Aspen Comics August 2019 Upozornění

Kind Folks v Aspen Comics dodal Comiclist jejich žádosti o komiksy a další produkty uvedené v náhledech v červnu 2019, zařízené k odeslání od srpna 2019.

Idolizovaný Vol 1 TPB

David Schwartz – Story / Micah Gunnell; Pasquale Quanano – Art / David Curiel – Colors

Aspen Comics hrdě představuje svou vůbec první sérii Super-Hero, idolizovaná!

Ve světě plném superhrdinů může být pro kvalifikovaného mladého člověka tak obtížné proniknout na trh hrdiny a také si vydělat svou značku. Konečně vám nový televizní seriál Superhero Idol nabízí šanci dosáhnout slávy i tuny peněz a také úpravu osudu. Pokud to dokážete dosáhnout obtíží a ovládnout konkurenci, získáte největší cenu ze všech: šanci připojit se k nejuznávanějšímu super týmu na světě: poháněné ochránci! Idolized vypráví příběh ženy s rodícími se supervelmocemi a temnou minulostí, která hledá pomstu, a nakonec najde vykoupení, nad programem soupeření v televizním seriálu Superhrdiny.

Nyní je celý idolizovaný příběh shromážděn do velké obchodní brožované pokladny, nabitý bonusovými materiály, které poskytují jedinečný pohled do inovativního procesu, včetně původního hřiště, skriptů, návrhů znaků, miniatur umění, procesu produkce obálky , nikdy předtím neviděné obrázky z natáčení obrázku Rachel Clark, stejně jako mnohem více!

Idolizovaný je napsán Davidem B. Schwartzem („Meltdown“), s uměním Micah Gunnell („Shrugged“) a také Pasquale Quanano („Barman ’66“), s barvami Davida Curiel („The Avengers“), jako stejně jako přímý pokrývka trhu od legendárního Arthura Adamse. Nenechte si ujít jednu z nejbezpečnějších série Action-Adventure Aspen Comics, jaké kdy zveřejnilo!

Idolizovaný Vol 1 TPB je v obchodech 7. srpna 2019!
FC 176 stran $ 17,99 TPB

Lola Xoxo Vol 3 #2

Siya Oum – Story & Art

Je to chaos v pustině, protože nejprodávanější Lola Xoxo Siya Oum dosáhla svého klíčového třetího svazku!

Yellowstone Park je jedním z nejuznávanějších národních pokladů v zemi … to znamená, že předtím, než apokalypsa trvale změnila svou krajinu nejsmrtelnějším způsobem! Nyní musí Lola čelit této nové geografické pravdě, zatímco také vytvoří vlastní tragický objev!

Tvůrce superhvězdy Siya Oum poskytuje vzrušující zážitek s jejím strhujícím příběhem a nádhernými ilustracemi pro tento vrchol Lola Xoxo Volume 3!

Lola Xoxo Vol 3 #2 je v obchodech 14. srpna 2019!
FC 32 stran 3,99 $

Soulfire Vol 8 #3

J.T. Krul – Story / Raffaele Forte – Art / Valentina Taddeo – Colors
Soulfire je zpět s největším příběhem – a největší potíže pro své hrdiny vůbec!
Krvavá a pohrdavá válka světla zuří-ale nic nemůže připravit na obou stran pro největší týmový tým v historii vesmíru Soulfire! Grace i Rainier. Vedle sebe! Dostatek řekl!

Veteran Soulfire Scribe J.T. Krul (Soulfire, Jirni) se vrací a také se týká vycházející hvězdy Raffaele Forté a kolorista Valentina Taddeo (Aspen Visions: Soulfire) v tomto magickém světovém rozbitém novém svazku, který upraví dohodu o tom, co rozumíte o Soulfire Vesmír!

Soulfire Vol 8 #3 je v obchodech 28. srpna 2019!
FC 32 stran 3,99 $

Fathom Vol 8 #4

Vince Hernandez – Story / Mauricio Campetella – Art / Peter Steigerwald – Colors

Níže uvedený svět již není trik a to, co k tomu vedlo …

V nejtemnějších hlubinách oceánu musí Aspen i Kiani čelit nejsmrtelnějším nepřítelům, kterému kdy společně čelili – Anika obohacená brněním a neuvěřitelnou silou černé!

Aspenův Vince Hernandez (Michael Turner’s Fathom: Kiani, Charismagic) označuje svůj debut na primární sérii Fathomů spolu s umělcem Mauricio Campetella (Jirni) a také barvisté Peter Steigerwald (Fatman, Superman/Batman) v příběhu, který bude definovat svět Fathom pro Fathom pro svět Fathom pro Fathom World Mnoho let přijde!

Fathom Vol 8 #4 je v obchodech 21. srpna 2019!
FC 32 stran 3,99 $

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Aspen Comics prosinec 2012 Vyžádání Sčední lidé v Aspen Comics dodávají komiksové žádosti pro komiksy a další produkty uvedené v náhledech v říjnu 2012, zařízeny k odeslání od prosince 2012. Výkonný asistent: Iris (Vol 3) #1 David Wohl – – 1 David Wohl – …
13. září 2012 v „komiksu“

Aspen Comics Březen 2019 Vyžádání Sčední lidé v Aspen Comics dodávají komiksové žádosti pro komiksy a další produkty uvedené v náhledech v lednu 2019, zařízeny k odeslání od března 2019. Aspen Visions Soulfire: Heart of Eternity #1 Blake Northc…
21. prosince 2018 v „komiksu“

Aspen Comics prosinec 2016 Vyžádání Sčední lidé v Aspen Comics dodali komiks Witnull

Leave a Comment