Jake Gyllenhaal bude produkovat a hrát v „Oblivion Song“ Roberta Kirkmana

milujeme dobrou komiksovou knihu nebo grafickou románovou adaptaci. A i když také milujeme Marvel a DC stejně jako další osoba, je hezké zjistit, že se něco upravuje z jiného zdroje. Nejnovější zprávou ve světě komiksů je, že Jake Gyllenhaal bude produkovat a hrát v Oblivion Song, založené na komiksové sérii Roberta Kirkmana a Lorenza de Felici.

Adaptace skladby Oblivion přichází od Jake Gyllenhaal

Oblivion Song je série komiksů publikovaná společností Image Comics. Od roku 2018 a pokračující publikace, příběhy Kirkmana (The Walking Dead) a De Felici následují hrdinu Nathan Cole. Přežije v tom, co bylo kdysi Philadelphií a nyní je zapomnění, domov pro zbytky, které zanechala apokalypsa. Nathan se každý den pustí do „města“, aby zachránil a obnovil ty, které může, ale svět není nic takového, kdy to bylo kdysi.

Existuje tedy šance znovu přivést post-apokalyptický svět na velkou obrazovku? Proč ne! Devět příběhů, produkční společnost Jake Gyllenhaal’s, produkuje film spolu s Riva Markerem a Skybound Entertainment Roberta Kirkmana. To přichází poté, co New Republic Pictures vybral práva na film.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Obrázek přes Image Comics.

Zprávy o adaptaci zapomnění nejsou úplně nové zprávy. Film byl původně v dílech na Universal Pictures v roce 2019, přičemž Sean O’Keefe (Wonderland) psal scénář. To je určitě ten, na který jsme již nějakou dobu čekali, protože úchvatné vizuální prvky jistě ožívají na velké obrazovce.

Čtenáři, dychtíte slyšet o nové adaptaci Oblivion Song pocházející z Gyllenhaalu? Víme, že jsme! Pokračujte v kontrole v komických letech a zjistěte nové podrobnosti, jakmile jsou odkryty. A jako vždy, upusťte své myšlenky do komentářů!

Hlavní obrázek přes Marvel Studios a Sony.

Leave a Comment