Rozhovor: Ron Marz na Dynamite’s Turok

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

TOK #1 Bart Sears Cover

Ron Marz je prominentní spisovatel Witchblade, Dread Gods, ekologicky přátelská lucerna, Shinku, stejně jako mnoho dalšího. Nyní změní svůj zájem na tradiční komiksový charakter v Dynamite’s Turok. V tomto rozhovoru naleznete mnohem více o této nadcházející sérii s Westfieldem Rogerem Ashem.

Westfield: Co vás přitahovalo k Turoku?

Ron Marz: Tato myšlenka je sofistikovaná ve své jednoduchosti: dva sourozenci ve ztracené zemi, bojující dinosaury. Opravdu to apeluje na mé Edgar Rice Burroughs milující vnitřní dvanáctiletého. Existuje důvod, proč se podíváme na Jurassic Park i Jurský svět, stejně jako to není herectví. Chceme vidět dinosaury. Takže v Turoku absolutně dostanete spoustu dinosaurů.

Obal turky #1 řeznictví

Westfield: Rozdíl mezi touto sérií i těmi v minulosti je, že jej nastavíte na Old West. Proč jsi šel udržovat tento přístup?

Marz: No, začíná to na starém Západě, protože mám pocit, že je to prostředí, do kterého se každý může okamžitě zapojit. A upřímně řečeno, chtěl jsem si sestavit western, tak jsem to udělal. Na konci prvního čísla je však starý Západ v zrcadle zadního pohledu a také jsme v ztraceném údolí docela pevně.

Westfield: Kolik výzkumné studie jste přesně udělali na indiánské kultuře kromě dinosaurů, abyste se připravili na sérii?

Marz: Spravedlivé množství obou, i když jsou pro mě již oba oblasti zájmu. Nejsem tak znepokojen tím, že každý poslední historický detail přesně správný, ale chci, aby cokoli mělo smysl pro realitu, verisimilitude. Takže je to všechno tak přesné, jak to může být … pro příběh s domorodými Američany, kteří se setkávají s dinosaury v časově ztracené zemi.

TOK #1 Jeffrey Veregge Cover

Westfield: Neslyším myšlenku Turoka, aniž bych věřil o tradiční film Ray Harryhausen The Valley of Gwangi. Měl film ve vaší popisování série nějaký typ vlivu?

Marz: Vlastně ne, ale zmínka o tomto filmu mi přináší úsměv na tváři. Když jsem byl dítě, chtěl jsem vyrostl a také Ray Harryhausen, takže mě Turok nechal trochu udělat.

Westfield: Představujete do světa Turoka nějaký typ nových postav?

Marz: Turk a jeho sourozenec Andar jsou naprosto ústřední postavy, stejně jako vyprávím příběh s nimi. Všichni ostatní jsou však noví, včetně skupiny kavalérie vojáků, lovce odměn na Turokově cestě, která je mnohem víc, než se zdá, stejně jako další, které se na cestě představíme.

Turok #1 kryt Roberto Castro

Westfield: Pracujete s umělcem Roberto Castro. Co můžete uvést o své spolupráci?

Marz: Roberto se obrací opravdu okouzlující práce. Nepochybně jeden, pokud jsou největšími prvky pro knihu … no, kreslení úžasných dinosaurů. Museli jsme si být jisti, takže Roberto opravdu udělal dávku stránek vyzkoušení a také je vyřadil z parku. prostě nádherné věci. Když první stránky, pokud přišel problém č. 1, jsme pochopili, že máme ideálního chlapa.

Westfield: Nějaký typ závěrečných komentářů?

Marz: Dinosauři! Opravdu, co mnohem víc potřebujete vědět? Dinosauři!

Leave a Comment