Rozhovor: Milovaný Smith, Tim Rozon & Chris Evenhuis na Wynonna Earp IDW: Špatný den v Black Rock

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Wynonna Earp: Špatný den v Black Rock

Beau Smith je vývojářem Wynonna Earp a Cobb a také napsal komiks v hlavní roli Man Gardner, B’wana Beast, stejně jako další. Tim Rozon je prominentní herec, který zobrazuje Doc Hollidayové na Wynonna Earp a také napsal některé příběhy Wynonna Earp s milovaným Smithem. Chris Evenhuis nakreslil Wynonna Earp, Monstro Mechanica, G.I. Joe, stejně jako další. Nyní se všichni tři sejdou pro původní grafickou knihu Wynonna Earp: Chudák v Black Rock. Smith, Rozon, stejně jako Evenhuis, nedávno poskytl Westfielda Rogera Ash The Lowdown v tomto zajímavém novém dobrodružství.

Westfield: Existuje nějaký druh vztahu k tradičnímu filmu kromě názvu?

Tim Rozon: Ne z mé strany nebylo. Ne že bych měl něco proti Spencerovi Tracymu. Byl jen trochu před mým časem. Chtěl jsem se někdy podívat na vězení Black Rock, protože jsem o tom poprvé slyšel ve Wynonna Earp Comic Universe. Domnívám se, že vězení jsou špatná místa pro chudé lidi, stejně jako Black Rock byla vyvinuta pro nejhorší z nejhorších … .. Takže to vypadalo jako skvělé místo.

Tim Rozon a také milovaný Smith

Beau Smith: Ne, i když film je jedním z mých oblíbených, neexistuje skutečné spojení. Název je mnohem více motivace, kterou jsem dostal z filmu. V prvních dnech Wynonna Earp jsem pochopil, že bude muset existovat místo, obtížné místo, aby bylo možné zahrnout mnoho mocných paranormálních zločinců na světě. Zdálo se, že Black Rock je ideálním názvem pro takové středisko „zadržování“. Tento příběh má jednu z nejdivočejších vězení, jaké kdy byly vytvořeny v beletrii, takže když uvádíme „špatný den v Black Rock“, to je přesně to, co to je … extrémně chudý den. s největší pravděpodobností pondělí na bootování.

Westfield: Jaká je geneze příběhu?

Smith: Těžká volba, skvělá volba, špatné volby a nejlepší volby. Je to kniha paralel mezi sourozenci na obou stranách životní mince. Je to kniha přátelství i rodiny, kniha o korupci morálky a přesně to, jak to ovlivňuje nejen sebe, nicméně celý svět. Je to vězení zlomu zla a také velký, který se ho snaží zahrnout. Jde o chybné postavy, které se snaží dělat to, co je opravdu nejlepší, aniž by skončily tím, co se snaží zastavit. Už je čas.

Rozon: Toto je příběh o paralelech především. Paralely mezi věcmi i mezi lidmi. To, co se odloží od zlu i hrdinů od darebáků, je taková jemná linie, stejně jako milovaná, stejně jako já, vždy jsem byl připraven zkontrolovat tuto linii. Nejlepší příběhy pro mě byly vždy, když se cítím jak pro protagonisty, tak pro antagonisty. Chci, aby se lidé kromě negativů spojili k knize v obou pozitivních prvcích svého vlastního já.

Wynonna Earp: Špatný den v náhledu Black Rock Page 1

Westfield: Na co se mohou návštěvníci dívat dopředu v knize?

Rozon: Akce, humor, kick ass art a také helluva velké srdce. Je to příběh Wynonna Earp a skrz.

Smith: Rozsáhlá studie o výzkumu postav a paralelní mezi sestrami Earp, Wynonna a Waverly, stejně jako studie bratrů Del Rey, Bobo a Mars. To je jen jedna z četných paralel, které Tim, stejně jako já v tomto větším než životním příběhu „ne všechno je to, co se zdá být“. Dvojité kříže jsou v této knize rozdávány jako cent. Když to Tim i já, jako jsem to skládal, bychom úmyslně neinformovali další detail scény, kterou jsme psali. Poté bychom to předali k druhému a nechali je, on, on nebo mě, vymyslet metodu, jak postavit postavu z džemu. V této knize přesunujeme velké množství rychlostních stupňů z plné akce škrticí klapky na komedii, na drama tak temné, že budete věřit, že jste na špatné straně Měsíce.

