Rozhovor: Jamie S. Rich na IT IT Woman i Atomics

Tato publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

To ženy, stejně jako atomics #1

Jamie S. Rich je editor, blogger, stejně jako spisovatel románů, jako je řezání mých vlasů, stejně jako 12 důvodů, proč se mi líbí, stejně jako grafické romány, jako je například metoda, kterou se vám líbí, stejně jako jste mě zabili mě . Nyní skládá pokračující dobrodružství ženy i atomové na Image, v hlavní roli postav produkovaných Mike Allredem. Westfieldův Roger Ash hovořil s Richem, aby o této nové knize objevil mnohem více.

WESTFIELD: Jak jste přesně skončili, že jste byli zahrnut do ženy i atomiky?

Jamie S. Rich: Byl jsem editorem Mika Allreda vzhledem k tomu, že můj čas v Dark Horse. Začal jsem s ním spolupracovat na Superman/Madman Hullabaloo a také na červené raketě 7. Dostali jsme se tak dobře, že když odešel, aby publikoval Atomic AAA POP. Přibližně ve stejnou dobu jsme také publikovali staršího Madmana v Oni. Toto nepřetržité spojení pokračovalo i s jeho vydáváním Madmanem na Image. Jednoho dne jsme právě mluvili, jak jsem poukázal na koncept série spin-off, který nevěřil, že to bylo něco, co opravdu chtěl, jinak jsem si myslel, že to už udělal. Okamžitě na to skočil, takže to přišlo přirozeně.

Westfield: Kolik je přesně zahrnuto do knihy?

Rich: Zatím byl docela ruce. Vidí a vše povoluje vše. Jeho mnoho vstupů bylo na prvním problému, kde pracuje s designem obálek. Dělá všechny obálky a nakonec jsme pro ten první dělali relativně složitý styl. Pokud jde o práci, kterou dělám, stejně jako dílo, které umělecký tým dělá, je prostě docela extatický, aby nás nechal běžet divoce. Kromě knihy poskytnuji svou historii, docela chápu, co je přijatelné a také kde se mohu rozhodnout pro postavy. Takže nepředvídám, že to vezmu do říší, které nebude povolit. Vždycky měl mysl Gung-ho a také se to snažíme převést do toho, co děláme. Snažíme se jen bavit a nechat se zbláznit naše představy.

IT Ženy, stejně jako Atomics #1 Strana 9

Westfield: Co vás o tom apeluje na to, stejně jako další postavy v knize?

Bohatý: Pro mě byl obecný tón atomické série a také hodně materiálů Madman, vždy velmi nenáročným komiksem superhrdiny, se kterým jsem vyrostl. Jako dítě z 80. let jsem si před ponurým a odvážným aspekty, které do něj vypracovaly jejich metodu, zkontroloval hodně materiálu stříbrného věku. Byl jsem na to také, stejně jako Dark Knight, stejně jako Watchmen, stejně jako to všechno. Jedna věc, kterou Mike Norton, stejně jako jsem zjistil, že pracuje na této knize, je, že se zdá, že naše body doporučení jsou ideální zpět k těm starým John Byrne Great Fours, jakož i X-Men i Alpha Flight. Allred Comics pro mě chytil ten přesně stejný typ zábavy, aniž by byl zcela nostalgický. Zdá se, že jsou velmi přítomni a nejen se snaží znovu prožít nějaký druh minulého vnímání. Snažím se to držet. Pro mě s dívkou jsem cítil, že v celé sérii – zejména v původní sérii Atomics -, že to byla postava, která se ocitla, stejně jako která objevovala novou cestu na světě a objevovala se jako hrdina. Pro tuto první sérii, kde jsem začal, v tom okamžiku, kdy musí uvést: „Budu to brát vážně. Budu zločinem. “ To vede ke všem druhům scénářů a také k otevřenosti na světě, abychom si mohli hrát s velkým množstvím různých tropů a konceptů, které se nám líbí jako čtenáři.

IT Ženy, stejně jako Atomics #1 Strana 10

Westfield: Přemýšlíte o tom, že postavy je historie, padl jsi, že kniha je nová návštěvníka?

Rich: Já ano. Tam, kde začínáme, je bod, kde na konci poslední série hodně postav zamířilo do vesmíru. Pro všechny záměry i pro účely dáváme v tu chvíli tlačítko pauzy a začínáme čerstvé s postavami, které zůstaly pozadu. Takže i když existuje minulost pro všechny jejich vztahy, každý příběh má schopnost začít z čerstvé země. To, co se mi na sérii Legends of the Dark Knight používalo, bylo to, co DC udělal, bylo to, že i když existovaly roky Batmana, obecně založili okolnost, kde by mohl být k dispozici jakýkoli typ inovativního týmu, stejně jako čtyři problémy Batmana To stálo jako celkový příběh. Zkontroluji to ženu i atomii stejným způsobem. Postavy formují některé specifické archetypy, že pokud rozumíte superhrdinovému komiksu, nebo i když tak neučiníte, je docela jednoduché na to. Černý krystal tUrns to Crystal, stejně jako on může střílet střepy z jeho rukou nebo se slimák promění v slimák. Cítím, že pokud jsou příběhy solidní, je to vše, co vyžadujete jít.

