Roger’s Comics Ramblings: Nova

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Nova sv. 1: zničení: dobytí

od Roger Ash

Chápete ten pocit, který dostanete, když najdete něco opravdu úžasného a zajímavého a také se nemůžete dočkat, až se s nimi podělíte? Přesně tak se cítil nedávno. Řeknu vám o mém preferovaném rohu Marvel Universe. S největší pravděpodobností chápete všechny zajímavé příběhy, které se dějí v Avengers, X-Men, stejně jako Spider-Man, ale znáte, co se děje v kosmickém rohu Marvel Universe? Mluvím zejména o Nova i o strážcích galaxie. sakra! To jsou fantastické komiksy! Ehm. Dobře, pokusím se ve zbytku sloupce trochu více decorum, ale potěšení ze mě může čas od času mnohem lepší. Slyšel jsem na webu rumblings o tom, jaké fantastické série to byly, a také jsem se rozhodl objevit pro sebe. Jsem potěšen, že jsem to udělal.

Tentokrát se zaměřím na Nova, protože někteří lidé mohou objevit snazší dostat se do komiksu s jedinou hlavní postavou na rozdíl od týmové knihy. Ačkoliv, abych byl upřímný, Nova Sorta skončila jako týmová kniha. Dostalu se však před sebou. Musím přiznat, že jsem v minulosti nikdy nedodržel dobrodružství Nova, ale byl jsem si vědom jeho sólových dobrodružství kromě jeho času s novými válečníky. To mi nezabránilo v tom, abych si užil tuto sérii od prvního problému, protože spisovatelé Dan Abnett a Andy Lanning, pod vedením editorových nákladů Rosemann, mi řekli, co jsem potřeboval pochopit od začátku.

Pokud nejste obeznámeni s Nova, dovolte mi, abych vám poskytl trochu pozadí. Nova je Richard Rider. Nakonec byl Nova, když ho umíral mimozemšťan. Jako Nova skončil jako součást Nova Corps, kteří jsou druhem galaktických úřadů. Během zničení však byl zabit veškerý Nova Corps s výjimkou Richarda, který opustil veškerou NOVA Force umístěnou v Richardu. (Abnett & Lanningova první Nova minisérie byla součástí tohoto příběhu.) WorldMind, počítač, který obsahoval veškeré porozumění světu Xandar a řídil Nova Corps, byl stažen do Richardova mozku. Nova je úřady jednoho chlapa, aby se snažili postavit chudé lidi na světě.

Můžete mi říci: „Rogere, to se zdá být trochu jako ekologická lucerna.“ Stejně jako bych řekl: „To dělá, že?“ Pro mě však je to jen povrchová podobnost. Síly Nova i GL nejsou stejné, dva sbory pracují extrémně odlišným způsobem, stejně jako WorldMind je na rozdíl od jakéhokoli typu strážce, kterého jsem viděl dříve. Věřím, že by bylo zábavné vidět crossover Nova/Green Lantern. Mezi Geoffem Johnsem, Danem Abnettem, a také s Andym Lanningem, vsadím se, že by mohli přijít s jednou sakra příběhu.

Jedna věc, která mi rychle přijala styl složení Abnett & Lanning, je to, že se jedná o příjemnou směs staré i nové. Nejedná se o staromódní příběhy, ale existuje úcta k minulosti i postavě v tom, že berou to, co se stalo, a také se na něm rozvíjejí. Postavy jsou obvykle představeny v samotném příběhu, mnohokrát během bitvy, takže návštěvník může skočit na palubu v jakémkoli typu problému a také pochopit dostatečnému dodržování příběhu. Stejně jako příběhy jsou plné akce, humoru, charakterových okamžiků a také obyčejné superhrdinové zábavy. Podívejme se na některá specifika a prozkoumejte dostupné sbírky. Pokusím se to ponechat co nejvíce spoileru, ale budou diskutovány některé příběhové body.

Nova sv. 1: zničení: dobytí. Tento svazek je vaším úvodem do Nova, když zjistíte, kdo to je, a o co jde. Kvůli neštěstí skončí zpět na Zemi během občanské války v superhrdině. Nova konverzace s Tonym Starkem/Iron Guyem o občanské válce je úžasná a na akci se pěkně zvrací. Nova vede zpět oblast, kde narazí na nejsmrtelnější dámu v galaxii, Gamora, kterou převzala Phalanga, robotická rasa, která je darebáky v zničení: dobytí příběhu. Nova se rovněž stane infikována falangou, stejně jako Drax torpédoborec.

Nova sv. 2: Knowhere

Nova sv. 2: Knowhere je moje preferovaná sbírka v seriálu kvůli zavedení Knowhere a jeho vedoucího zabezpečení, Cosmo. Knowreh je podivná výzkumná studijní stanice na okraji vesmíru. Cosmo je bývalý ruský kosmonaut se silnými telepatickými i telekinetickými silami. Stejně jako on je také berou ps. (Knowhere i Cosmo později skončilo jako důležitá část strážců galaxie.) Tento svazek také zahrnuje děj s Warlockem, dříve nových mutantů. Nakonec, Nova, Gamorra, stejně jako Drax vzlétnout, aby zvládl falangu.