Chris Evenhuis

Chris Evenhuis: Podobně skvělé obchody a velké množství paranormálů se shromáždily, velký comeback pro drahého darebáka, jakož i reakce na s největší pravděpodobností nejvyšší „kdo by vyhrál v boji?“ Ve vesmíru Wynonna Earp.

Westfield: Představíte nějaký typ nových postav?

SMITH: Několik nových postav, některé právě tady na dlouhou trať, stejně jako jiné, které mohou jít, stejně jako ukončení v mrknutí oka. Hlavně to, co Tim, stejně jako jsem skončil s postavami v tomto, je slyšet zpět na Marvel Comics Letničky ‘60. let, kde se každá postava, kterou jste kdy viděli v běhu knihy, vrací zpět na jednu sakra divoké strany. V špatném dni v Black Rock, Tim, stejně jako já obnovuji většinu všech hlavních darebáků Wynonny … kromě toho, že hodte několik nových.

Rozon: Tato kniha je také o znovuzrození. Takže buďte opatrní, že v této knize budou mít důsledky. někdoNebo něco musí zahynout pro někoho nebo něco, co by se zvýšilo z popela, a také zaujmout jeho místo?

Westfield: Kolik práce šlo do stylu vězení Black Rock a také do vězňů?

Rozon: Stejně jako se očekáváte, když mluvíte o velmi maximální podzemní vládě, která vede velmi darebák trestu. Mluvili jsme o tom hodně. Měli jsme spoustu darebáků, které bychom mohli využít z komiksového světa, jakož i jsme využili prakticky všechny. Samotné vězení je stejně jako jakýkoli typ vězňů.

Smith: Tim, stejně jako jsem poslal Chris Evenhuis nějaké doporučení o tom, co jsme pro tento příběh potřebovali, pokud jde o Black Rock. Chris vzal tyto reference a také běžel jako zloděj v noci. Přidal vrstvy struktury k tomu, co Tim, stejně jako jsem si myslel, bylo děsivé místo. Buňka, která obsahuje trestní trestný čin Cannibal Cowboy King, Boone Helm, způsobuje, že Hannibal Lector’s Cell vypadá jako denní tábor. Chris měl velkou tvůrčí flexibilitu, aby vytvořil místo, ve kterém nikdy nechcete skončit.

Evenhuis: Už jsme viděli kousky a kousky černé skály ve Wynonna Earp Legends: The Earp Sisters, takže několik z nich se vrátí, ale tentokrát však bylo mnohem více prostoru pro další části dalších částí také komplex. Je to všechno extrémně futuristické/maximální zabezpečení, ale s dávkou vintage sci-fi technologie smíchané. Rád si představím-místo hologramů i zářivých dotykových panelů stejně jako takový-starý muž, jako je Smitty, by si vybral Mějte CRT-screeens, knoflíky i páky, potrubí a těžké stroje. Stejně tak se Waverly snaží představit ploché panely a velmi důkladně aktualizovat umístění, zatímco se nedívá

Wynonna Earp: Špatný den v Black Rock Preview Page 2

Westfield: Milovaný i Tim, napsal jste společně několik dalších příběhů Wynonna Earp. Jaké je vaše partnerství? Kdo co dělá?

Rozon: Je to jen to. Spolupráce. Děláme skvělý tým. Oba se nám tento proces líbí i my, protože máme vždy přesně stejný účel. Chceme vyprávět skvělý příběh především a také chceme, aby návštěvníci měli na cestě sakra skvělého času. Byl fantastickým instruktorem i mentorem. Měl jsem štěstí, že jsem měl tuto příležitost. kdo dělá to, co je jiné obavy dohromady. Jsem si docela jistý, že dělám mnoho prací, stejně jako veškerá sláva, nebo možná je to další metoda kolem