IT Ženy, stejně jako Atomics #1 Strana 11

Westfield: Co můžete uvést o příběhu?

Bohatý: Přestože s tím, že to, co děláme, s prvním příběhem oblouku, je, že se trochu díváme zpět na původní sérii Atomic V té době darebák a neúmyslně vedl k smrti sestry dívky Lava Lass. Když jsem si přečetl staré komiksy, uvědomil jsem si, že nikdo nikdy nevysvětlil pravdu, že skunk šel do vězení, ale pak byla lávová Lass vzkříšena obecně problém později. Začal jsem přemýšlet: „Co to naznačuje ve světě superhrdiny? Pokud lidé zemřou a také se vracejí k životu, co se stane osobě, která skutečně udělala zločin? “ Začínáme od té doby. Skunk je z vězení, stejně jako žena do něj poprvé běží a příběh začíná odtud. Snažím se poskytnout dostatečné množství rychlého přehledů základních věcí, které nás do tohoto bodu dostaly. Věřím, že to přináší velké množství témat v prvním oblouku prvního příběhu; Vztahy, druhé šance, nový začátek, všechny věci, do kterých chcete skočit na začátku nové série.

Westfield: Čtení problémů, které jste poslali, se zdá, že existuje také styl fantazie vs. pravdy. Čtu do toho také hodně?

Rich: Absolutně je to. Úvodní sekvence zahrnuje videohru na internetu a věci se z toho začnou vycházet z toho, které vyvolávají obavy, kde jsme, stejně jako to, co se tady děje. Dívá se na to, „hrál jsem na to, že jsem celou tu dobu, ale o co se mi stane pravda?“

Westfield: Toto je organizováno jako kontinuální série?

Rich: Ano. Mike Norton je oddaný sérii. Když jsi volal, dělal jsem obrys pro problém 9. Jsme řada problémů před námi. Plánovali jsme výplň. Podíval jsem se na to, co Mike Allred stejně jako Chris Roberson udělal na Izombie, kde organizovali každý šestý problém jako samostatný výplň, která obsahovala jiného umělce a zaměřila se na jinou postavu. Jsem typ krádeže této myšlenky. Už se díváme dopředu na problém 6 a také to bude zážitek z pana Gum, stejně jako to bude nakreslen Clugston Flores. V ideálním případě bude naším nepřetržitým umělcem, aby zajistila, že každých několik problémů získáte jinou atomovou, která není dívka.

IT Ženy, stejně jako Atomics #1 Page 12

Westfield: Co můžete uvést o svém partnerství s Mike Nortonem v knize?

Rich: Zatím to byl absolutní výbuch. Závisí jsme na sobě. Snažím se skládat metodou, která vyjadřuje koncepty, které mu však poskytuji, aby mu poskytoval prostor. Je extrémně kousek, kde se jen okamžitě nedostal v synchronizaci s tím, co jsem věřil, a pak to udělal o krok dále. Zatím jsme neměli žádné typy bojů. Líbí se mi, že všechny koncepty přicházejí ke stolu, takže ho tlačím, aby s ním šel tak divoce, jak vidí. V poslední době dělal nějakou nádhernou práci, stejně jako BattlePug, stejně jako jeho oživení knihy. Mika jsem pochopil už dlouho, takže je skvělé vidět ho, jak se skutečně dostal do drážky, o které se domnívám, že ho posune na jednu úroveň.

WESTFIELD: Kromě toho, stejně jako atomika, existují nějaké typy jiných pracovních míst, na kterých byste chtěli zmínit?

Rich: V současné době serializuji prózu na internetu s názvem Bobby Pins a Mary Janes (Bobbypinsandmaryjanes.com). Je to kniha, kterou jsem složil o komiksovém průmyslu. Jde o mladou ženu, která je asistentkou editoru v oboru komiksových knih na střední úrovni, o spojení, která vyvíjí, stejně jako o UPS, stejně jako o pádu, se kterými se setká. Provozoval jsem to na internetu a také jsem kamarádi, kteří dělají umění fanoušků. Mám některé z Nicolas HITORI DE, kteří nakreslí sérii Spell Checkers; Chynna Clugston. To byla zábava i nová úsilí. Publikoval jsem prózy romány dříve, ale nikdy jsem to neudělal tímto způsobem. V dílech s Oni Press mám řadu pracovních míst, včetně knih s Natalie Nourigat, která nakreslila komiks mezi Gears pro obrázek a také mnohem více věcí s Joëlle Jonesovou. Takže vždy pracuji.

Westfield: Nějaký typ závěrečných komentářů?

Rich: Jsem tady, že jsem se skvěle bavil. Doufám, že každý, kdo poskytuje knihu možnost, může mít přesně stejný druh zábavy, jakou Mike Norton, stejně jako já. Jsem nadšený, že dělám něco tohoto druhu a nemohl jsem požádat mnohem lepšího člověka, aby to udělal, než Mike Allred.

Nákup

It Woman i The Atomics #1

Leave a Comment