Kdo je Jimmy Hudson? Wolverineův syn!

Jimmy Hudson je málo známá postava ve vesmíru Marvel. Jsme si však jisti, že jste obeznámeni s jeho otcem. Je to dítě Magdy Lensherr a Wolverine, biologické rodiče, ale James Hudson, inženýr v AM-CAM, ho vychoval.

Wolverine, kterou určitě znáte, je jednou z nejpopulárnějších postav Marvel Universe v dobách X-Men. Bojoval v boji v irácké válce spolu s Jamesem Hudsonem, kterému svěřil svého syna Jimmyho Hudsona, když se narodil.

Kdo je Jimmy Hudson?

Obrázek: Marvel Comics

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Jimmy Hudson je málo známá postava, ale připojte se k nám v tomto příspěvku, protože vám řekneme vše, co potřebujete vědět. Říkáme vám o původu, biografii, schopnostech a schopnostech postavy, vyzbrojování a různých vystoupeních. Přečtěte si nás!

Původ a biografie

Obrázek: Marvel Comics

Postava Jimmyho Hudsona se narodila v pěstounském domě, kde změnil své příjmení z Howletta na Hudsona. Dítě vyrostlo, aniž by mělo nejmenší představu o své mutantní linii, i když se pravidelně cítil odlišně od ostatních. První vystoupení, které postava Jimmyho Hudsona dělá, je v pokračování komiksu Ultimatum, kde všechny jeho minulé vykořisťované a využívající pozitivní aspekty dobré výchovy.

V této fázi se Wolverine připojila k skrytému S.H.I.E.L.D. Tým získal vzorec Mothervine, sérum, které způsobilo narození mutantu. Přesto ho nezávislý špion porazil. Ukázalo se, že je to bývalá manželka mutantního teroristy Magdy Lensherr.

V tomto spiknutí se Magda vstříkne vzorem, než má sex s Wolverinem, otěhotní a následně porodí jejich dítě Jimmyho. Matka svěřila svému jedinému dítěti svému otci, než zmizela, který, jak jsme již řekli, ho svěřila Jamesovi Hudsonovi a jeho manželce Heather a vychovala ho za svého syna.

V nejvyšší úrovni X uplynulo mnoho let. Wolverine umírá a Spojené státy podniknou extrémní postupy proti mutanům, nařídí jejich zatčení a zabíjení, pokud se odolávají. Tato fáze je místo, kde Jimmy rozvíjí své schopnosti.

Rodina tajně hlídala Jimmyho původ až do jeho středních škol. Ale to bylo teprve až po tažení závodění, které by se potulovalo a explodovalo. I když to byla těžká nehoda, byl stále naživu a zraněný a rychle se uzdravoval. To je místo, kde začal rozvíjet své schopnosti.

Tento objev přiměl jeho lidskou přítelkyni ho odmítnout. Později Kitty Pryde kontaktovala tuto postavu tím, že zaměstnávala krabici, kterou Logan vlastnil. Toto pole vyzařovalo holografickou zprávu, která odhalila, kdo je jeho táta. Poté Jimmy hledá Jean Gray, bývalého X-Men, aby začal náboj mutantů.

V maximálním komiksu: X-Men

Obrázek: Marvel Comics)

Dále, v maximálních komiksech: X-Men, vidíme rozzlobeného Jimmyho, který chodí na svět a snaží se najít odpovědi, nechal jeho tým pozadu a pociťoval se zajat čističi, kteří nebyli nic víc než polovolilitarie, kteří nenáviděli mutanty. V tom se mu podaří uniknout a bezplatné co nejvíce mutantů. Tato kapitola příběhu vyvrcholí s ním a uděluje svobodu mutantům v Utopii; Jimmy je jedním z dvaceti mutantů, kteří lék nepřijali.

