Ariana Debase v Kravenu The Hunter – West Side Story Herečka potvrzuje svou roli v Marvel

Ariana Debase bude hrát Calypso ve filmu Kraven The Hunter. Herečka bude hrát tuto ikonickou postavu Marvel, která byla ve více komiksech a animovaných verzích Spider-Man. Debase bude hrát tuto významnou roli po jejím úspěchu v West Side Story (2021).

Obrázek Niko Tavernise prostřednictvím studií 20. století

Herečka měla vynikající účast ve filmu Steven Spielberg, kde její interpretace Anity vynikla. Její představení ji přimělo vyhrát cenu BAFTA Award, cenu Golden Globe Award, cenu Screen Actors Guild Award a cenu Film Critics ‘Choice Award za nejlepší podpůrnou herečku a je nominována na Oscar Awards.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Ariana Debase, aby hrála jako Calypso v Kraven The Hunter

Debase bude hrát jako Calypso v produkci Sony v Kravenu Hunterovi. Fanoušci znají tohoto darebáka jako jednoho z nejobávanějších soupeřů Spider-Man. Ve všech komiksech a sériích je Calypso Kravenův milostný zájem.

Marvel žije okamžik apogee, pokud jde o produkci nejznámějších postav komiksů. Od svého dohody se společností Sony, která vlastní práva Spider-Mana, zkoumá také vesmír svých darebáků. Začalo to s Venomem a zdá se, že tentokrát budeme i nadále vidět další darebáky, protože v tomto filmu uvidíme také chameleon.

Obrázek přes Marvel Comics

Debase bude hrát jednu z nejstarších postav Marvel, jejíž první vystoupení bylo v Amazing Spider-Man #209. Stále více hereček barev bude hrát důležitou roli v žánru superhrdiny. Tento film by se mohl spojit do vesmíru Venom a ona by se mohla objevit znovu v budoucnu.

Herečky barvy přebírají vlivné role

Obrázek přes Disney+

Jak jsme již uvedli, s velmi významnou zapojením DeBose si lidé všimnou propagace začlenění do tohoto populárního žánru. Další herečkou, která hrála pozoruhodnou roli a byla zapojena do kontroverzního filmu DC, byla herečka Zoë Kraviz. Pokusila se konkurz na část Catwoman ve filmu Batman The Dark Knight Rises.

To, co způsobilo kontroverzi s touto produkcí Warner/DC, bylo to, že by ani nenechal konkurz na roli. Zoë uvedl, že se to všechno stalo, protože hledali někoho s jiným tónem pleti. Podle nich byla také příliš „městská role“.

Navzdory tomuto neúspěchu byl Kravitz konečně vybrán, aby hrál stejnou postavu v Batmanově nedávno vydaném novém filmu. Byla nadšená, že hraje roli, řekla. Zoë také dodala, že by chtěla hrát bisexuální Selina Kyle, aby postavě dává další dotek.

Herečky barvy stanoví trendy v dnešních hlavních produkcích. Debase tak učinil s West Side Story, který díky velkému počtu cen, které získala za svou roli, získává přístup k velkým jmenovaným produkcím. Tato produkce by mohla katapultovat její kariéru, a ještě více, pokud přidáme možnost, že se stane vítězem Oscara koncem tohoto roku.

S její účastí v Kravenu The Hunter uvidíme, jak sdílí obrazovku s ikonickými postavami od Marvel Comics. Calypso je známá postava v komiksu a animované sérii. Kraven a Chameleon jsou smrtelní nepřátelé Spider-Man. Tento film je bezpochyby stejně slibný jako celý sdílený vesmír.

Leave a Comment