Rozhovor: Wook Jin Clark a také Joseph Keatinge na Image’s Flavour

Tato publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Chuť č. 1

Joseph Keatinge napsal závěrku, slávu, prsten, stejně jako další. Wook Jin Clark nakreslil čas zkušeností: na straně flip, rutinní show, stejně jako další, kromě komponování a kreslení megagogo. Nyní se připojují k síle pro Flavor, příběh kuchařů, rodiny a jídlo přicházející brzy z Picture Comics. Oba tvůrci právě nedávno poskytli Westfielda Rogera Ash a pohled na to, co je pro tuto novou sérii.

WESTFIELD: Jak přesně jste se spojili pro chuť?

Wook Jin Clark: Joe, stejně jako jsem spokojený s ECCC asi před šesti nebo sedmi lety? Haha, promiň, moje paměť je obrovská mlha. Jo, jsme tam uspokojili a nakonec jsme byli poměrně rychle kamarádi. Jednoho dne jsme mluvili o spolupráci a také to, že nám to trvalo tak dlouho, než se naše rutina sestaví, a také o práci, která se skutečně hodí!

Joseph Keatinge: I když jsme se spokojeni s Emerald City Comic Con, o několik let později jsme se také rozhodli spolupracovat v jiném komiksu Emerald City Comic. Jakmile jsem opustil svůj stůl, abych hledal umělce, se kterým by mohl spolupracovat, došlo jsem k tomu, abych narazil na Wook Jin – s kým vidím s pravidelností v domě – a také chodil a snažil se najít práci. Bylo to ideální místo, ideální čas pro nás oba.

Flavor #1 Náhled Strana 1

Westfield: Ovlivnilo vás nárůst šéfkuchařů Star z Food Network a pořady jako Hell’s Kitchen Area?

Keatinge: Méně tak samy hvězdných kuchařů, stejně jako mnohem více, takže nárůst šéfkuchaře ukazuje o malých dětech a také metodě, jejich nadšení se v tak mladém věku změnilo v konkurenci i obchodní komoditu. Užíval jsem si Chopped Jr. s někým, kdo pracuje ve vzdělávání, protože si všimli, že je pro ně zřejmé, že mladí lidé vždy jen plakali, než začali natáčet. Byl to hlavní náraz – celý důvod, proč tito mladí byli na této show, byl kvůli jejich jako jejich řemeslo. Koncept, že se proměnil v tuto emocionálně Treachorusovu zkušenost, mě začal věřit v důsledky toho. Do této doby jsem již pojala chuť, ale věří, že měl velký účinek na to, jak jsem se k seriálu přiblížil.

Clark: Ah, ne opravdu. Jsem fanouškem Gordona Ramsaye. Věřím, že je úžasný. Mám rád pekelnou kuchyňskou oblast a také přesně, jak velmi brutální, ale také průhledný. Mám pocit, že může existovat postava v chuti, která je podobná mu! Ostatní hvězdné šéfkuchaře, které nejsem tak obeznámen, abych byl upřímný. Zřídka mám možnost si užít televizi, stejně jako kdybych zapnul Food Network, budu se prollívat jen hladoví a nakonec skončit občerstvením a také nefungovat.

Flavor #1 Preview Page 2

Westfield: Na co se mohou návštěvníci dívat dopředu v chuti?

Keatinge: V podivném zděném městě jsou šéfkuchaři nejvyšší hvězdou a jídlo je nejcennější komoditou. Znečištěného, ​​nelicencovaného šéfkuchaře Xoo se však chystá objevit tajemství, které může jen přinést cokoli rozpadajícího se dolů.

Připravte si patro na soutěž Hunger Games s vysokým podílem, ponořeným v lákavě bohatém světovém budování Hayao Miyazaki. Flavor je Iron Chef uspokojuje útok na Titan, s pomlčkami Avatar poslední airbender!

Clark: Věřím, že návštěvníci se mohou snadno dívat na to, aby byli do světa s lehkostí. Joe, stejně jako jsem oba mluvil o tom, že nechtěl tolik napěchovat do dohody čtenáře, a také rychle a neposkytovat jim možnost vzít to, co vyžadují. Doufám, že návštěvníci přijdou vidět, že je svět chuti obává, a také se mohou vcítit do několika postav ideálních.

Westfield: Kdo je několik postav, které se návštěvníci setká?