Ve Wolverine z maximální komiks se Black Box objeví s Jimmym. Opouští Utopii kvůli zprávě, že Black se skryl ve zprávě zbývající od Logana pro Jimmyho, kde se odhalí mapu, kde je spousta mutantních pražců rozptýlena po celém světě a skládá se z matky.

Black a Jimmy dorazí na Floridu a objevují pravdu o tomto projektu, kde byli napadeni Black Ops, zachránil byl Quicksilverem, Magnetovým synem, takže se ukáže, že je Jimmyho nevlastním bratrem Magda Lensherr, jejich matka. Zabraňuje jim, aby se navzájem zabíjeli, protože Jimmy odmítá dodržovat plány Quicksilveru.

Jimmy Hudson ve světové válce x

Obrázek: Marvel Comics

Jimmy se vrací do Utopie, účastní se událostí světové války X a jaká byla invaze do Galactus, události, ke kterým došlo, když byl s X – muži včas přemístěných v Marvel Prime Universe. Předtím, než se konečný vstup týkal vesmíru, způsobila Země – 1610 a Země – 616 destruktivní kosmickou kolizi. Po Marvel Multiverse a Secret Wars byly jejich světy přestavěny.

Tajné války následovaly tento příběh a Hudson byl jednou z členských postav v době X-Men Marvel Universe. V tomto vesmíru byl Jimmy a několik mutantů zajat a experimentováni slečnou Sinisterovou, což v něm způsobilo amnézii.

Následně, v X-Men Blue, slečna zlověstná mozková vymytí ostatní mutanty v týmu vymáhání lékařů, „The New Marauders“. Ale díky své supervelmoci vzdoruje kontrole kvůli jejímu odporu vůči telepatii a unikla z ní.

V této aspektech vidíme Jimmyho plného zralosti, bojovat o jeho život. Poté se setká s členy X-Men, kteří jsou včas vysídleni, aby byli zachráněni před novými záškodníky zaslanými slečnou Sinisterovou, která jakýmkoli způsobem hledáTs ho najmout.

Zpět do Madripooru

Obrázek: Marvel Comics

Poté ho vzali X-Men zpět do Madripooru, jejich ústředí, což z nich činí jeho členy týmu. V tomto příběhu, tajná říše, tým vznikne vzpouru proti vládě vedené New Tian, ​​což dochází po převzetí Hydra ve Spojených státech.

Emma Frost se objeví na scéně a posílá skupinu mutantů, aby zaútočili na tým, který je zajat, ale Jimmy a Jean se podařilo uniknout a později se přeskupila, aby naplánovala další krok. V tomto okamžiku jsou zachráněny nebezpečím, kteří v omyl Emma v omyl skrze hologramy.

Mezirozměrná invaze na Zemi došlo, když jedovatý úl zaútočil na tuto planetu. Několik superhumanů se připojilo k síle symbiotů. Jed přesto spotřebuje tělo, do kterého se vstříkne, a asimiluje síly, vzpomínky a schopnosti. V tomto případě byl ovlivněn Jimmy, ale díky jednomu ze svých supervelmocí se mu podaří vyhrát vnitřní bitvu, která obnoví své vědomí a porazí vědomí jedu, zotaví své vzpomínky a přestává být posledním jedem na Zemi.

Navzdory brutální bitvě, kde je jeho nevlastní bratr Daken poslán Magneto, aby ho zabil, dokázal uprchnout, Jimmy si nepřeje, přestože plně zotavuje své svědomí, pokračovat v týmu X-Men Blue a snaží se najít jeho místo na světě.

Celá trajektorie a dobrodružství vyvrcholila posledním číslem X-Men Blue, vracející se tajně a zastavila Sebastiana Shawa v útoku na Jean Gray a Cyclops.

Síly a schopnosti

Obrázek: Marvel Comics

Síly a schopnosti Jimmyho Hudsona jsou podobné schopnostem jeho otce. Takže má:

Díky zrychlenému hojivému faktoru schopnost regenerovat zničené a poškozené tkáně rychle. Kromě toho se může postavit různým drogám, toxinům, nemocem a ranám, ačkoli plný rozsah této síly není znám.

