Kdo je starro dobyvatelem? Pohled na darebáka Suicide Squad’s Darein

Trailer Suicide Squad poklesl začátkem tohoto roku a film má premiéru za něco přes měsíc, takže fanoušci po celém světě se chtějí dozvědět mnohem více o některých nových postavách, které byly představen. Jsme tu, abychom pomohli! Pokračuji ve své sérii zpráv a podívám se na každou z nových postav ve filmu Jamese Gunna a v dnešním příspěvku budu ve filmu prozkoumat darebáka v samovražedné skupině (nebo jeden z darebáků?): Kdo Je Starro dobyvatel?

Kdo je Starro a jaké jsou jeho síly?

Obrázek prostřednictvím komiksu DC

Starro The Conquerer je inteligentní mimozemská forma života připomínající obrovskou hvězdici s centrálním okem a pěti končetinami. Byl to první darebák, kterému čelila původní Justice League. Stejně jako skutečná hvězdice je asexuální a má řadu stejných schopností: regenerativní končetiny a orgány a silnou sací sílu. Protože to může v podstatě reprodukovat malé klony sebe sama a působit jako hlavní kontrolní centrum prostřednictvím telepatie, můžete myslet na to, jak problematické to může být. Tyto klony jsou parazitické a připojí se k tváři lidské bytosti, převzaly centrální nervový systém a umožnily Starrovi je ovládat, obvykle skrze své myšlenky skrze sny.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Kromě toho je schopna absorpce a projekce energie a může ovládat každou z pěti ramen samostatně. Možná se ptáte: „Existuje nějaká naděje proti Starrovi Dobyvateli?“ Vlastně ano. Nesnáší extrémní chlad a rychlý předpis, látku, která se obvykle používá pro zahrady, ale byla použita Justice League k tomu, aby ji nakonec porazila.

Začátky Starro

Obrázek prostřednictvím komiksu DC

Starro The Conquerer se poprvé objevil v Brave a Bold #28 (1960) během stříbrného věku komiksu. Vytvořili Gardner Fox a Mike Sekowsky a dali Justice League docela bolest hlavy.

V pozdějších letech to bylo reimaginováno v humanoidní podobě, která by mohla telepaticky ovládat formu hvězdice a celý závod Starro mimozemšťan. Stejně jako originál, Humanoidní Starro mohl vytvořit klony sebe sama od „matky“ Starra na hrudi.

Suicide Squad debutuje v divadlech a na HBO Max 6. srpna 2021

Jste nadšeni, že Starro, který dobyvatel debutuje v The Suicide Squad? Dejte nám vědět v komentářích!

Hlavní obrázek prostřednictvím komiksu DC

Leave a Comment