Jak získal typ Justice League a také získal své síly?

The Justice League je pro DC komiks dlouhou dobu nezbytný. Pokud jde o superhrdinové týmy, jsou jedním z nejlepších. S takovými ikonickými postavami v čele jejich franšízy je partnerství ikonické ve využívání hrdinů i preferovaných darebáků. Chystáme se rozdělit každého člena Justice League, přesně jak získali své síly, stejně jako původ za jménem skupiny. Začínáme, začínáme s mocným lídrem ve skupině.

Jak získala Justice League své pravomoci?

Budeme založit naši diskusi na původní sestavě. Justice League se poprvé objevila v převzetí i Strong #28 (březen 1960) jako Justice League of America. Kde jinde bychom začali jinak než s nejmenším členem Justice League?

Superman a také Justice League

Superman se narodil na mimozemském světě plném mocenských bojů mezi mocnými rodinami. Jeho rodiče, Jor-El, stejně jako Lara, ho posílají pryč na Zemi v kosmické lodi jako dítě, když se Krypton vybuduje explodovat. Všichni lidé z jeho světa umírají, stejně jako on je přeživší. Přijal ho Kentova domácnost na Zemi, stejně jako vyrůstá, najde spoustu supervelmocí, které má.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Primární supervelmocí Superman je síla. Je nadlidský z hlediska síly, zvedání automobilů a nákladních vozidel s lehkostí. Stejně tak může rychle rozbít ocel a také posunout oběžné dráhy planet. Rovněž drtí uhlí ve svých rukou, aby vyrobil diamanty. Je odolný pro všechny věci na Zemi a objevuje pouze slabost pro Kryptonite. Superman se uvádí, že je stejně silný i pro oblečení, a proto je jeho kostým postaven z exotických materiálů. Superman může také létat, při rychlostech přesahující šumovou bariéru. Rozumí se mu létat, aby zachránil lidi okamžitě. Stejně tak má v očích rentgenové paprsky. To mu umožňuje nosníky jako zbraň, kromě roztavení věcí, které mu stojí v cestě. Jeho síly k němu přišly při narození, jako proroctví předpovídalo na Kryptonu.

Bat-man

Batman je opakem Supermana, pokud jde o mocnosti. Superman se narodil se všemi svými mocnostmi od prvního dne. Batman, na druhé straně, se narodí a nemá žádné vlastní síly. Spíše jeho síly pocházejí z porozumění i tréninku. Když jsou jeho rodiče zabiti, začne se chtít vyřešit a bojovat proti zločiny kolem Gothamu. Je neuvěřitelně bohatý, což znamená, že má přístup k technologiím, o kterých by mohli snít pouze ozbrojené síly. Jeho detektivní dovednosti jsou také bezkonkurenční, protože přesně chápe, jak objevit vinné oslavy. On je označován jako génius, stejně jako jeho trénink z něj dělá zkušeného bojovníka. Ve skutečnosti je jedním z největších bojových umělců ve všech DC vesmíru.

Batman je také dobře podmíněný, což mu umožňuje zvládnout mnoho nepřátel najednou. Superman ho nazval jak nejnebezpečnějším chlapem na Zemi, kromě nejchytřejších. Jeho sebekontrola mu umožňuje fungovat pod bolestí a odporem. Je mnohojazyčný a také vynikající v práci jako špion. Jeho výkony ho dělají nadlidským, nicméně žádný není z vlastní supervelmoci. Náš další člen Justice League je však od narození stejně jako Superman.

Zázračná žena

Obrázek kredit: Hollywood Reporter

Poprvé vidíme Diana Prince v All Star Comics #8. Diana je členem kmene Amazon. Amazonky online na ostrově Paradise, zabezpečený ostrov uprostřed oceánu. Nikdo nemá nikdy objevit ostrov, až do Steve Trevor, pilot z druhé světové války, nehody do vod. Vzhledem k tomu, že chce pomoci, soutěží o to, kdo na ostrově vrátí Steve do světa muže. Vyhraje a také ho vezme zpět do svého domu. Její schopnosti jí získají tuto čest, protože je neuvěřitelně zkušená téměř ve všem. Mezi bojovníkem, sportovcem, stratégem a moudrým hrdinou je celkovou hrozbou pro všechny darebáky.