Má imunitu vůči telepatickým útokům, mentálním útokům a sondování od lidí, jako jsou populární telepaty, slečnou Sinister a Jean Gray.

Má tři drápy na předloktí, vyrobených z zatahovací kosti svého otce. Který může pokrýt organickou ocelí, schopností podobnou Colossus. Tato schopnost mu umožňuje vážně poškodit silné postavy, jako je Wendigo, a je schopen odolat optickým výbuchům emitovaným Cyclopsem.

Může se plazit na stěnách, provádět změny tvaru a vytvářet organické weby.

Kromě toho je odborníkem na bojová umění a díky svému mimořádnému talentu může snadno bojovat s rukou.

Má také nadlidskou sílu, vytrvalost, obratnost, smysly, reflexy a dlouhověkost.

Má také imunitu vůči nemocem. Díky efektivnímu imunitnímu systému nemohou to ovlivnit poruchy, infekce a pozemské nemoci.

Může vylučovat jedu, který pomáhá zvýšit jeho přirozené schopnosti.

Může změnit svůj tvar a manipulovat s jeho drápy podle svých představ. Může je také proměnit v chapadla a generovat hroty na svém těle.

Mezi jeho schopnosti má nadlidské smysly, což mu umožňuje větší přesnost než lidé. Může detekovat jakýkoli zvuk nedetekovatelný pro lidi. Může také vidět na dálku docela daleko a s jasností. Na rozdíl od lidského oka může rozpoznat předměty a lidi vůní. Může také bez problémů sledovat jakýkoli cíl. Dělá to pomocí vůně bez ohledu na to, zda to klimatické aspekty nebo čas narušily.

Vyzbrojení

Postava Jimmyho Hudsona Jr. nemá žádné zbraně s výjimkou svých dvou sad tří drápů, které jsou zatahovací kosti potažené kovovou slitinou.

Vystoupení Jimmyho Hudsona

Vystoupení Jimmyho Hudsona tam nebylo moc. Zmíníme se o těch, o kterých víme:

V komiksu

Obrázek: Marvel Comics)

V maximálním komiksu č. 1 se v roce 2010 poprvé objevil jako komiks Jimmy Hudson Jr. vytvořený Arthurem Adamsem a Jephem Loebem. Poté se v roce 2013 objeví další vzhled v maximální komiksu Wolverine #4 jako Wolverine.

V televizi

Tato postava ještě neměla televizní vystoupení. Čekáme, až uvidíme, co Marvel uvolňuje o tomto kontroverzním mutantu.

Jak vidíte, Jimmy Hudson, pokud jde o pravomoci a schopnosti, je podobný jeho otci Wolverine. Až na to, že pěstuje svůj organický kov, stejně jako Colossus.

I když je pravda, že Jimmy Jr. má podobnosti se svým otcem, na rozdíl od něj nevyrostl v extrémních podmínkách. Přizpůsobuje se však protivenství. Vytrhne se jako teenager, který stále vyžaduje podporu života. Hudson má také velkou schopnost učit se od lidí.

Obecná veřejnost nezná Jimmyho Hudsona Jr., možná kvůli jeho několika vystoupeními. Marvel nás však může překvapit nadcházejícími filmy, kde se Wolverineovo dítě účastní.

Přestože ti, kteří vědí o tomto katalogu Marvel World, Jimmy Hudson Jr. jako zapomenuté dítě Wolverine, musíme stále čekat a vidět. To, co začalo lichou sekundární mutací a Jimmy plnil roli Wolverine, má nyní vlastní život. Jak budou následné projevy jeho supervelmocí? hodně pravděpodobněvrátí cizince než kdy jindy.

Hlavní obrázek pomocí Marvel Comics

Leave a Comment