst Hero a akční laboratoř Danger Zone Sexy Mega Hit, Zombie Tramp, všechny jejich tituly budou nyní vydány Jako úplný problém, digitální první nabídky…
20. srpna 2014 v „komiksu“

Comixology zahajuje 3denní prodej akční laboratoře první vydání vydání – vydání -null

Leave a Comment