Je poloimortální a téměř nezranitelná pro všechny poškození. Má nadlidskou sílu, rychlost a uzdravení. To jí umožňuje poškodit a odrazit od jakéhokoli typu útoku. Stejně tak má náramky, které využívá k zastavení kulky. Stejně tak má zlaté laso, s nímž může zasáhnout nepřátele. Batman jde tak daleko, aby jí zavolal, že nejlepší konkurent na světě na světě. Trénuje tolik jako mladá žena, že je od dětství válečníkem. Díky tréninku od Arese, boha války, je připravena na jakýkoli typ boje.

Blesk

Barry Allen je chemik, který pracuje pro policii. Pracuje jako forenzní chemik, ale vždy si vybírá svůj úkol nad osobním životem. Běží pozdě, pracuje pomalu a kvůli práci neustále zaostává. Jeho snoubenec je neuvěřitelně unavený z jeho nepřítomnosti smýšlející a také ho žádá, aby přestal tolik pracovat. Jednou v noci, zatímcoE Working pozdě, blesk Bolt zasáhne situaci chemikálií, které se rozlijí kolem Barryho. Nyní může najednou běžet extrémně rychle a má bleskové rychlé reflexy. Protože jeho jako pro boj proti zločinu, dělá to na plný úvazek. Nyní je kriminalitou v centru Central City a také přebírá veškerou odpovědnost.

Několik jeho sil pochází z tech vyvinuté Ira West. Jedním z nich je zvuk, který mu pomáhá v jiffy. Pokud je v soukromém oblečení, může využít zvuk k vymezení svého kostýmu. Pokud se potřebuje vrátit k soukromému oblečení, může využít zvuk, aby ho také vzal. Barry Allen také vymýšlí kosmický běžecký pás. To mu umožňuje cestovat s časem a také se používá v mnoha příbězích. Opravdu si přeje dělat to, co je správné, a bojovat s chudými lidmi. Batman dokonce jde tak daleko, aby řekl, že si přeje, že byl jako Barry. Bohužel, Barry je nesmírně optimistický a také se běžně objevuje v obtížích.

Jeho ikonická červená fit s bleskem je preferovaná mezi DC hrdiny.

Zelená lucerna

Hal Jordan je konkurenční pilot, který pracuje pro sílu mezigalaktických úřadů. Pochopen jako ekologický lucernový sbor a bojuje proti zlu a využívá silný prsten. Jeho zvuk mu umožňuje, aby byl poněkud nezranitelný, obtížné konstrukce světla i létání. V podstatě může vytvořit jakýkoli druh moci se zvukem, kterému může věřit. Jeho vůle je také obzvláště silná. Bohužel, tato síla může také ztmavnout. Hal tráví dlouhou dobu jako darebák chápaný jako paralaxa, ale ve většině dějových linií je skvělá a také práce jako ekologická lucerna. Jeho pravomoci a pochopení oblasti mu umožňují bojovat proti trestnému činu kolem vesmíru.

Je ochráncem sektoru 2814, což je oblast oblasti, ve které Země existuje. Navzdory hrozbám v oblasti, jako jsou vakua, jakož i černé díry, může s nimi ekologická lucerna stále cestovat. Na Zemi obléká trikovou identitu, aby zůstal blízký, aby mohl bojovat proti zločinu. Na Zemi se ponoří do nějakého trestního trestných činů, ale jeho specialitou jsou galaktické hrozby. Jeho přirozená dovednost pro manipulaci s tím, co přichází jeho metoda, z něj dělá vynikající pomoc s Justice League.

Aquaman

Aquamanův otec byl podvodní průzkumník. Když jeho máma zemřela, jeho otec počítal s odhlášením oceánu. To zahrnovalo zkoumání triků, které byly považovány za nedotknutelné. Pod mořem objevuje starobylé město podobně jako Atlantis. Udělal si domov a pak tam pokračoval, aby tam vychoval svého syna. Aquaman se daří pod vodou. Může dýchat pod vodou, řídit ryby i další stvoření až 60 sekund a také běžet oceán. Aquaman může telepaticky mluvit s rybami, v tom, co telefon nazývá vlastním jazykem. Šel po celém světě a využil vodu, aby pomohl jeho úsilí.