Pokud chcete rozumětpřesně, jak končí válka falanga, musíte zkontrolovat Annihalation: Conquest Vol. 2, který rovněž dotiskne několik příběhů Nova z svazku 1. Rozumím přání mít celkový příběh mezi dvěma zničeními: dobytí objemů, ale nejsem divoký o tom, že musím koupit několik příběhů dvakrát. Líbilo by se mi zničení: dobytí minisérie, stejně jako související minisérie, shromážděné samo o sobě.

Nova sv. 3: Trick Invasion

Nova sv. 3: Trick Invasion. Jak jste možná uhodli, tento svazek zaujímá umístění během události Trick Invasion, ale hraje se zážitkem z roztržení oblasti, která postaví Nova proti Galactusovi, stříbrným surfařem a hrozbou zvanou Harrow. Během vzrušení je WorldMind poškozen a jde také offline. Nova, která se nachází na Zemi, se připojí k silám se svým bývalým spoluhráčem Darkhawkem, aby chránila zařízení konaná v Job P.E.G.S.U.S. z invazivních skrulls. Počítače na P.E.G.A.S.U.S. Stejně tak skončil jako nový dům pro WorldMind. Několik mých preferovaných okamžiků v tomto svazku přichází, když Richard má setkání se svým mladším bratrem Robertem Riderem, který je zaměstnán v P.E.G.A.S.U.S. Tyto osobní okamžiky skutečně pomáhají definovat Richardovu osobnost. Překvapivě, na konci svazku se nový Nova Corps objeví, aby zachránil den.

Nova sv. 4: Nova Corps

Nova sv. 4: Nova Corps. Nova se dozví, že WorldMind přestavěl Nova Corps za jeho zády a jejich základna provozu je třeba považovat za věřící. (Vidíte, řekl jsem vám, že by to skončilo jako týmová kniha.) Richard se nezařazuje do nového sboru, má však problémy s přesně tím, jak rychle se WorldMind náboru plus počet rekrutů, včetně jeho bratra, Robbieho. Worldmind nepřijímá laskavě k Richardovým námitkám a bere od něj nova sílu. Tento svazek má také extrémně zábavné nové shledání Warriors. Svazek se zabalí se speciálním, který dotiskne Nova#1 a 4 z roku 1976, který napsal Marv Wolfman s uměním Johna Buscema a Sal Buscema.

Nova sv. 5: Válka králů

Nova sv. 5: Válka králů. WorldMind získává Nova Corps zahrnutý ve válce králů, bitvu mezi Shi’ar, Kree a Inhumany. Richardovy obavy se splňují, protože mnoho z Nova sboru je zabito v bitvě. Po opětovném opětovném opětovném opětovném stavu a WorldMind provedli fascinující změnu, Nova i sborový bitvu Strontian a také se zábavné setkání s Blastarr a jeho silami z nepříznivé zóny. Sbor je hlavně rozpuštěn na konci příběhu, ale jádro zůstává.

Tento svazek je vynikajícím příkladem toho, jak přesně můžete vyprávět celkový příběh v kontextu většího příběhu. Zatímco válka králů se účastnila vlastních minisérií, kromě některých souvisejících minisérií vám příběh Nova říká, co potřebujete vědět. Pokud chcete porozumět celému příběhu, je to úžasné i doporučené, ale příběh v Nova je však boční bitva a celkem sama o sobě, ale přidán k příběhu války Kings jako celku.

Nova sv. 6: Realm of Kings

A svazek 6: Realm of Kings je v současné době nabízena pro předobjednávku a nemůžu se dočkat, až uvidím, co se bude dále.

Umění těchto svazků se provádí hlavně Wellington Alves a Andrea Di Vito, přičemž ostatní se na cestě vyplňují. Umění je docela skvělé a dobře komplimentuje příběh. Moje popisy těchto knih pouze poškrábají povrch toho, co je v těchto svazcích. Existuje více než dostatečná vzrušení.

Chvíli mi trvalo, než jsem získal fantastickou techniku ​​Abnett, stejně jako Lanning dosáhl s Nova. Právě tady byla postava, kterou jsem opravdu nebyl obeznámen, když jsem začal číst, ale v určitém okamžiku mě přiměli starat se o něj. Cítil jsem se hrozně, když jeho síly byly od něj vzato, usmál jsem se během jeho shledání nad pivem i pizzou se svými bývalými spoluhráči, stejně jako to zahřívalo mé srdce, když jsem přesně viděl, jak moc stejně jako jeho sourozenecká péče o všechny ostatní . Věřím, že pokud poskytnete pokus série, budete se tak cítit také.

A stranou, ujistěte se, že jste zkontrolovali můj rozhovor s Abnettem a Lanningem, abyste objevili jejich plány pro Marvel Cosmic postavy v imperativu Thanos.

Nyní jděte zkontrolovat komiks!

Leave a Comment