Potřebujete nový komiks? Možná je čas vyprávět ten fanoušek Fanfiction, který jste vždy chtěli?

Kdo řekl, že během karantény nemůžeme získat nové příběhy? Je pravda, že „Erik“ od Sachi Ediriweera je jen čtyřstránkový fanfikční komiks o Magneto. Ale je to také jeden z nejkrásnějších Dawn of X Stories. A je to jeden z nejlepších „tichých“ komiksů, které jste kdy četli. Ediriweera posílá magneta, aby zachránil mutanta před útokem robota lovu mutantu. Příběh je tragický a nadějný – a dokonalý. A potřebujeme víc.

Čistý magneto fanfikční komiks čistým ventilátorem

(Obrázek přes Twitter)

“Marvel a X-Men ve mně chtěl jen něco udělat pro #NCBD,” řekl Ediriweera ve svém tweetu s tím, že představil jeho fanfikční magneto komiks. Stejně jako všechno ostatní se nyní děje, je čas se přizpůsobit a Ediriweera je skvělý příklad. Komiks Fanfiction nám pomáhá uniknout podivným časům, ve kterých žijeme na chvíli. Edirweera se však také nestará o emoce. Toto není hloupý fanfikční komiks. Na těchto čtyřech stránkách je to docela trýznivé. To však neznamená, že tu a tam není místo pro hloupou fanfikci.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Spider-Man přebírá sociální distancování ve velkém fanfikčním komiksu

(Obrázek přes ComicsFromspace.com)

Zatímco komiks Edirweera Magneto Fanfiction vyhlazuje cokoli, co jsme opustili, komiks Dewey Bass’s Spider-Man vás bude usmívat od ucha k uchu. „Fantastický Spider-Man in Social Distancing“ představuje Wallcrawlerovi verzi New Yorku, kterou nikdy předtím neviděl: prázdný. Přesto je Spider-Man, takže se bude houpat kolem a pomáhat lidem jakýmkoli způsobem. Perfektní příležitost nastává, když starší žena potřebuje pomoc při získávání potravin. A „Přátelský sousedství Spider-Man“ rád pomůže. Tato fanfikční komiks je čistá radost, trochu hloupá a zábavným způsobem řeší sociální distancování. Je to brilantní malý komiks.

Jaký je příběh, který jste vždy chtěli vyprávět?

Než zajdeme příliš daleko, je důležité si uvědomit, že 1) nemůžete vydělat peníze z práce nebo příběhu fanoušků. a 2) legálně je to velmi šedá oblast. Naštěstí to nevypadá, že Marvel a DC jsou příliš znepokojeni, pokud nepišete erotiku s postavami. Totéž platí pro JK Rowling. Ve skutečnosti Rowling podporuje fanfikci. Neil Gaiman taky. Možná se budete chtít vyhnout Tolkienovi – jeho majetek by to pravděpodobně nedovolil. Než jej zveřejníte, proveďte rychlé vyhledávání Google, abyste se ujistili, že majitelům nemovitosti to nevadí. Samozřejmě to ani nemusíte zveřejňovat – jen to napište sami!

(Přednášející obrázek přes Twitter)

Leave a Comment