Během druhé světové války pomáhal spojencům bojovat proti darebákům Axis. Rovněž musí nabídnout s mořskými zločinci, včetně pirátů a tuny vodního života, které mají špatné touhy. Obvykle se hádá také s námořníky, kteří využívají oceán nesprávně. Přestože nestojí jako přísná připomínka životního prostředí, ztělesňuje péči o oceán i moře.

Cyborg

Victor Stone je test podléhající tuně experimentů provedených jeho rodiči. Tato léčba z něj činí génia, ale také se stává trochu technologickým monstrum. Jeho rodiče, s nimiž se později otočí, je těžce zvládnuto. Nechce být testovacím předmětem a také chce svobodnou vůli. Když začíná svůj vlastní život, ponoří se do nějakého trestného činu a potíže se zákonem. Vidí, že zlo je všude kolem, a nakonec, mezirozměrná neštěstí zabije jeho matku. To vede jeho otce k tomu, aby si vzal Victora, když mu více a také poskytl umělé končetiny, stejně jako implantáty k boji proti příšerám, které zabily jeho mámu.

Jeho končetiny jsou zbraně, používané k napadení jakéhokoli typu a každé hrozby pro něj. Jeho končetiny mu poskytují nadlidskou sílu, rychlost a další schopnosti. Cyborgovo tělo je vyrobeno z kovové sloučeniny, která je extrémně odolná. Stejně tak má elektronické oko, které používá počítačový systém. To mu poskytuje velké schopnosti Intel. Stejně tak může využít spoustu nástrojů s jeho končetinami, jako jsou háčky a lasery. A konečně, jeho nejvýznamnější zbraň je zvukový dělo, které omráčí nepřátele se výbuchy hluku, které mohou otřást samotnou Zemi.

Jak se vytvořila Justice League?

Justice League má předvést ty nejlepší DC hrdiny v okolí. Od svého vlivu začal Marvel také využívat koncept týmů v komiksu. V převzetí i Strong #28 (1960) je původní Justice League považována za již fungující, jako by byli navždy. V jejich původu vidíme později v linii přesně tak, jak se stali.

Když přišli na Zemi, aby zničili lidstvo, všichni sóloví hrdinové začali bojovat samostatně. Jak bojujíZ hrozby pro Zemi vidí, že všichni dobře spolupracovali při řešení velké hrozby. Rozhodnou se napsat skupinu A dohromady. V té době si telefonicky říkají Justice League of America. To se později změnilo, samozřejmě, v té době však bylo velmi populární. Měl to odrážet baseball hlavní ligy a neustálé pojmenování věcí jako Američan.

Kdo vede Justice League?

Existuje mnoho lidí, kteří vidí Supermana nebo Batmana jako vůdce Justice League. V mnoha příbězích jsou to ti, kdo berou kormidlo. Brzy však byli posláni na pozadí, aby ostatní hrdinové mohli zářit. V prvním běhu Justice League jsou Batman i Superman považováni za sekundární postavy. Později by převzali více rolí založených na vedení.

Závěr

Existuje jen málo superhrdinových kolektivů, které soupeří s Justice League. Ve skutečnosti nezapomenutelné skupiny, jako jsou Amazing Four a Avengers, pocházely pouze z modelu Justice League. Zatímco film Justice League mohl zaostávat, komiksy online jako neuvěřitelné příběhy. Nedovolte, aby techniku ​​Marvel Films do věření DC nefunguje, a to ani dnes. Justice League a její mladší kolektiv, Teen Titani, jsou stále stejně prominentní jako vždy. S hitovou show a filmem, který byl vydán v loňském roce, je Teen Titans nejnovější metodou, kterou se využívá Justice League.

Pokud jde o použití filmu, členové Justice League jsou stále silní. Otázka Lady 1984 přichází příští rok. Také se blíží nová trilogie Batman s Robertem Pattinsonem. Mohli bychom v budoucnu vidět nový film Justice League? Možná ano. Prozatím jsou komické iterace Online Online. Nyní, když rozumíte jejich původu, jděte ven a zkontrolujte několik vynikajících běhů, které tyto nezapomenutelné postavy mají, nebo jen sledujte Batmana Tima Burtona.

Leave a Comment