Sidekicks DC Comics vystupoval v Batman/Superman: Nejlepší světová#7

DC Comics ‘Sidekicks jsou v centru pozornosti v Batman/Superman Variant cover! Umělec Todd Nauck slaví Mighty Sidekicks of Batman i Superman.

Buďme skutečný Batman nebude Batman bez jeho Robina. Zatímco pomocníky obvykle nedostávají reflektor, jsou stejně důležité jako hlavní hrdinové. Stejně jako svět si cení houževnatosti Batmana a sílu Supermana, lze říci, že pro Robina, Nightwing, Kara, Jimmy Olsen, stejně jako mnoho dalších.

Umělec Todd Nauck věnuje svou variantní kryt pro Batman/Superman DC Comics ‘Sidekicks. Na obálce můžeme vidět některé členy Batman domácnosti s Batgirl, Robinem, Nightwingem a Red Hood. Zároveň vidíme Supergirl, Linda Danvers, Cir-El a Superboy. Kromě nich jsou mnohem pozoruhodnější pomocníky DC Comics v variantě.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Doposud jsou venku pouze čtyři čísla Batman/Superman: Nejlepší na světě, stejně jako jeho příběh ještě nevíme. Zprávy však uvádějí, že komiksová série vrhne světlo na raný život Supermana. Navíc to představí úplně nového pomocníka.

To znamená, že variantní obal Todda Naucka je vhodný obal, který zdůrazňuje zavedení tohoto nového pomocníka. Nová postava určitě přidá do robustního seznamu pomocníků DC Comics. Kromě toho, Batman/Superman: Nejlepší na světě nás přiměje ocení přítomnost těchto superhrdinových pomocníků více.

Batman/Superman: Nejlepší na světě se objeví v obchodech s komiksy a také v digitálních obchodech počínaje 20. září. Mezitím, když čekáme na tento problém, se seznámíme s některými z nejpozoruhodnějších pomocníků v této variantské obálce.

DC Comics

DC Comics ‘Sidekicks – rodina Batman

V této variantské obálce jsou uvedeny slavné pomocníky DC Comics. Začněme s těmi spojenými s Batmanem.

Nightwing / Richard „Dick“ Grayson

Dick Grayson byl původním Robinem, dokud nevyrostl z role a stal se Nightwingem. Jako Nightwing trénoval Robina, Red Robin, stejně jako později, Batgirl.

Červená kapuce / Jason Todd

Původně byl Jason Todd druhým Robinem poté, co se Dick Grayson stal Nightwingem. Stejně jako jeho předchůdce ho Batman sám trénoval. Zemřel v rukou žolíka, který však vzkřísil Talia Al Ghul. Vrátil se do Gothamu pod rouškou Red Hood.

Red Robin / Tim Drake

Po smrti Jasona Todda Tim Drake obsadil pozici Batmanova Robina. Později by vyrostl z role a nechal Damiana Wayna vzít plášť Robin. Poté se stal Red Robinem.

Robin / Damian Wayne

Damian je dítě Bruce Wayne a Talia Al Ghul. Stejně tak současný Robin bojuje po boku Batmana.

Netopýří žena

V průběhu let skončilo mnoho Batgirl. Jedním z nich byla Barbara Gordon, neteř komisaře Gordona. Bojovala za zločiny jako zbytek členů Bat-Family, dokud nebyla zmrzačena a také vzala novou identitu jako Oracle.

Supermanovy pomocníky

Superman může být nejsilnější Země, ale v některých případech také potřebuje pomoc. Naštěstí má vedle sebe spoustu mocných pomocníků.

Jimmy Olsen

Nemusí být vyroben z oceli, ale Jimmy Olsen je jedna sakra pomocníka. Je to fotožurnalista na každodenní planetě a také by se vydal na pomoc svému kamarádovi Supermanovi.

Superboy / Kon-El

Původně měl Kon-El nahradit Supermana po jeho smrti před Doomsday. Když se však muž z Steel vrátil, vzal si jméno Superboy, přestože se nelíbil monikeru.

Superboy (John Kent)

John Kent je Supermanovo dítě i současný Superboy v komiksu. Stejně jako jeho otec má sílu Kryptoniana i srdce tak čistého i dobrého.

Supergirl (Kara El-Zor)

Stejně jako její relativní Superman má Kara úžasnou sílu i laserově emitující oči. Zatímco její začátek v komiksu byl kontroverzní, později se stala davem preferovaným.

Supergirl (Cir-El)

Cir-El nebo Mia tvrdili, že jsou dítětem Supermana. Později to odhalilo, že darebák manipuloval s jejími geny, aby měl Supermana síly.

Kromě těchto parta jsou na variantovém krytu pomocníka DC Comics, jako je Batgirl Stephanie Brownové, Bluebird a signál.

Batman/Superman: Nejlepší na světě #7 vyjde 20. září.

Leave a Comment