Clark: Xoo je náš primární protagonista. Je to pracovitá soukromá soukromá, která se chce jen postarat o svou domácnost a dělat to, co ráda dělá, vařit. Buster je jejím nejlepším kamarádem a psího pomocníkem v kuchyni i v životě. Geof je strýc Xoo, který se vrhne do města, která není bez ohledu na to, a rychle se stává problémem pro Xoo. Nikdo nemá rád úpravu, která přichází, aby se otřásla jejich světem, stejně jako Geof. Věřím, že primárním aspektem, který je spojuje všechny dohromady, je, že mají podobný cíl, jen vidí, jak se rozvíjí různými způsoby.

Flavor #1 Preview Page 3

WESTFIELD: Jak moc jste pro tuto sérii udělali na světě?

Clark: Joe, stejně jako jsem se s touto prací volně pohrával více než rok/možná rok i půl? Doodlingoval jsem a rozkládal jsem světové věci i různé kuchaře, kteří se na chvíli objeví. Jsem nadšený, když se začnou objevovat ostatní kuchaři, protože se budu hrát mnohem víc s estetikou různých nástrojů i potravin!

Keatinge: Jo, pracovali jsme ve fantastickém detailu o tom, jak přesně bude svět fungovat před EITrad z nás začal na scénáři nebo umění. za předpokladu, že povaha série – stejně jako to skončilo mnohem více důkazů, jak to bude pokračovat – bylo důležité to vyřešit metodami, ke kterým se nikdy nedostaneme v samotné sérii, ale chceme mít vzadu vzadu našich hlav.

Westfield: Kolik z toho, co šéfkuchaře dělají při vaření, je založeno na skutečných potravinách/receptech a přesně toho, kolik je prostě fantastické?

Clark: Spravedlivé množství je založeno na pravém světě. V seriálu jsou některá fantazijní Elemental Foods, ale cokoli se s těmito výrobky vyrábí, může být nahrazeno něčím jiným, co ve skutečnosti funguje. Ali Bouzari je odborníkem na jídlo na naší knize a kulinářským vědcem. Udivuje mě tím, co ví, a také mi může popsat, stejně jako Joe, jak přesně funguje na chemické úrovni. Přináší různé koncepty, které v ideálním případě přimějí lidi, aby věřili mnohem více o tom, co jíme, a také, a proč!

Flavor #1 Preview Page 4

Westfield: Co můžete uvést o své spolupráci?

Clark: Joe je kamarád, takže bylo fantastické s ním konečně pracovat! Tamra Bonvillain je prostě nejlepší! Nedávno jsem uspokojil její i Ariana Maher, našeho dopisovatele, v ECCC letos. Jsou to dva superhvězdy, stejně jako já jsem tak extatický, stejně jako čerpané jsme spolu tým. Když je uspokojil, nebylo to jako uspokojit někoho poprvé, ale mnohem více skupiny kamarádů dohánějících. Věřím, že je neobvyklé vycházet tak dobře, aby tak rychle z vchodu, a také bych ho za nic nevyměnil. Tamra mě nutí vypadat metodu mnohem lépe než já haha. Je neuvěřitelná. Opravdu o ní nemohu uvést dostatečné fantastické věci! Stejně jako Ariana je skutečný profesionál. Je úžasná a také zdvořilá a také vždy pozoruhodná práce!

Haha. Docela to, co říkám, je, že se mi líbí tento tým!

Keatinge: Ditto. Tento tým pro mě dělá knihu. Mým preferovaným aspektem komiksu je úhel spolupráce – kde každý přináší svůj vlastní talent, aby psal něco, co by bez nich neexistovalo.

Chuť #2

Westfield: Nějaký typ závěrečných komentářů?

Clark: Pokud si užíváte potěšení z jídla, fantazie nebo příběhů zaměřených na domácnost, zkontrolujte to a poskytněte to šanci!

Ještě jednou děkuji za rozhovor s námi! Chápu, že jsme všichni čerpáni, abychom to poskytli k dispozici, a také v ideálním případě přimět lidi nejen do knihy, ale návštěvníky, aby věřili mnohem více o jídle, o tom, co jíme, a také proč je jíme! Rozhodně jsem změnil svůj dietní plán vzhledem k tomu, že pracuje na této knize!

Leave a Comment