Beauology 101: Stará pět a dimer jako já

Tento příspěvek je podáván pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Ty osobní Peter Pan-Beau Smith

Autor: Beau Smith

Nadpřirozené televizní seriály

Nevím o vás, ale jako celoživotní čtečka komiksů jsem opravdu nadšený, když vidím tolik filmů a televizních seriálů založených na komiksech. Dokonce i pořady a filmy, které nejsou založeny na komiksech, jsou nimi tak ovlivněny, že se zdá, že jsou podobné komické knize. Dva, kteří popové přímo do mé hlavy jsou nadpřirozené a pětiletý běh ztracených.

Řeknu, že nesleduji každý televizní seriál ani film založený na komiksové knize, stejně jako jsem nečetl nikdy komiks, ale jsem rád ještě širší škálu čtenářů a diváků. To samo o sobě je úžasné pro každého.

Supergirl TV seriál

Jak jsem zde zmínil dříve, kdyby mi bylo řečeno v mládí, že jednoho dne bude televizní seriál Supergirl, film Superman/Batman s Wonder Woman, filmy s Iron Man, Captain America, Black Panther, moje hlava by měla hlava „explodoval nebo improdoval…. Jeden z těch „Plodeds“. Nebyl bych fit žít. Mluvím o velkém plátnu, ani se nezmíním o menších místech, jako je merchandising. Přemýšlel jsem o tom včera v noci, když jsem byl v cíli. Tam jsem našel opravdu pěkný Marvel Comics Journal, Spider-Man Ballpoint Pen a záložku Spider-Man, každý pro cestu pod 10,00 $! Musel bych sekat milion trávníků, abych si koupil všechny ty věci jako dítě, a já bych to byl. Tehdy jsme byli tak hladovění na cokoli, co souvisí s našimi milovanými komiksovými knihami. Stále cítím ten stejný hlad, když vidím tyto věci. Nekupuji to všechno, ale stejně jako druhou noc, když jsem si koupil časopis a pero, to bylo proto, že nejen umění používané vintage z mého dětství, jen jsem to chtěl!

Někdy jen chtít není špatná věc, pokud ji můžete ovládat a netrávit platbu za domácí hračky. Moderace je samozřejmě klíčem, ale to neznamená, že to teď a pak si ho prostě koupíte, protože je tam. Neřeknu, jestli ano.

Tady ve Westfield Comics to miluji, když se podívám na katalog a uvidím, že nabízejí Marvel nebo DC Comics Glassware, hrnky, klobouky, košile, tužky, cokoli. Myslím, že je to skvělé, a můžete se zeptat gangu, obvykle si to objednám. Pokud má na něm vintage umění, jsem opravdu dovnitř. Mám ve svém srdci dokonce teplé místo pro to, co jsme nazývali „položky desetního obchodu“, jako jsou tužky, poznámkové podložky a dokonce i bonbóny. Na těchto věcech je jen něco zdravého a zábavného, ​​které dnes nedostanete.

Marvel hrnek

Nemůžu být jediný, kdo si to užívá, nebo by to neudělali. Doufám, že děti dnes mají v mysli stále dost místa, aby byly rádi některé z těchto menších věcí. Jediné, co opravdu chci, aby udělali stejné vzrušení, jaké jsem udělal o koníčku, a vášeň, kterou jsem nyní miloval téměř 60 let. Samotné toto prohlášení způsobuje, že se mi točí hlava. Komiksy a komiksové věci mě vždycky cítím jako 10 let a to není špatné.

Marvel World !!

Váš osobní Peter Pan,

Beau Smith

Flying Fist Ranch

www.fingingfistranch.com

Leave a Comment