Smith: Vysvětlil bych to jako Eddie Brock a Venom. Zjistíte, který z nás je, který v závislosti na tom, jaké stránky čtete. Jak Tim, stejně jako mluvím o obecné cestě, kterou chceme podniknout s příběhem na začátku, stejně jako potom nastíníme na papír. Odtud začneme skládat v chronologických nákupních scénách a kompromis se snažíme poskytnout druhému útesu, velký nebo malý, stejně jako jsem již dříve uvedl, dvojitý kříž nebo dva. Vždycky se ptám a obavy, kdo Tim zabije. Když to udělal v pěti postavách a neřekl mi to. Tim může být občas Charlie Manson ze složení komiksu. Naším primárním cílem je, aby naše složení plynulo, abychom zajistili, že Chris, náš editor a návštěvníci nedokážou říct, kdo složil koho. Melanie Scrofano, stejně jako jsem udělal totéž, když jsme složili naše problémy Wynonna Earp: Legends. Fungovalo to. Chris stále věří, že Melanie složila scény, které jsem složil, stejně jako další metodu. Být schopen to udělat z toho, co Tim, jak věřím, jsou jedním hlasovým příběhem z několika myslí. (Pokud zjistíte, co to znamená, pak mě také porozumí.)

Westfield: Jak se to přesně rozšiřuje na vaše partnerství s Chrisem?

Smith: Oh, on? Snažíme se a necháme ho ze všeho …. DĚLAT SI SRANDU!! Tim, stejně jako já, vždycky skládám s Chrisovým uměním vždy. Vzhledem k tomu, že Chris je jednou z nejlepších emocí a umělců v komiksu, jsme schopni poskytnout odrůdu našich postav, kterou by s jinými umělci neměli. Chris je také mistrem v manýrismu i gesta. Postavy přidává tolik své vlastní vize, že Tim, stejně jako já, jsem jen dostal všechny popové oči, když se k nám vrátili. Máme to štěstí, že ho máme. Tim stejně jako já pošlu doporučení Chrisovi o základních rekvizitách a produktech, které mají být použity v příběhu, ale Chris je jako Google s rukama; Rozumí tolik o tom, jak to funguje, v některých případech se ptáme, proč nás potřebuje. Měl byste prohlédnout svou sérii komiksů, které dělá s Paulem Allorem a Sjan Weijers s názvem Monstro Mechanica, je to úžasný historický zážitek i sci -fi. Krásně hotovo.

Rozon: Chris je herecký umělec. Máme štěstí, že ho máme podle mého názoru. Chápu, že mohu složit něžnou scénu mezi dvěma sestrami Earp, The Del Rey Brothers nebo The Wayhouaght, stejně jako jeho umění to poskytne the realita i srdce, které si zaslouží panel a/nebo stránka.

Wynonna Earp: Špatný den v Black Rock Preview Page 3

Westfield: Chrisi, takže postavy vypadají jako herci v televizním seriálu, ale nejsou realistické. Jaký je váš proces chytání podoby, ale stále to děláš „vy“?

Evenhuis: Jistě! Jo, když jsem udělal svůj první problém Wynonna Earp s milovanou (#3), show ještě neměla premiéru, takže jsem pracoval hlavně z marketingových fotografií. Jakmile se však epizody vydaly na vzduch, nakonec bylo mnohem jednodušší doladit podoby, protože můžete zjistit odlišné rysy mnohem jasněji, stejně jako si také vyzvednete herecké styly. Takže to může hluk trochu dr. Frankenstein-y, ale pak se potom pokusím vařit to všechno dolů na holé náležitosti. Jen zřetelné věci potřebné k tomu, aby postava nabídla co nejméně linie, takže pak mohu položit primární zaostření na jejich (inter) herectví.

Westfield: Nějaký typ závěrečných komentářů?

Rozon: par • al • lel

Podstatné jméno

1. Osoba nebo věc, která je podobná nebo analogická s jiným.

Smith: No, jo…. V dnešní době všichni hovoří o tom, že přináší zábavu a také jednoduchý přístup k přístupu k komiksovým příběhům. Vyzvedněte si jakýkoli typ problému Wynonna Earp a také to dostanete a také mnohem více. Slibujeme. Objevte mě postavu s mnohem více pravděpodobností než postava Wynonna Earp, stejně jako vás přestanu vypadat méně moudře než já. (Znovu, zjistěte, co to znamená, stejně jako pak se na to pustit.)

Evenhuis: Řekněte vám moc za to, že jste nás měli. Doufám, že se vám v Black Rocku potěšíte v špatném dni!

Leave a Comment