Ptáci z peří společně: Prodat ptáky kořisti#1

Nejnovější informace o filmu: Birds of Prey je neoficiální. Jednoduše jsem vytáhl rezervace online pro divadlo, které navštěvuji poblíž svého domu. Šel jsem na jeden z jejich filmových webových stránek, abych zkontroloval stav. V současné době je jedenáct sedadel odebráno méně než hodinu od poklesu záclony, jedenáct! Jo, ptáci jsou vyhozeni z oblohy, počkejte na to: jejich vlastní fanoušci! Někteří chytlí spekulanti si mohli přečíst můj dřívější blog, kde jsem varoval, že se to stane a prodává před filmem. Těm čtenářům říkám: „Bravo Zulu!“ Sečteno a podtrženo, jak jsem předpověděl před mnoha měsíci, ptáci z kořisti narazili na Zemi.

Mohlo to být v celém filmu příliš zjednodušující „misogynní mužské stereotypy“, které vyplynuly fanoušky (zdroj: parafrázování Nerdtronic). Možná je to ve vašem obličeji doplňkový název, který nemůže dát zadky na sedadlech „a fantastická emancipace jednoho Harleyho Quinna.“ Ještě horší je, že by to mohlo být jen tyto postavy nepředstavují jejich komické protějšky, ani jeden witt. Podle mého skromného názoru spekulantů jsou fanoušci velmi odpouštějící. Ale jedna věc, s níž se nebudou vyrovnat, je, pokud se postavy nepodobají jejich protějškům komiksů. Nyní, že film kráteroval; Co děláte se všemi těmito komiksy? Můžete říci, lidi „požární prodej“?

Birds of Prey #1

Tato komiksová kniha byla vytvořena na konci báječných 90. let. Není to nejlepší éra pro komické spekulanty, ale někteří skutečně kreativní lidé přivedli týmy dívek do DC a jinde. Tuto komiks vytvořil Chuck Dixon (Script) a Greg Land s Brianem Selfreeze (ART). Vytvořili zábavnou sérii, která nakonec nakonec získala svůj vlastní film. Ale vyplatila se tato kniha dlouhodobě? Pojďme vytrhnout několik peří a uvidíme, jestli dokážeme rozeznat pravdu.

Dlouhodobý

Stupeň 9,8 $ 100 $ Poslední prodej Vrací pozitivní +35%

Stupeň 9,6 $ 36 Poslední prodej 8-1-19 Vrací záporné -43%

Stupeň 9.0 $ 24 Poslední prodej 5-27-19 Vrací N/A

Všimněte si opatrnosti, tato čísla nepředstavují dopad špatného filmu. Očekávám, že ceny klesnou na dno a to bude čas na to, aby se na levně nabral chybu někoho jiného. Prozatím, pokud vlastníte, zkuste ji prodat se slevou a přesunout ji, než ostatní začnou zaplavovat eBay. Pravděpodobně máte asi týden, než špatné zprávy dvakrát kroužily po celém světě.

Batman #386

První vzhled černé masky byl v Batman #386. V roce 1985 to vytvořil Doug Moench (Script) a Tom Mandrake (tužky). Tato postava mi připomíná staré darebáky zlatého věku. Jednoduché, přímé a v některých ohledech velmi děsivé. Hraje Ewan McGregor, jsem si jist, že černá maska ​​se pokusila o jeho nejasnější, aby tento podnik zachránil. Pokud tuto knihu stále můžete prodat. Pokud ne, pak to vlastníte v dohledné budoucnosti. Myslím, že jsme mohli znovu vidět černou masku (pokud ho nezabijí), protože by pro Batmana udělal zajímavého darebáka, což je pravděpodobně důvod, proč se jeho první vystoupení v Batmanu #386.

Závěr:
V tomto bodě jsou odsouzeni k kořisti všech věcí. Nejčasnější čísla mají konkurovat úvodnímu víkendu pro Jonah Hex. Proto čtyři z nejžhavějších ptáků mohou stěží soutěžit s zmrzačeným, napůl mrtvým, mystickým vojákem Konfederace. Jo, znovu načtěte munici, to bylo podstatné vynechání, které bylo třeba porovnat s Hexem. Prodejte své ptáky kořist ASAP, než skončíte jako kořist opakovaných specifikátorů.

Zaregistrujte se ještě dnes pro GoCollect Premium

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Je Harley Quinn prodán? Přestože je stvořením 90. let, Harley Quinn se stal jednou z nejpopulárnějších DC postav vůbec. Původně jen „The Joker’s Girlfriend“, Harley vstoupila do svého vlastního reflektoru, v čele s více komiksů, videohrách, televizních pořadů a nyní do filmů. Vytvořil Batman: Animovaná série ‘Paul Dino a Bruce Timm,…
10. dubna 2020 v „Comics in Movies & TV“

Harley Quinn ukradne Showharley Quinn byl vytvořen na Batmanu: Animovaná série a byl okamžitým hitem. Později její první vystoupení v komiksech bylo v Batman Adventures #12. Tento problém opravdu získal dynamiku před prvním filmem Harleyho v roce 2016. Harley Quinn hrál ohromující Margot Robbie ve filmu Suicide Squad.…
27. ledna 2019 v „komiksu“

Hasta La Vista, Peter Parkeramazing Spider-Man #700 (druhý tisk) je vzrušující nákup jako sběratelský. Koneckonců, smrt Petera Parkera není žádná malá věc a obrovský klíč k Marvel Universe. Existuje osm variant, sedm výtisků a to je hodně půdy. Protože tam jsou …
21. ledna 2018 v „komiksu“

Leave a Comment